Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilkanr
21. apr 2012

@7bambulik9 @kristina81 mozu sa tie cviky cvicit aj bez predosleho vysetrenia? Dakujem

renie77
22. apr 2012

@wejbynka dnes ďalší test, negatívny, od včera špiním, dnes sa mi už rozbieha menzes, v bruchu mám kŕče akokeby som šla rodiť už dva dni, takže v mojom prípade bude krv už len formálne potvrdenie neúspechu 😢 rozhodla som sa, že pôjdem už zajtra, šak je to v podstate jedno, ja idem na krv ku svojmu obvodnému ( vzhľadom k tomu, že som až z východu ), do centra už len pošlem výsledok.....bohužial - negatívny 😢 dúfam, že to aspoň vám výjde..... jooj, tak som dúfala, že aspoň jedno embryjko sa uchytí, jedno už malo dokonca 16 buniek na tretí deň, ešte aj lepidielko sme si dali, no nič.... hlavu hore, troška sa oklepať a ideme do druhého kola....ale to už asi do košíc pôjdem, to cestovanie do BA ma úplne ničilo....tak ešte raz všetkým žienkam veľa štastia.... určite dám ešte vedieť ako dopadla krvička...veď nakoniec ešte aspoň malá nádej tu je....kým neni krv, nie je nič na 100%

zibi
22. apr 2012

baby kolko stoji vo FC ivf ked ste ako samoplatca...myslim IFV plus ICSI plus PK resp. mrazenie a uskladnenie?

kristina81
22. apr 2012

@kamilkanr pravdaze sa mozu aj bez vysetrenia.Ja som nebola na vysetreni.Len som si vyhladala na nete na co su tie cviky dobre a rozhodla som sa cvicit ich.Takuvidime ci zaberu.Len musim byt trpezlliva lebo to pisu,ze az po 2-3 mesiacoch dojde ucinok. 🙂

7bambulik9
22. apr 2012

@kristina81 Mne povedala, že to mám cvičiť stále aj pri vklade aj po ale pre istotu sa opýtať lekára a po 6 týždňoch na kontrolu. Túto pani učila priamo pani mojžíšová.

7bambulik9
22. apr 2012

@kamilkanr Určite áno. Nimi nič nepokazíš. Sú to cviky ktoré môžeš v podstate cvičiť celý život pretože sú dobré aj proti bolesti chrbtice a pod. 😀

evickav
22. apr 2012

@zibi mne povedal dr. 1 300 eur,,, v tom je už všetko a ešte + lieky okolo 200-300 eur,,, boli sme tam v januári, takže by to mala byť aktuálna cena,,, PK robia pri viacej embryjách, ale na tvoju žiadosť urobia PK aj s jedným embryjom,,,

7bambulik9
22. apr 2012

@kristina81 Piješ aj deci vínka? Vraj je to dobré od vkladu každý deň 1dc ale ja pijem už teraz vraj to je dobré na prokrvenie sliznice. Je o tom aj veľa článkov.
/odstavec Pohlavní orgány - plodnost/
http://www.vinoazdravi.cz/index.php?soubor=vliv...
/odsek Příčiny poruch plodnosti na straně ženy/
http://www.vinoprozdravi.cz/plodnost-a-reproduk...
a na nete je to kopec 😀

kamilkanr
22. apr 2012

@7bambulik9 @kristina81 ste zlate, tak ich budem cvicit na chrbat, lebo som strasne dolamana a boli na skoro vsetko.
O vine pisala v inej teme tusim cecil36

lienkalienocka
22. apr 2012

@wejbynka
@barbadossa baby, zostalo nam 6 embryi, ktore sa dostali do stadia moruly az blastocysty. tak som guglila, ze co to je 😉 dufam, ze to su tie naj a hned sa uchytia 🙂 a ozaj, ako bolo na svadbe? 🙂
@7bambulik9 ahoj, popozerala som to a taketo podobne mam aj ja stiahnute. od buduceho tyzdna nabieham aj ja. teraz sem boli este u rodicov, co sa mi zase podpisalo na vahe a musim to dat do soboty dole, ze ha ha

zibi
22. apr 2012

@evickav ale myslim ako samoplatca?

wejbynka
22. apr 2012

@renie77 uff moja krasna, to je mi strasne luto:(....velmi ma to mrzi velmi sa dufala ze budes aspon ty tehu a zacnes s tehu virusom:(...ale je dobre a aj s ami to na tebe velmi paci ze uz teraz uvazujes o druhom pokuse...je to velmi spravne rozhodnutie a aj to ze zmenis centrum, v piatom som sa rozpravala zo znamim ktory zacina pracovat ako lekar v centre v brne a vravel ze , je dobre ked to prvom nepodarenom pokuse zmenis centrum, vsade to robia inym sposobom a mozno prave tebe tento nevyhovoval:(......drzim velmi palce a posielam vela sily do dalsieho pokusu🙂🙂🙂

evickav
22. apr 2012

@zibi aj ja,,, som bola tiež prekvapená, že tak málo,,, v gf mi povedala sestrička,že si mám doniesť asi 1700 eur a to bol len ivf + lieky,,, vôbec v tom nebolo icsi a pk,,, my už sme boli 3x cez poisťovňu,tak nám dr. povedal cenu pre samoplatcu,,, ideš skúsiť tam?

zibi
22. apr 2012

@evickav nie este mam preplateny pokus ale keby ze tak sa len pytam do buducna..ma to zaujima ze kde co kolko stoji

barbadossa
23. apr 2012

@lienkalienocka ajaaj dobre bolo ruka hore 😀 ty ides teraz ze ...ale aj tak som sa zatial najlepsie zabavila na tej mojej este by som si veru zopakovala 🙂

dorotka_
23. apr 2012

jej aj ja by som isla na svadbu 😀 , sice mam vo vyhlade jednu 🙂, kamoska sa bude vydavat v septembri takze tam pocitam ze uz pojdem s bruskom 😉

dorotka_
23. apr 2012

@renie77 nadej je, krv je vzdy aj tak najistejsia a kedy ides na krv?

renie77
23. apr 2012

@dorotka_ na krv idem zajtra, ku svojmu obvodnému ( som z ďaleka ), takže výsledok nebudem vedieť hneď v ten deň a keďže doktor má v stredu operačný deň, tak výsledok budem vedieť až vo štvrtok...ale už tomu veľmi neverím, mám už normálny menzes 😢 musím zistiť, že po akom čase môžem ísť na druhé IVF... Ešte sa ozvem, ako som dopadla na krvi....budem na vás myslieť, aby to aspoň vám vyšlo.... 😉 kedy máš vklad?

renie77
23. apr 2012

@wejbynka ďakujem veľmi pekne...tá zmena centra je len z dôvodu strašnej diaľky, to cestovanie bolo únavné a celé sa to vlastne tým cestovaním a pobytom v BA dosť predražilo...tak teraz skúsim Košice....dúfam, že to vyjde....tam mám tiež dilemu, že do ktorého centra....ale ešte mám čas na rozmyslenie....uvidíme.... ešte sa ozvem, že ako krv...chcela som ísť na krv dnes, ale u mňa sa v pondelok ráno niekde dopracovať, horor, som rada že som stihla do roboty dobehnúť načas 😝

dorotka_
23. apr 2012

@renie77 ja idem tento piatok k svojmu dr. na kontrolu velkosti sliznice maternice kedze som neni z BA a potom volam do FC a uvidime co dalej, hlavne je aby bolo aspon 8mm, minule som mala na 10den len 3.6 strasne malo ☹ tak verim ze teraz sa posnazi viac narast 🙂 ja idem na KET

kamilkanr
23. apr 2012

@renie77 ja som mala krv na HCG za 2-3 hodiny. A ak na dalsi den operuje, mala by tam byt sestricka, co ti da vysledok.

renie77
23. apr 2012

@dorotka_ táák nech len pekne rastie...držím prstíky všetky....mala si aj ET, či ste museli všetko nechať zmraziť?

dorotka_
23. apr 2012

@renie77 mali sme aj ET, dali sme si vtedy vlozit jedno no mohli sme si dat dve predsa je to vacsia sanca, ale teraz ak bude vklad dame dve, mame 4 zamrazene

renie77
23. apr 2012

@kamilkanr to je klasická ambulancia, ráno zoberú krv, pošlú do labáku, odtiaľ im na druhý deň pošlú výsledky a mám pocit, že v ten deň čo má dr. operačný, tak tam nie je asi ani sestrička, resp. možno len ráno nachvíľu dobehne, šak sa ich opýtam....vieš, či už budem vedieť, že ako to dopadlo v stredu či vo štvrtok, je to jedno....ten výsledok je už teraz istý...bohužiaľ ☹

renie77
23. apr 2012

@dorotka_ neboj, teraz to už určite vyjde...cítim to v kostiach 😉 budem na teba myslieť 😉

dorotka_
23. apr 2012

@renie77 dakujem si zlata, verim ze to bude dobre a aj ja budem na teba mysliet hoci teda vysledok vyzera byt isty ale co ked predsa 😉

kamilkanr
23. apr 2012

@renie77 ja som tiez nebola v FC na krv, ale u svojho gynekologa a potom som zavolala a odfaxovala vysledky. Budem drzat palce, aby to uz konecne vyslo aspon v Kosiciach. Hlavu hore a pozitivne mysli 😉

lienkalienocka
23. apr 2012

@barbadossa ja by som sa tiez rada znova vydavala, samozrejme ze za to svoje trdlo 😀 mozno si to za 50 rokov zopakneme 😉

barbadossa
23. apr 2012

@lienkalienocka jjeeej tak to je pekne ze o 50 rokov 😀 to ti budu vnucatka robit druzicky 😉

lienkalienocka
23. apr 2012

@barbadossa no, len aby mal kto tie vnucatka porodit 😒 nevies na kolky den sa chodi na tu vysku sliznice ci co to je? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre