• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

22. januára 2017 
@pepca28
@petulanl
Gratulujem baby, dotiahnite to do zdarného konca :slight_smile:
4. nov 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matka112 ahoj a prosim ta preco az v januari? Preco nie v decembri?
4. nov 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska v decembri by som musela dostat menzes že vraj do 5.12.inak až v januari..a mne to do 5.nevychadza...
4. nov 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 konecne dobra spravicka, naozaj drzim palce , aby sa HCG len a len zvysovalo. Gratulujeeeeem :wink:
4. nov 2014 o 20:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pepca28 ahoj, velmi gratulujem a tesim sa s tebou. Neuveris ja som vcera konecne dostala ms a dnes rano mam prvu injekciu za sebou :slight_smile: a v nedelu ideme na kontrolný ultrazvuk :slight_smile:, takze sa to konecne pohlo :wink:
5. nov 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby, takze ako som uz pisala konecne vcera dorazila na 53 DC a dnes som si rano pichla prvu injekciu, aj ked som chvilu zo sebou bojovala, som sa bala, lebo mm nebol doma ale nakoniec som to dala :slight_smile: :slight_smile: , no a na prvy kontrolny ultrazvuk mi dali v nedelu o deviatej, budete tam niektora v nedelu? :slight_smile:
5. nov 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@roxy80 mne prvu musel pichnut manzel...:-P...potom som to uz chvalabohu zvladla...inak tie ostatne si budes pichat tiez sama?..mne povedali nech mi to radsej pichne nejaka sestricka,ak mam znamu...ze nech to nepokazim....:-P...drzim palce,nech je veeeeela vajec
5. nov 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 no dalsie by uz mal pichat manzel, len dnes rano nebol doma, isiel skor do roboty , predtym ako som volala ci mam zacat do ferti, a povedali ze nech zacnem dnes, tak to ostalo na mna :slight_smile: , zajtra to uz caka nanho...
5. nov 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@empathia ahoj tak nasiel mi tam 9 folikulov tak sa teším :slight_smile:
5. nov 2014 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dancez jeeeej to je tak akurat pocet :slight_smile: jasom 4den po ET, boli ma v podbrusku ako pred mrskou, bolia prsia a navaly raz strasne horuuuco a raz strasne zimaaaaa tak dufam ze to je ono :slight_smile:
kedy mas opu?
5. nov 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 ja som tam bola dnes na 9.00 bola to moja prvá kontrola a našiel mi tam 9 folikúl, že odber asi pondelok utorok, a dali sme si aj SPF
5. nov 2014 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@empathia zatial povedal pondelok utorok, tak ty pekne oddychuj a mysli pozitívne , pekný den ti prajem :slight_smile:
5. nov 2014 o 11:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez aj ty pekne oddychuj :slight_smile: aby este nejake narastli :slight_smile: a vytvorili sa este nove.
a ako sa citis? teraz pichas merional ano?
5. nov 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@empathia moja ja som dnes tretí den v robote zajtra volno a potom zase 3 dní v robote robím vobchode 11tky, ja mám PN od pondelka, čiže až od odberu a cítim sa kadejako vaječníky ma pobolievajú a hlava
ma pobolieva. dnes som posledný deň pichala gonal a od zajtra Merional
5. nov 2014 o 11:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez jasom mala tiez ztych injekcii bolest hlavy, a take depresivne stavy niekedy. Ja som isla na Pn od pichania Merionalu lebo to som musela ist k lekarke a pracujem dost daleko takze sa mi to neoplatilo cestovat
5. nov 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skusim sa opytat ešte raz. Nikomu nenavrhovali v centre PICSI a neviete, kolko to stoji? dakujem :slight_smile:
5. nov 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka akurat som si pozrela cennik vo ferti,dokonca to tam ani neni...ale podla mna to budes mat hradene poistovnou..alebo ved skus zavolat do ferti...
5. nov 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka mne to nenavrhovali
5. nov 2014 o 13:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka na stranke to maju len tak v kratkosti popisane, ale inak ani netusim ci to vlastne robia :unamused:
5. nov 2014 o 13:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@empathia ja to mám kusok autom od práce tak je to v pohode
5. nov 2014 o 13:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr
@dancez
@pepca28
Dakujem, ved prave ze na stranke je to tak okrajovo spominane, ale v cenníku to nie je. Silno nad tym uvažujem, co som sa docitala, su tam o kúsok lepsie vysledky ako pri ICSI, nižšie riziko poškodenej spermie...
Skúsim napisat, uvidim co odpisu, potom to sem hodím :grinning:
5. nov 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte zienky, hcem sa spytat ci niektora z vas uziva Prednison? :unamused:
5. nov 2014 o 13:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte takze mame 16 vajicok zajtra budu volat kolko sa oplodnilo
5. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ereska no supeeeeer, pekna uroda :slight_smile: drzim palce aby sa podarilo vsetky oplodnit :slight_smile:
5. nov 2014 o 14:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@renitr dakujem velmi sa tesime
5. nov 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ereska a mali ste krátky protokol ?
5. nov 2014 o 15:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez ano urcite kratky :slight_smile:
5. nov 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancez my tiez planujeme to SPF a to ste hned platili hned na prvej kontrole?
5. nov 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,co je to kratky a dlhy protokol???
5. nov 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 dĺžka stimulácie. Krátky je vačšinou 10-14 dni. Dlhy je podstatne zložitejší, aspon co ja som čítala, väčšia davka a kombinácia hormónov.
5. nov 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok