Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

barbadossa
11. okt 2012

@lienkalienocka
@wejbynka no ahojte babule tak vam mozem oznamit ze som mala pozitivnu krvickuuuuu 🙂 len sa este moc neradujem lebo od soboty mam hnedy vytok tak zajtra musim k doktorke sice to neni take intenzivne len sem tam ale aj to nieco znamena tak sa budem modlit aby sa mo to udrzalo idem odpocivat zatim koceny

lienkalienocka
11. okt 2012

@barbadossa bozeee, konecne! velmi sa tesim s tebou. len pekne odpocivaj a nech sa udrzia nechtami zubami 😉 jooooj, tak sa tesim 🙂

jomini
11. okt 2012

@mimave ahoj, mas velke srdce, velmi obdivujem a vazim si, ze chces pomoct 🙂 Darcovstvo je sice anonymne, no mnohym parom by si splnila sen stat sa rodinou.

barbadossa
11. okt 2012

@lienkalienocka nevies si predstavit ako sa tesim ja 😀 es te tfuj tfuj aby sa udrzali

lienkalienocka
11. okt 2012

@barbadossa tak to si asi fakt neviem predstavit. snad sa mi to splni pri dalsom kete. ked chces tak ta tak oplujem, ze sa urcite udrzia 😀 mysli pozitivne a pomalicky sa teste 😉 a este raz gratulujem 😉

barbadossa
12. okt 2012

@lienkalienocka kluuuuudne ma mozes oplut 😵 ja sa hnevat nebudem ...... straaasne silno vam tu budem drzat palceky nech vam to kocky vsetkym tu vynde a ste tehu 😉

wejbynka
12. okt 2012

@barbadossa jeeeeeeeej najviac.siiilnoo gratulujeeeeem bozeee to je.perfektne jasne ze.vsetko bude tak ako ma toho sa neboj strasne som rada ze si konecne prelomila tu snuru neuspechov

barbadossa
12. okt 2012

@wejbynka inak bola som aj ja prekvapena lebo som mala skor priznaky ze mi pride mrcha ako to ze som tehu 🙂 no len musim lezkat este ze je skaredo vonku aspon ma to tam nelaka 😵 a som citala ze aj ty sa chystas......... :D

wejbynka
12. okt 2012

@barbadossa fakt sa strasne s tebou tesim pomaly tak ako keby som ja bola tehu🙂....heh....velmi ti to prajem a vsetko bude uplneee tak ako ma este oddychuj ved je hnusne vonku .... a kedy mas dalsiu kontrolu?...hej hej chystame strasne sa uz neviem docakt, teraz cakam na mrchu kazdym dnom a na dalsiu ideme na to....pres vianocami...tak dufam ze to bude krasny najkrajsi darcek v mojom zivotde nic viac si neprajem....🙂

lienkalienocka
12. okt 2012

@barbadossa ty budes pisat dobre spravicky o malom-malych a my tu budeme postupne pridavat pozitivne vysledky. uz sa tesim 😀 tfuj tfuj 😉

lev1
13. okt 2012

Ahojte, prosim vas, absolvovali ste niektore s manzelom imunologicke testy v Bratislave alebo blizkom okoli? Nechce sa mi verit, ze sa to robi na Slovensku len v Kosiciach. Su tie testy dolezite? Vdaka za kazde info.

barbadossa
13. okt 2012

@wejbynka no tak ti budem drzat prsty vlasne vsetkým tu co sa chystate 😀 idem este teraz v pondelok na krv a potom o tyzden na sono 🙂 takze budes mat darcek pod stromcek 😀 ked to tak vezmem aj ja som mala darcek k meninam den pred meninami sme boli na ketko 🙂

barbadossa
13. okt 2012

@lienkalienocka uz aj ja sa tesim na vase pozitivne spravicky 🙂 uz aby ste sa ku mne pridali budem posielat tehu vyrusiky 😀

wejbynka
13. okt 2012

@barbadossa nooo taaak pekne sa nam nahlaaas ze ako si dopadlaaaa nech sa nam to aj potvrdi ze je vsetko ok a uz nespiniss??...tak to mas najkrajsi darcek aky si mohla dostat co?🙂...pocuj aj si papala nejake vitaminy?...

barbadossa
13. okt 2012

@wejbynka doktorka mi este zvysila utrogestan este trosku ano uvidim v pondelok dufam ze hcg pojde hore 😉 a straaaasne ma bolia prsia ale aspon viem ze to je znak niecoho dobreho 🙂 veru som nejedla len kyselinu listovu a po vklade som ani nelezala len v ten den a potom normalne dokonca som bola v zahrade zeleninu vytahovat ....... zato musim teraz lezkat 🙂

sherny
14. okt 2012

čafte kočky. Chcela by som sa spýtať jednu vec.. tento cyklus som mala od 3 dňa merional, 1 injekciu večer, a bolo ich dokopy 8... mala som strašne veľa folikul, tak ma dr. varoval, aby sme to tento cyklus nechali, tak.. tak sme ho poslúchli a mali s mm iba chránený styk... dnes mám 18 dc, a začala som krvácať, čo ma dosť vystrašilo, máte aj vy podobné skúsenosti? prečo krvácam tak skoro, ... bruško ma zatiaľ nebolelo, ako pri mrche, tak tomu nechápem... vopred dakujem za každú odpoved, a všetkým snažilkám držím palčeky, a krásnu nedeľu

lubenka96
14. okt 2012

Ahojte vsetky zienky,vo stvrtok ideme s manzelom prvy krat do ferticentu na konzultaciu,neviem ci nas caka IUI IVF alebo co uvidime co tam povedia,chcem sa spytat aki su tam lekari a ci maju nejaky cennik ake maju ceny a podobne dakujem

tigi
15. okt 2012

@fertilitycoaching marcelka mate, len ste ma na tomto fore nespoznali. poslem vam ip. 🙂

@mimave je to od teba krasna myslienka. drzim palce aby to vyslo a vdaka tebe zostala jedna maminka neskutocne stastna 😵 .

@barbadossa moc gratulujem. takato krasna pozitivne sprava neskutocne potesi a doda energiu do dalsieho boja. 🙂

@sherny a dostala si poslednu injekciu dipherelinu? ja som mala to iste a po tejto injekcii som dostala ms asi o tyzden skor ako normalne. ta injekcia ti akokeby zrazi vsetky hormony dolu a tym padom telo nabehne na ms.

@lubenka96 doktor je tam iba jeden, cennik maju na recepcii. ja som velmi spokojna s pristupom, sestricky su ako stvorene pre tuto pracu a doktor aj ked ma obcas naponahlo, ak sa spytas co ta zaujma, zastavi sa a odpovie. ja mam dobru skusenost. 😉

lubenka96
15. okt 2012

@tigi dakujem peknr no uvidim ako to tam bude vo stvrtok 🙂

barbadossa
15. okt 2012

@tigi dakujem poznam ten pocit bojovat dalej ked niekto napise ze sa mu to podarilo netreba sa vzdavat 😉

barbadossa
15. okt 2012

@wejbynka
@lienkalienocka no ahojte koceny takze hcg vyskocilo zo 600 na 3000 😉 o tyzden sa pojdem poziet na moje baburiatko/a 😀

ripmajka
15. okt 2012

@barbadossa môžem sa ťa spýtať ? Koľko toho utrogestanu teraz berieš? Aj mne dneska vkladali a z minulého tehotenstva mám skúsenosť , že aj ja som začala zhruba 14 dní po KET mierne krvácať. Pýtala som sa či by som si nemala náhodou zvýšiť dávku a môj exgyndoš mi tvrdil že to nemá vplyv :( Naštastie to skutočne nemalo vplyv :(

wejbynka
15. okt 2012

@barbadossa jeeeeeeeeeeeej takze vsetko je tak ako maaa...nooo mojaaa kedze ho mas tak hoodne dost vysokee mozno to bude aj dvojnasobna radost🙂....dufam ze ta budem nasledovat....aj ja pojdem na druhe ketko , pocuj kolko si brala toho utrosu?

barbadossa
15. okt 2012

@ripmajka teraz ho beriem 4x2 ale raz ho normalne zapijam 😉 praveze ma vplyv esteze je to exgyndos ja som ani nekrvacala ale mala som hnedy vytok ........ tak drzim palceky nech ti to vynde 😉

barbadossa
15. okt 2012

@wejbynka noo uz sa chystam na tu moznost ze budu dvojky 🙂 uz sa tesim ked sa ku mne pridas a budeme preberat ake mame chute a z coho nam je zle 😀

sherny
15. okt 2012

@tigi no ja som mala merional injekcie, a ms mám dostať budúci týždeň stredu, .. to akože mi prišla mrxa na 19 deň? to fakt nechápem.. mne dr napísal, že je to reakcia tela na injekcie a tak... a že to nie je origoš mrxa, tak ja teraz tomu fakt nerozumiem....

henika40
16. okt 2012

@sherny ja sa v tom nevyznam, avsak, ked ti stopli cyklus, pravdepodobne si nedostala injekcie na spustenie hormonov druhej fazy cyklu lutealnej, poovulacnej (injekcia pregnyl plus tabletky utros), je normalne, ze mas teraz kratsi cyklus, alebo krvacanie... dalsi MS budes mat v poriadku....
@barbadossa srdecne gratulujem, ked uz tak rovno duo 😀
beries este aj estrofen, kolko krat denne? a si doma na PN, ci chodis do roboty?

barbadossa
16. okt 2012

@henika40 dakujem no estrofem sa berie do ukoncenia 12 tyzdna ........nie som pn doktorka by ma urcite nepustila kedze pracujem ako sestricka na internom a natahovat sa tam s pacientami sa nebudem 😉

wejbynka
16. okt 2012

@barbadossa na to sa tesim aj ja🙂..velmi si prajem aby to uy bolo🙂...heh a dalsiu kontrolu mas kedy??:🙂...a ten utros si raano prehtla a vecer vkladala???🙂
(psssst ale budem opakovat po tebe nevadi?)

lenca.b
16. okt 2012

babulky viete mi niektora povedat alebo zistit kolko sa plati za mrazenie embryjok vo ferticente dakujeeem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre