Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
2. okt 2014

@katarinka13
@katarinka13 dakujem si zlata ale ja uz som prestala verit

katarinka13
2. okt 2014

@janulqa1975 vsak to aj ja.len hlavne nestresuj.uvidis ze vsetko dobre dopadne...budem v duchu s tebou.teraz kazda pozitivna myslienka pomoze

janulqa1975
2. okt 2014

@katarinka13 dakujem len problem je v tom ze tri pokusy ktore s casti hradi poistovna mam vycerpane zmrazacikov nemam a finacne si dalsi pokus cely platit neutiahnem takze sa budem musiet zmierit stym ze dalsie dieta nebude .

katarinka13
2. okt 2014

@janulqa1975 mne ostal este jeden pokus co hradi poistovna.keby sa to dalo tak by som ti to darovala.viem co prezivas.ale ked sa tomu poddate tak to dopadne tak ze aj s muzom sa rozidete.budes ho obvinovat...aspon to bol ten nas pripad.nezmierila som sa stym a hadali sme sa cim viac.nepochopila som ze sme sa nebrali preto lebo musime ale z lasky...to uz je vsetko prec.musis sa pozbierat a nevzdavat sa.teraz to uz nelutujem ze sme sa rozisli...sice...ja som hovorila priatelovi ze nemozem mat deti tak sme sa ani nechranili a ostala som po dvoch rokoch tehotna.ja som stastna on sklamany.mozno ostanem s babom sama...takze kazde stastie nieco stoji...

janulqa1975
2. okt 2014

@katarinka13 no ved uvidime co bude teraz si chcem chvilku odpocinut a potom uvidime .

katarinka13
3. okt 2014

@janulqa1975 dobre rozhodnutie

alcinkap
3. okt 2014

@katarinka13
@janulqa1975
držím Vám obom moc palce 🙂

katarinka13
3. okt 2014

@alcinkap dakujem,si zlatá

janulqa1975
3. okt 2014

@alcinkap dakujem velmi pekne ale mne uz netreba ja sa uz do dalsieho sklamania pustat nebudem .

janulqa1975
3. okt 2014

@katarinka13 dakujem

alcinkap
3. okt 2014

@janulqa1975
ja viem, čítala som :( len proste aj tak držím palce, aby si to všetko zvládla v pohode a s úsmevom (aj keď je to hroooozne ťažké) a aby si sa proste mala fajn 🙂

janulqa1975
3. okt 2014

@alcinkap dakujem si velmi zlata a prajem ti aby ti vsetko dobre dopadlo a malicke bolo zdravucke a ty snim .

1983andrea
3. okt 2014

Baby este sa chcem opytat ci je bolestivy ten transfer,teda to zavadzanie toho embrya??????? a aka je sanca ze ho zle rozmrazia??? dufam ze malo percentna,lebo mame len jedno embryo,a uz sa mi to blizi tak sa zacinam bat:( a este sa chcem opytat,je pravda ze embrya rozmrazuju o den skor a pozeraju ci sa este vyvija?????

mery1409
3. okt 2014

Transfer embrya neboli

pepca28
3. okt 2014

@1983andrea nič som necítila..len malé ako keby pichnutie...🙂

1983andrea
4. okt 2014

@pepca28 dakujem🙂

janulqa1975
4. okt 2014

Ahoj koceny mam na vas jednu otazku kedze moje telo neprijma moje deticky myslite si ze ma vyznam pokusat osud dalej alebo mam myslienku na dietatko vynechat z hlavy co mi radite ,

1983andrea
4. okt 2014

@janulqa1975 ja by som este asi skusila raz,aj ked to je asi vela penazi,ale myslim si ze by mi to nedalo a stale by som si hovorila,ze co ked to vide......neviem🙂

1983andrea
4. okt 2014

Ja idem v stredu na vklad jedneho embria🙂🙂🙂

bubulacka
4. okt 2014

@1983andrea tešíme saaaaa 🙂 daj vediet vsetko ako prebiehalo, sme zvedavé 🙂

@janulqa1975 viem ze velmi túžiš po bábätku, pockala by som, co povie dr. a podla toho sa zariadila 🙂

janulqa1975
4. okt 2014

@1983andrea drzim palce nech si stastna mamina

janulqa1975
4. okt 2014

dakuje em vam obom je to tazke vyrovna sa s myslienkou ze by som uz dalsie dietatko nemala i ked milujem svoje dve deti nadovsetko ale stale mam pocit ze nase manzelstvo nieje uplne naplnene ze mu nieco chyba asi som naivna pomlcka blba ale proste nedokazem sa stym vyrovnat je to silnejsie ako ja .

1983andrea
4. okt 2014

@janulqa1975 dakujem,snad to vide🙂

bubulacka
6. okt 2014

Baby my sme boli dnes na genetike - zase o kúsok bližšie k bábätku 🙂 sestričky, pani primárka - všetky velmi velmi milé a ústretové. Vysledky su cca 6 týždňov. Dufam ze vsetko dopadne dobre a vysledky budu v poriadku.

kajtlin
6. okt 2014

Ahojte dievcata, nasa skusenost s Ferticentom bola na tej najlepsej a najprofesionalnejsej urovni. S manzelom sme sa o babatko pokusali 6 rokov. Najprv iba same navstevy u gynekologa (ktory ma dopoval clostylbegitom a injekciami), ovulacia pravidelna.....po zmene gynekologa mi po 5 rokoch zistili nepriechodne vajickovody... ☹ Nasledne konzultacia vo FC. Prvy dojem skvely, takze sme vypisali ziadost do poistovne a uz len cakali na schvalenie a sup na stimulaciu. Zacali sme v auguste min. roku. Mali sme 3 embr. 2 sme si dali vlozit, zial neuspesne, neskor v janu. sme si dali vlozit 1 (zamrazene), znova neuspesne. Medzi casom som sa vratila k svojmu hobby (tancu). Potom testy genetika a vypisanie druhej ziadost do poistovne. Tanec ma naplnal tak, ze som nemala cas mysliet na to, ze co ak to znovu neklapne.... Stihli sme krasnu letnu dovolenku a potom sme (v auguste) uz pichali stimulky, dali sme si vlozit 2 embr. (viac sme ich nemali z 12 ).... Tiez sme to nejak neriesili, ze co ak to zas neklapne... no a ked sme isli na krv ....najkrajsia poobedna sprava bola : "gratulujem, mate to pozitivne" pre istotu, kontrolny test o par dni a HCG uz 1114 🙂 No a teraz mame 2,45 cm 🙂 a krasne rastieme. Taka bola moja skusenost s FC. Po prvych neuspesnych, sme ani nechceli menit centrum, nakolko pan Pinter a cely tim su skveli. Takze Vam drzim vsetkym palce a z celeho srdca prajem nech vam to klapne 🙂

1983andrea
6. okt 2014

@bubulacka cauko a ako to tam prebiehalo??? mi ideme az koncom oktobra🙂

1983andrea
6. okt 2014

@kajtlin ahoj:! a ujali sa obidve embryjka??? 🙂

leontinka27
6. okt 2014

@janulqa1975 ahoj neda mi nereagovat na tvoj pesimizmus.troska optimizmu.a nevzdavat sa.ja som s muzom 13 rokov.pred 3 mi rokmi som isla na diagnost.laparku.nasledne po 9 mesiacoch na prve ivf.skoncilo mimomater.tehoten.potom druhe ivf to skoncilo biochem.tehoten.potom ket z toho nebolo nic.nasledne posledne tretie ivf hradene poistovnou tiez nic.takze 3cykli hradene poistovnou su fuc.v juni som bola v Brne tiez nic.teraz idem na dalsiu laparku dat si odstranit aj druhy vajcovod.uz nikdy nebude sanca na prirodzene tehotenstvo.a napriek tomu sa nevzdam a pojdem zasa na ivf.samozrejme do Brna.tam to nieje take drahe pre samoplatcu ako na Sk.a tiez to financne ledva zvladame.ale vzdy to niejak utiahneme.tak hor sa do Brna.a inak tiez som chodila do ferticentra.

kajtlin
6. okt 2014

@1983andrea
Ahoj, ujalo sa nám jedno 🙂 ....tajne som dúfala,že budú dve ....ale sme vďační aspoň za jedno 😉

1983andrea
6. okt 2014

@kajtlin tak aspom ze tak,mi mame len jedno zmrazene ktore mi budu v stredu vkladat,kazdy mi hovori ze mysli pizitivne ale ja moc sance tomu nedavam,keby sme mali aspom dve:(:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre