Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matka112
13. máj 2012

@wejbynka ahojky,zavolaj zajtra do centra a opytaj sa...myslim že ked maš teploty mali by KETodložiť,ak nemaš teplotu tak to vkladu nevadi...rychle uzdravenie.. 🙂 🙂 🙂

wejbynka
13. máj 2012

@matka112 no zajtraaa tam zavolaaaam a uvidimee teplotu zatial mam len vzdy vecer a to tiez nejako okolo 37.4 ...inak cez den vobec.....ani neasranduj porazilo by ma keby sme ho zasa museli odlozit o dva mesiace..........modli sa za mna nech je vsetko ok

matka112
13. máj 2012

@wejbynka ako zdravotnik ti nakazujem rychle uzdravenie 🙂 ,a budem sa aj modliť ak ti to pomože.... 🙂 🙂

wejbynka
13. máj 2012

@matka112 jasne ze mi to pomozeeee🙂....tak robim vsetko pre to , jem to co by som nikdy nejedlaaa, cely den lezim a potim sa.....:(

basena001
14. máj 2012

@wejbynka ahoj, podla mna zaúcinkoval stres, neboj, stací sa upokojit a bude po teplote. Skúsala si zázvorový caj?

wejbynka
14. máj 2012

@basena001 heh🙂...bodaj by to tak aj bolo🙂)..ale dnes uz sa citim ovela lepsie teplota zatial ziadnaaa...takzee volala som aj s Pintom a vravel ze ked nebude dnes a ani zajtra rano teplota tak ideme na to🙂...heh

barbadossa
14. máj 2012

@wejbynka nebooj zajtra budes mat svojich mrazacikov kooonecne u seba 🙂 veelmi ti drziim palceky 🙂

barbadossa
14. máj 2012

@lienkalienocka sice v tom mas pravdu teraz by si to zbytocne brala 🙂 vies co ani som neriesila pojdem 23.5 na sono tak dufam ze sa zase neprihrnie mrcha 🙂

barbadossa
14. máj 2012

@wejbynka prosim ta od kedy a kolko dni sa berie estrofen??

wejbynka
14. máj 2012

@barbadossa dakujem moja, dufam ze vsetko bude ok......takze od zajtra tu budem az za dva tyzdne.....🙂mysli mna mna🙂
@barbadossa od prveho dna menstruacie a berie sa az do vkladu🙂

michelitta
15. máj 2012

@barbadossa @wejbynka estrofem sa berie az do testu a pokial budes tehu tak aj dlhsie,zalezi co Ti povie doky..🙂no to som si aj ja vravela ze 2tyzdne sa neukazem,/a kukla som ockom🙂/ale tomu never,ked prispievas every day,adiction to MK rules!😀 drz sa dneska!🙂

barbadossa
15. máj 2012

@wejbynka tak ta tu budem ocakavat s pozitivnymi spravami 😀

lienkalienocka
15. máj 2012

@barbadossa a do toho 10.teho ti pride ms, vsak? 😉
@wejbynka no ako, tehula? 😀

barbadossa
15. máj 2012

@barbadossa no tak dufam ze nie skor ako teraz 🙂

barbadossa
15. máj 2012

@lienkalienocka tak to dufam ze nie skor ako teraz by uz porazilo 🙂

lienkalienocka
15. máj 2012

@barbadossa len ked dostanes neskor ako 10.6. tak to uz vraj nestihnu. aspon mne tak hovoril, ze potrebuju aspon 3 tydne na pripravu. cize keby si aj dostala skor, tak to by bola uz tretia a mohla by si ist 🙂 keby nevadilo ze nemas sono 😉 ale urcite sa uz umudrila a pride ze super nacasovana 🙂

barbadossa
15. máj 2012

@lienkalienocka tak dufam ze uz po 10 pojdem na KET 🙂 vychadza mi to tak na polovicu juna teda ak bude vsetko v OK 🙂

wejbynka
15. máj 2012

@barbadossa
@lienkalienocka
@matka112 cafteee zenusky takze mame to za sebou, vajka mame pekne krasneeee tam kde maju byt, pekne sa o ne starame uz teraz sa snimi rozpravame a budeme cakat kedy nam potom zakyvaju na utz.....🙂....pridem az o 2 tyzdne spozitivnym vysledkom🙂.....myslite na mna🙂....kiss

lienkalienocka
15. máj 2012

@barbadossa tak super ti to vychadza 🙂 alchemilka, vinko bude? 😉
@wejbynka super sprava, budem na teba mysliet 🙂 pa

barbadossa
16. máj 2012

@wejbynka budem mysliet na teba auz sa tesim ked sa tu ukazes 🙂

barbadossa
16. máj 2012

@lienkalienocka no jasne bude bude sice ja vino moc nemusim ale co nespravim :D a striky su dovolene?? 😀

lienkalienocka
16. máj 2012

@barbadossa dobry dotaz 🙂)) len skoda, ze ja len biele 😉 ale to cervene do seba natlacim aj ked mi bude striekat usami 😅

amiruska
16. máj 2012

VŠETKÝM SNAŽILKÁM!!! 09.05 o 2:15 sa nám narodil vytúžený uzlíček šťastia: VIKTOR. Na svete je ďalší "výrobok" z Ferticentu. Ďakujeme celému kolektívu a hlavne dr. Pintérovi. Malý je dokonalý, veľký fešák.
Žienky náš malý je dôkaz toho, že netreba sa vzdávať a treba bojovať zo všetkých síl. OPLATÍ SA!!! Myslím na Vás a každej jednej držím palce!

hencidlo
16. máj 2012

@amiruska blahozelaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, aby ste boli zdravucky, pekne papkali, priberali a krasne rastli...... 😉

kamilkanr
16. máj 2012

@amiruska dalsie fertincentiatko 🙂 . Blahozelam a prajem vsetko najlepsie, aby malinky rastol a hlavne, aby bol zdravucky a tebe vela lasky a trpezlivosti. V FC robia maximalne energicke deti 😎 😉

kamilkanr
16. máj 2012

@wejbynka drzim palce, nech sa to podari a odstartujes snuru tehuliek 😀

barbadossa
17. máj 2012

@lienkalienocka no ved ja vino celkovo nemusim 🙂 keby tak pivko radler podporoval rast sliznice to by som nemala problem 😉

lienkalienocka
17. máj 2012

@barbadossa aaa, moja krvna skupina 😉 s tym by som tiez nemala problem. a ty pocuvaj, zostali sme tu uz iba my dve? 😉

michelitta
17. máj 2012

@lienkalienocka no su tu aj take skryte cakatelky,len moc nechcem do tejto temy prispievat, z ucty k FC..ja som bola s wejbynkou na izbe,vsetko prebehlo v poriadku 🙂 tak sme na cakatelskej listine 🙂 inac @wejbynka som sa aj zabudla spytat kolko sa Ti z tych 29 vajicok oplodnilo?a dali ste si zamrazit?to cloveka pri tej 15min meditacii ani nenapadne,mysli na to svoje 🙂)) drzim palce,aby Ti to vyslo na 1x🙂

adulik76
17. máj 2012

@lienkalienocka nie, nezostali ste len dve, ja sem občas nakuknem, opäť je zo mňa ferticenťáčka, chystáme sa na 2. IVF, ideme si po sestričku k našej lenuške 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre