Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
23. apr 2012

@lienkalienocka nebooj budes mat vnucatka 🙂 juuj veru toto ti ja neviem poradit ....len treba pit alchemilku 😉

dorotka_
23. apr 2012

@lienkalienocka od prveho dna ms zacne uzivat estrofem podla toho ako ti dr. povie a na 10den cyklu ides na kontrolu velkosti sliznice maternice a podla toho aka je sa postupuje dalej 🙂

leon123
23. apr 2012

ahojte baby, dlho som nič nepapísala,ale podľa možností čítam. Chcem Vás všetky povzbudiť, že sa dá otehotnieť pri ivf, mne sa to už podarilo druhý krát a každej Vám prajem, aby Vám bolo tak zle, ako teraz mne 😀, vôbec nechápem prečo sa to volá ranná nevolnosť,keď mne je zle vodne 🙂 v noci 🙂 a všetkým posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂

kristina81
23. apr 2012

@7bambulik9 v piatok som dohnala denne deci vinka. 😀 bola som zurovat trosku. 🙂 na vklad sa nechystam.som po neuspesnom ivf.

kristina81
23. apr 2012

@kamilkanr je to dobre aj na chrbticu veru.Som krajcirka tekze sa krcim 8 hodin nad strojom a pomaha mi to.Ale ja cvicim 10 cvikov z dvd.Uvidime ci zabere.

kamilkanr
23. apr 2012

@leon123 GRATULUJEM !!!!!!! Konecne nejaka pozitivna sprava na tejto stranke. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wejbynka
23. apr 2012

@renie77 tak ti teda vazne silno drziiim pelceky aby ste dopadli co najlepsie a vybrali si to naj centrum pre vas🙂....
daj nam este vediet ako krvickaa , este malinka nadej tam je🙂

lienkalienocka
24. apr 2012

@barbadossa s tou sa davim uz asi pol roka. je totalne hnusna 🙄 som si povedala ze ju zacnem pit cyklus pred vkladom, teraz este oddychujem 😉
@dorotka_ dakujem 😉 takze v juni si davam predpisat lieky a snad mi to vyjde ze akuratne zacnu ordinovat a ja tm budem medzi prvyyyyyyyymi 😀

barbadossa
25. apr 2012

@lienkalienocka noo ti verim mne to tiez slo hore krkom ja mam teraz prestavku 🙂 ale za chvilu zase zacnem 😒 ale co nespravis pre to aby si bola tehu 😉

dorotka_
25. apr 2012

@barbadossa, @lienkalienocka ja uz som si zvykla na tieto kadejake caje a ich chute, ja uz som pila caj zo zihlavy to kvoli pleti, potom mysi chvost a pod. uz to mam ako ritual ked pridem z prace navarim alchemilkovy caj a mozem popijat 😀 no a dufam, ze aj zaucinkuje ako ma 😉

barbadossa
26. apr 2012

@dorotka_ noo tak to dufa kazda ze zaucinkuje 🙂

dorotka_
26. apr 2012

@barbadossa 😀 ja sa o ucinkoch na mna presvedcim zajtra idem na kontrolu velkosti sliznice maternice tak som velmi zvedava aka bude minule to bolo velmi malo vtedy som nepila alchemilku tak dufam ze tentokrat to bude ok

barbadossa
26. apr 2012

@dorotka_ tak ti budem drzat palceky 🙂 urcite to zajtra bude dobre uvidis alchemilka zaucinkovala 😉 daj vediet ako si dopadla

henika40
26. apr 2012

@leon123 gratulujem 🙂
ostatne baby ako ste na tom? su cykly v poslednom case uspesne?
dlhsie som tu nebola... a neviem sa odhodlat, ci ist do toho znova, alebo pockat este......

lienkalienocka
26. apr 2012

@barbadossa jasne, ked som prezila odber, tak ten caj urcite vydrzim 😉 a kedy zacinas? nejako sa mi baby pletiete 😉
@dorotka_ no ze ako si dopadla? zabera caj? 🙂

barbadossa
26. apr 2012

@lienkalienocka ja som po odbere len koli hroziacemu OHSS mi odlozili ET 😒 a kedy ides na vklad?

lienkalienocka
26. apr 2012

@barbadossa jaj, ty si ta s tou modrinu vsak? 😀 uz som v obraze 🙂 ja az po ich dovolenke 🙂 ty buduci mesiac ak si dobre pamatam?

barbadossa
26. apr 2012

baby na ktory DC sa robi KET??

barbadossa
26. apr 2012

@lienkalienocka no vidis spomenula si si 🙂 hej hej s tou modrinou 🙂 no nech uz je koniec maja sa nemozem dockat 😉

lienkalienocka
26. apr 2012

@barbadossa mne to zatial ide v poho. zajtra idem na kontrolne sono. som zvedava, co tam mam 🙂 mna treba sem tam trosku nakopnut 🙂 ket by sa mal robit cca vtedy, kedy by si mala mat ovu, nech je to ako prirodzeny proces, aspon si ja tak myslim 😉 cize taky 16. den?

barbadossa
26. apr 2012

@lienkalienocka no ja idem v maji na sono dnes som dostala mrchu 😒 a vcera som bola u doktorky sa divila ze este nemam mrchu tak mi brali aj krv na hcg ze vraj zazraky sa deju 🙂 bodaj by to bol moj pripad 😉 ale nebude ale my sme uz pripraveny s manzelom na dvojicky
😀

dorotka_
27. apr 2012

@lienkalienocka no nic moc na 10DC mam 5mm sliznicu maternice, takze zvysujem davky estrofemu a pondelok idem zas tak uvidime o kolko narastie, este nic nie je stratene 😉

dorotka_
27. apr 2012

@barbadossa citala som ze tak medzi 18 az 20DC ale moze to byt aj okolo toho uz 16DC je to induvidualne

7bambulik9
27. apr 2012

Čaute baby koľko ste platili naposledy za lieky? 240e?

silvia545
28. apr 2012

@henika40 ahoj 😉 zatiaľ jedna kočka zostala tehu 🙂 žiadne pozitívne spravičky nie sú 😖 ale dúfam,že to tu babule rozbehnú 🙂 a ty ako?ideš skúsiť šťastie znovu? 😉 držím palce 🙂

silvia545
28. apr 2012

@7bambulik9 ja som platila okolo 220 eur 🙂

7bambulik9
28. apr 2012

@silvia545 Dík

silvia545
28. apr 2012

@7bambulik9 nemáš začo 😉

henika40
28. apr 2012

@silvia545 ahoj! to urcite ma daleko k 30 -35% uspesnosti 😖 my sme boli dost zaneprazdneni....ked vidim, ze to nejako nevychadza, nechce sa mi do toho kolotoca... rozbehli sme adopciu a paralelne chceme aj skusat, uvidime, co z toho.... je mi luto, ze vam to nevyslo ☹ , ste rozhodnuti ist do dalsieho kola?
baby drzte sa, prajem vela stastia!!!!!! 🙂

silvia545
29. apr 2012

@henika40 no nejako nemajú teraz šťastie 😖 ale hádam sa to obráti a budú mať zase úspešnosť 😉
dakujem moja,,už som sa s tým zmierila,ale pokúsime sa ešte raz 😉 musíme našetriť korunky a potom pojdeme do Brna 🙂 písala som si s jedným dr.z Reprofitu,,navrhol mi už aj lieky aké budem potrebovať 😉 som veľmi rada,že nepotrebujeme žiadne vyšetrenia mať,pretože ja som už 2 krát tehu bola,že nebude problém otehotnieť,,len je treba spravne nasadiť stimulku,aby vajká poriadne dozreli,vtedy je úspešné ivf 😉 cena je okolo 25 000 kč,,podla počtu vajok,,tak to može byť aj menej 😉 na konzultáciu tam nemusím ísť,,stačí napísať na email,ked zoženiem lieky a kedy chcem začať 😉 takže sme sa rozhodli,že ked tak už len do Brna 😉 písala som aj do Repromedy,,som zvedavá,čo navrhnú a potom sa rozhodneme či tam alebo tam 🙂
držím ti veľmi palce,aby Vám to vyšlo aj prirodzene a nemusela si zase toto všetko prežívať 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre