Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
29. sep 2014

@renitr aha tak ze oni volaju ? no to je super ja by som sa asi nevedela ni vykoktat no verim ti aj mna tak boli brucho ze dovidenia .

roxy80
29. sep 2014

@pepca28 dakujem velmi pekne za odpoved. Potom ma urcite informuj ked pojdete na to znova, nam to vychadza ze odber v oktobri a vklad november. Nastastie ja nemam az take dlhe cykly u mna je to tak max 38dnovy, tak dufam ze sa nam obidvom zadari hned po sebe 🙂 🙂

renitr
29. sep 2014

@anielik123456789 ja som po 2 neuspesnom IVF 😒 Ale v januari chceme ist na 3 pokus. Verim ze ten uz bude ten pravy 😉 treba len skusat a verit, bohuzial nic ine nam neostava

renitr
29. sep 2014

@janulqa1975 hej hej rano ides na krv a uz okolo obeda ti lekar zavolaaaaa 😉

roxy80
29. sep 2014

@janulqa1975 myslim na teba tiez a posielam vela pozitivnej energie, podla mna to vyjde a zajtra nam sem napises, to co chceme vsetky od teba pocut 😉

janulqa1975
29. sep 2014

@roxy80 Kocky vy ste vsetky tak zlate aj ja dufam ze budem v telefone pocut to po com najviac tuzim ale zial to uz zalezi len na tom co je hore .

renitr
30. sep 2014

@janulqa1975 taaaaak a uz si urcite po odbere a teraz vsetky tak netrpezlivo cakama na tu najkrajsiu spravicku dna 😉

alcinkap
30. sep 2014

@janulqa1975
držíme moc palce 🙂

bubulacka
30. sep 2014

@janulqa1975 tak ako?

renitr
30. sep 2014

@janulqa1975 cakame na dobre spravicky 😉

janulqa1975
30. sep 2014

AHOJTE KOCKY DAKUJEM VAM VSETKYM ZA PODPORU ALE VYSLEDKY DOPADLI TAK AKO SOM CAKALA SU NEGATIVNE KAZALI MI VYSADIT VSETKY LIEKY A PO DNICKOCH PRIST NA ULTRAZVUKOVU KONTROLU .

renitr
30. sep 2014

@janulqa1975 juuuuj tak to ma mrzi ☹ naozaj sme cakali ze dopadnes pozitivne. Je to tazke ale hlavu hore a neostava nam nic len bojovat dalej. Drz sa

alcinkap
30. sep 2014

@janulqa1975
jéééj to ma mrzí :( drž sa ....

pepca28
30. sep 2014

@roxy80 ako počítam,tak ďalší vklad mi asi vyjde koncom októbra...

janulqa1975
30. sep 2014

Babenky moje dakujem ale ja uz som dobojovala bol to moj posledny treti pokus a uz dalsie sklamanie nechcem musim sa zmierit stym ze mi dlasie dieta nieje bohom dopriate .

renitr
30. sep 2014

@janulqa1975 viem ze dalsi pokus uz by si mala ako samoplatca, co bude asi dost financne narocne, ale nebudete skusat dalej? mozno pocas týchto 3 mesiacov co musi telo oddychovat od stimulky, tak sa rozhodnes inak a v januari sa pustis do dalsieho pokusu 😉

janulqa1975
30. sep 2014

@renitr uz nie

1983andrea
30. sep 2014

@janulqa1975 je mi to moc luto:(:(

janulqa1975
30. sep 2014

@1983andrea dakujem ale ja som stym ratala ze mi nieje dalsie dieta bohom dopriate citila som to ze to tak skonci .

janulqa1975
1. okt 2014

Ahojte koceny tak si predstavte ake prekvapenie ma vcera stretlo este okolo 15.30h mi volal pan doktor Pinter a povedal mi ze on to nevzda pokial nebudem tehotna ze on mi pokoj neda lebo mu to nejde do hlavy ze vsetkéo mam v poriadku a toto sa deje tento pristup ma dojal k slzam stymto som sa este nestretla .

1983andrea
1. okt 2014

@janulqa1975 jeeej to je od neho mile🙂 a co date sa na to este raz za svoje naklady????

janulqa1975
1. okt 2014

@1983andrea Vies co pockam po menzese ked pojdem na ultrazvuk a uvidime s cim prevratnym pride pan doktor a potom sa uvidi .

renitr
2. okt 2014

@janulqa1975 jeeej super , drzim ti palce a tesim sa ze budes bojovat dalej a to az do vytuzeneho konca 😉 doktor urcite pomoze 😉

janulqa1975
2. okt 2014

@renitr no uvidime zatial nie som uplne presvedcena ze chcem este bojovat

katarinka13
2. okt 2014

@janulqa1975 ahoj baby...trocha som sa začítala keď sa nenahneváte do vašej debaty...voľakedy som chodila aj ja do ferticentu...dlhé roky...sedem krát som bola na umelom...posledný pokus sa podaril ale žiaľ babätka zomreli v 10 tt....už som viac krát neišla...vzdala som to celé...a teraz...po troch rokoch čakám babo...takže netreba tak veľmi sa sústredovat a všetko príde samo...držím Vám palce

janulqa1975
2. okt 2014

@katarinka13 vies len zail u nas to takto nieje mozne nakolko mojmu manzelovi sa spermie netvoria vobec kazdy pokus bol s darcovskymi spermiami a tento bol posledny .

1983andrea
2. okt 2014

ach jaj,ja jak to tu citam normalne uz som s toho cela na nervy aj za vas baby:( ja idem sobotu do centra na kontrolu a dohodnut vklad embria..toho jedneho co som spominala,takze co tu citam uz ,a mi mame az jedno embrio,nevidim to vobec ruzovo.Som sa rozhodla ze sa dam na tu pn-ku nech mam klud.Aj ked sa hovori ze nadej umiera posledna,tak si myslim ze to nevide,zbytocne sa nebudem ani klamat.Pocitam ze vklad embria budem mat niekedy buduci tyzden....🙂

katarinka13
2. okt 2014

@janulqa1975 ja som nepovedala ze to mam s manzelom...u nas bol ten isty problem...nechcem byt neaka spatna ale nas ten potrat rozdelil...a teraz s novym priatelom cakam babo

janulqa1975
2. okt 2014

@katarinka13 aha prepac to som nevedela .

katarinka13
2. okt 2014

@janulqa1975 nie je co prepacit.ja som stastna ze budem matkou...nato ze doktori volakedy povedali ze v zivote sa to nestane...tak sa stal zazrak...drzim palce aby sa to podarilo kazdej z nas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre