Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

viva13
9. jan 2015

@nisa_666 estrofem som vysadila v 10tt.

natalca
9. jan 2015

ahojte, my sa ideme tiez objednat na prvu konzultaciu a ideme ako samoplatci, kvoli veku, chcem sa opytat, kolkokrat pocas cyklu musite ist do centra? Moze robit jednotlive vysetrenia aj moj gynekolog, som z NR a nechcem aby v praci vedeli kam chodim

sprituska
9. jan 2015

@natalca mozes chodit na vsetky bezne vysetrenie k svojmu gynekologovi. Tam chodis iba na zakroky. Aspon ja to tak mam 🙂 prajem vela stastia, nech to vyjde na prvy krat🙂

sprituska
9. jan 2015

@ereska ahoj dostali sme ms rovnako aj rovnako zacali stimulovat na ket, len ja som vcera musela prestat:( 7 mi zacala ms a 8 uz ani stopy po nej. Tak Pintner povedal vysadit lieky, pockat na ms, nechat ju prebehnut a zacat stimulovat az dalsiu ms... Porazi ma. Tak velmi som sa tesila, ze uz za par dni pojdeme na vklad😩drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂

sprituska
9. jan 2015

@pepca28 ja som ten caj skusala, ale myslim ze je len zbytocne predrazeny. Vysledok neviem posudit, kedze na ET ma nepustili kvoli Ohss.

roxy80
9. jan 2015

@pepca28 furt nedosla a test negativny tak stale cakam, vsak raz sa umudri a dojde ja si pockam 🙂 🙂

natalca
9. jan 2015

@sprituska dakujem a kolko krat treba ist na zakrok? Pytam sa ako trubka, ale nemam sajnu a chcem sa pripravit 🙂

dancez
9. jan 2015

@nisa_666 mne dal zase iba jedno balenie 3x1 10 dni a to si dám ráno poslednu a ráno pojdem aj na kontrolu a asi ked bude treba tak mi predpíše dalšie, však keby si nepotrebovala tolko nám niektorej to predáš, to ti nejako vela dal 😀

dancez
9. jan 2015

@lilly158 no rozhodne je to tu o dosť lacnejšie, ale inde je lacnejšie KET

sprituska
9. jan 2015

@natalca bola som na kontrole pocas stimulky, potom na odbere a kedze som mala ohss tak pojdem az na ket.

roxy80
9. jan 2015

No mne predpisal Estradiol a mam ho brat 1 az 10 den 3x2 takze ja za tych desat dni dam do seba 60 tabliet 😒

roxy80
9. jan 2015

@nisa_666 aj mne predpisal 4 balenia ale podla mna kvoli tomu ze ak po kontrole povie ze musis brat pripadne ti zvysi davku tak mas doma do zasoby.....

dancez
9. jan 2015

@roxy80 mne dal predne na chlp..

candour
9. jan 2015

@jarmila85 Vobec ich neber v uvahu ja si uz davno nekupujem lieky v lek.kam ma posiela dr.z car.maju ich predrazene a este aj oni sa na tom nabaluju.vezmi si recept,im nic nevrav a v hocij.lekarni ti ich objednaju lacnejsie.ja napr.som sla do eurovea a mala o temer 20eur na vsetky lacn.a nestresuj sa za pracku,ved to vam vymenia a kludne mi napis do posty ak treba ja ja autom hodim kam potrebujes 🙂

candour
9. jan 2015

@nisa_666 aby na tom zarobili..ja mam tolko doma zbytocne predpisanych a najma zaplatenych liekov co som ani nepotrebovala ani neminula ze dovi.je to nechutny biznis..zaujimave ze tie co plati poistovna mi napisal len v nevyh.miere..mal by fakt uz stat zacat regulovat toto cele co robia v CAR vseobecne lebo s etikou to uz nema nic na SK.otras

pepca28
10. jan 2015

@lilly158 NO SPOKOJNA AKO spokojna...zatial doma nemam ziadny vysledok...😀...inak,su tam fakt mili,ale ja zatim este nemam s cim zrovnanavat a dofam ze ani nebudem muset...:-P

ereska
10. jan 2015

@sprituska ahoj chcem sa ta spytat nezacala si brat lieky ked si este len spinila alebo uz krvacala? Lebo mne sestricka povedala som jej volala lebo ja prvy den len spinim kedy mam zacat brat lieky a ona ze az ked budem krvacat lebo by sa to mohlo zastavit tak ma napadlo ci sa ti to preto nezastavilo .a dakujem moc dufam a musime verit ze ano . Skoda mohli sme ist naraz drzim paste a kolko si si chcela dat vlozit kolko mate mrazacikov?

nisa_666
10. jan 2015

@candour no ja mám známu lekárničku riešila som to u nej. mala iba 3 balenia estrofemu a tak mi ich dala a doplácala som iba 12 €, pondelok zýoberem to 4 balenie. mám si ešte vybehať utroš u mojej gyndy lebo tak lekár naschvál prečiarkol hradenie poisťovňou. Stretli ste sa s tým baby, že to prečiarkol??? aj kod lekára.

dancez
10. jan 2015

@nisa_666 ano aj mne to urobil aj ja som sa cudovala a playila som teda plnu cenu. Pepca pisala ze to preto lebo ket poistovna nepreplaca.

candour
10. jan 2015

@nisa_666 mne to na crinon co je to iste ako utros dva krat preciarkol..hlavne ze take prachy bere ze dovi..

sprituska
10. jan 2015

@ereska no ja som tam volala, bola tam uz aj krv, tak povedala ze mam nasadit. Neviem co mam teraz robit. Vo stvrtok som vysadila estrofem a odvtedy nemam ms. Som zvedava kedy dostanem a ci je naozaj nutne nechat tuto ms len tak a zacat az na dalsiu brat lieky:( mame 2 mrazacikov a ideme vkladat obidve. L

ereska
10. jan 2015

@sprituska aj my dame asi dve a mozno dame aj to embryoglue vy si to davate?

sprituska
10. jan 2015

@ereska rozmyslam, mala som to pri native v inom centre a nepomohlo, embryolog vo ferti povedal, ze to je pre zeny nad 35 rokov. Ja som velmi chcela to seminal plasma flush, ale to ide iba pri ET a ten sme nemali. Ty si bola aj na ET?

ereska
11. jan 2015

@sprituska nie nemali sme et mala som hyperstymulacny syndrom preto az teraz v decembri som to nestihla koli dovolenkam

candour
11. jan 2015

@ereska ja mam 35 v 1.ivf som to mala v 2.som to uz nechcela.je to nezmysel podla mna len na zarobky pharma firiem..moj nazor.aj v brne mi dr.povedal ze neni ziadna seriozna vedec.studia ze by to zvysovalo uspech.

sprituska
11. jan 2015

@ereska mame to uplne rovnako. Mozno sme aj stimulovali v ten isty cas 🙂 myslis ze mam ten estrofem zacat uzivat ked sa mi teraz rozbehne ms alebo mam naozaj dalsi mesiac cakat :(

ereska
11. jan 2015

@sprituska urob ako ti povedal doktor;)

viva13
11. jan 2015

@sprituska ahoj ja som začala estrofem brať od 1DC

dancez
11. jan 2015

@ereska na ktorí den ti vychádza 10 DC ?

sprituska
11. jan 2015

@viva13 ja tiez, teda myslela som si ze je to 1dc, ale asi nebol, lebo po pol dni som prestala krvacat a uz som viac nezacala. Takze som na dalsi den estrofem na radu doktora mala vysadit, zobrala som 4 tabletky a od stvrtka nemam ms:(((

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre