• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@ana79 budem drzat palceky aby to dopadlo dobre a vela bab ma aj ms prve tri mesiace
10. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 to moze byt dobre znamenie....
10. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ moze , ale robila som dnes posledny test a len jedna palicka..tak neviem co bude na zajtrajsej krvicke....asi je to vo hviezdach bol by to zazrak kebyze je pozitivna...
10. apr 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 uz by to mohlo byt aj vidiet :slight_smile: ja na tvojom mieste by som mala uz asi aj testy za sebou s tou mojou zvedavostou :grinning: na mne sa vacsina ludi smeje, aspon urobim dobru naladu :wink:
10. apr 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ dakujem,,dúfam,že Vám budem už čoskoro posielať tehu vírusíky :slight_smile:
10. apr 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :wink: my sme rovnaká krvná skupina,,aj ja rada srandujem :grinning: :grinning:
aj ma to láka testnuť,,ale nemám doma testík :grinning: :grinning: ale strach je riadny :confused: no musím taký kúpiť,kde budú // :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ana79 dúfam,že aj bude,,lebo som pomaly z toho na nervy :grinning: :grinning: neviem,ale už ma asi celé telo bolí :grinning:
10. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ja mam doma pripravene tri, pretlacim? :wink: alebo pockam co ty kupis tie dvojciarkove a potom pojdem si kupit aj ja. ja som bola na predoperacnom a tiez som mala strach ze 103 uderov za min :grinning: musim potom povedat anesteziologovi nech ma dobre prefacka nech sa zobudim :sweat_smile:
10. apr 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienkalienocka ty si sa už poistila s tými testíkmy :grinning: ked kúpim také,čo budú mať //,tak tam zbehnem a kúpim aj tebe :grinning: tebe čo robili pri tom predoperačnom :sweat_smile: no moj takisto povedal anesteziologovy,že dúfam,že sa aj zobudí :grinning: :grinning: a anesteziolog sa začal smiať a hovorí mojmu,že možme sa aj dohodnúť a nechám ju aj týžden si pospať :grinning: :grinning: a potom,ked ma už išli uspávať,tak anesteziolog hovorí,že už púšťam,,pomaly som zatvárala oči,,ale ešte som ich počula a tak im hovorím,že ešte nerobte,ja Vás počujem :grinning: a on mi hovorí,,že ja Vás naozaj uspím na týžden :grinning: :grinning: to bolo posledné,čo som ešte registrovala a potom už nič :slight_smile:
10. apr 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ti chlapi su take hovada :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz sa tu sulam ja :grinning: :grinning: :grinning: ja som taky stresak, ukludnim sa az ked zistim preco som stresovala a ze to dopadlo dobre. cize sa ukludnim az ked porodim :sweat_smile: ja som kupovala testy dva v jednom a hned dve balenia nech som poistena :slight_smile: jeden som uz minula ked mi teraz dlhsie nechodila ms, tak ze ci nahodou motyka nevystrelila :wink:
10. apr 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka :grinning: :grinning: pekne sa na mne zabávali :grinning: ja som sa ukludnila až po ET :wink: dovtedy som bola jak na ihlách :sweat_smile: rozmyšľam aky test si ma kúpiť :confused: pri synčekovy som mala obyčajný celodenný :wink:
10. apr 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ja tiez citim ze som vystresovana. ale to nie je taky stres ako v robote napr. ale taky iny taky dobry :wink: ja mam kupene obycajne od dr. maxa ci tak nejako, je to 10 tak dufam ze bude ok. tie tri miniem aj tak v jeden den ked tam najdem // :grinning:
10. apr 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka no moja,ja ked si nájdem //,tak potom si kúpim asi dalších 10 obyčajných a budem ich ocikávať každú hodinu :grinning: :grinning:
kolko picháš teraz merionalov? :wink:
10. apr 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 a das si to zaramovat nie? ja by som toho bola asi schopna. dnes som dostala 3, zajtra tiez a vo stvrtok sa uvidi. tiez si tak mala?
10. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka :grinning: ked tam budú // tak ja sa budem na ne ešte mesiac pozerať :grinning: či je to pravda alebo sa mi sníva :wink: ja som pri malom aj fotku zo sona každý den bozkávala :slight_smile: :wink:
ja som pichala 4 :wink:pri 2ivf som mala 3 :wink:
10. apr 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak to budem asi aj ja robit. ved po takej dlhej ceste kto by to asi nerobil vsak? :wink: cize ti vysli na tri dni? a tri dni pichas to cetro.. nieco? cize 6 dni dokopy, takze v nedelu posledna injekcia a v pondelok ked tak odber? dobre ratam? alebo jedine ze by som brala merional 4 dni v mensich davkach a to by vyslo na utorok. vsetko ma napadne az ked odidem :wink:
10. apr 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ja som pichala 5 dní gonal a 3 dni merional s cetrotíde :wink: čiže dokopy 8 dní a na 10 den som mala odber :slight_smile:
10. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ja som mala vyssiu davku gonalu, mne to vyslo presne na 4 dni. zajtra budu urcite tiez 3 a potom ani srnka netusi :wink: to cetrotide je vlastne naco? na dozretie ci na prasknutie? :slight_smile:
10. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ahoooj ja by som chcela reagovat na OHSS, ja som ho tiez dostala, aj som vela pila aj vsetko a dostala som ho aj tak:(...asi nezalezi od toho kolko pijes ale asi je to od niecoho ineho, my sme mali strasne vela folikulov a s toho sme to dostali a teraz o 3 tyzdne budeme mat KET konecne:slight_smile:
10. apr 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka cetrotíde je aby neprišla predčasná ovulácia,,teda,aby sa vajíčka neuvolnili :slight_smile: ked ti pekne rastú,tak asi nebudeš musieť dopichovať :wink: pojde ti to rychlo ako mne :slight_smile: ani sa nenazdáš a o chváľku budeš tehu :slight_smile: :wink:
11. apr 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ahoj :wink: už aj tebe sa to kráti,,drobčekovia na teba už čakajú :slight_smile:
11. apr 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka a kedy mas mat ms, mozno pojdeme tesne po sebe ja ak ms pride kedy ma zacinam cca 22.4. papat estrofem :slight_smile:
11. apr 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes mam pocit akoby ms uz chcela prist a to by ma asi porazilo pretoze este nemam ani estrofem predpisany a ani som nebola na tej kontrole ci nemam nejake cysty, tak dufam, ze sa ms nebude predbiehat a pride pekne okolo toho 20teho ako ma, este ma min. tyzden cas :wink:
11. apr 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ana79 na dnes ti držkám mooooc palce :slight_smile: :wink:
11. apr 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 pekne oddychuj a uz sa teda tesime na tie tehu virusiky a ked najdes ten testik s dvoma // tak aj ja si taky prosim :wink:
11. apr 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ aj ja som mávala niekedy také pocity,že ms príde skor a neprišla :slight_smile: aj týžden pred ms ma niekedy bolelo bruško a potom to prešlo :wink:
11. apr 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ :grinning: :grinning: ked tam budú //,tak všetkym vám pošlem také :slight_smile: všetky si zaslúžime byť konečne šťastné :slight_smile: dnes si pojdem kúpiť a zajtra testnem,,no už teraz sa trasiem :grinning: :grinning:
11. apr 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 ved aj ja sa na to spolieham :slight_smile: a ty kedy mas termin na krv? jaj ja sa uz tak tesim ked budem mat drobcov uz u seba, zas sa okolo mna len mnozia tehotne, ja im to prajem len aj ja by som sa rada uz pridala
11. apr 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 nech su tam len pekne // budem drzat palce :wink:
11. apr 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dorotka_ na krvičku idem v pondelok :wink: a verím,že krvička tie moje dojmy a pocity len potvrdí :wink: kolko máte mrazáčikov? :wink:
11. apr 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok