Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bbalango
31. mar 2009

aj ja pijem z flase ale ked musim ist na WC ak to je strasne vstavat z tej postele ☹
zajtra idem do prace..

brise ty sa chystas kedy ??

katka14
31. mar 2009

peti, držím palce, neboj, dievčence to vydržia. drž sa, oddychuj a nestresuj. lekari vam určite pomôžu.

brise, asi sme sa nespoznali lebo tvoja fotka je dost z dialky. ale neva. prajem ti nech ti to vyjde.

brise
31. mar 2009

ja idem do práce vo štvrtok. zobrala som si dva dni P-paragraf.
mimka peťku zobrali dnes do nemocky. ☹

mimka30
31. mar 2009

No to pitie je teda fakt fascinujúce. Hlavne pri ET mi bolo zle z toho plného mechúra. Myslela som, že skolabujem 😀

mimka30
31. mar 2009

Baby a vy neostávate po ET na péénke???

brise
31. mar 2009

katka, to ma mrzí mohli sme si pokecať, aj ked z tej narkozy sme boli všeliaké. nevadí, snad dame niekedy stretko ked pôjdeš do BA.
Aj ja držím palce. som zvedavá ako dopadneme. 🙂
Ale ja až za dva mesiace.

bbalango
31. mar 2009

mimka ja si myslim ze mi musime pit koli tomu ze mame nabeh na OHSS 😒

petkaerdal
31. mar 2009

mimka moja ,ja ti neviem,mala som doteraz mega krcisko,az si zo mna robili srandu,mala som ho superrrrrr ze 46mm,co je bomba ffakt a vcera som mala normalne kontrolu,tesila som sa,ze uvidim baby ,krcok som brala ako samozrejmost,ze je super a vcera bol uz 35mm,nieje to riziko,riziko je 2cm,ale ide o to,ze sa skratil a trosticku pootvoril,to neviem kolko....
kontrakcie nemam,brusko ma neboli,citim sa inak super,tak ma tu hned nechali,dostala som infizie magnezium a nejake antibiotika,2x injekciu na dozretie plucok,keby nieco,nech dozreju dovtedy no a som tu a cakam co dalej,zajtra mam uzv dalsi a hadam sa nieco uvidi,bud to bude stat a vydrzim takto aj niekolko tt,to sa stava alebo druha moznost,ze sa to bude otvarat a nasledovat viete co 😔 😔 😔
s tymto som ale fakt nepocitala,lebo krcok som mala neuveritelne silny na jednotku a aha,ako sa to zvrtlo 😔

inak sa tu o mna super staraju,ved ty vies mimka,ako je to v At

mimka30
31. mar 2009

Veď to, že aj mne pri stimulke kázali veľa piť. Ja pijem, len keď som smädná, čo je teda nič moc 😒 , ale manžel mi nakúpil neperlivú Lucku, tak som sa nalievala, aj keď som väčšinu času strávila na wc 😀

bbalango
31. mar 2009

mimka ja a brise mame nabeh na OHSS a budu nam mrazit emryjka a ET budeme mat po 2mesaicoch 😒

mimka30
31. mar 2009

Bbalango a Brise- to ma mrzí, že to tak dopadlo 😒 Ja si tu robím srandu z tekutín. Prepáčte mi ☹
Inak ja som mala pri prvom ivf tiež silné bolesti v brušku. Našťastie ma OHSS minul, ale teraz si budem dávať pozor a fakt veľa piť.

brise
31. mar 2009

ahhhha pardon petka je odvcera v nemocke, neboj o chvilu si doma a ešte s babulkami v brušku. 🙂

bbalango
31. mar 2009

v pohode mimka..
co uz preco by som to mala take lahke 😒 ked sa to da aj komplikovat 😒

mimka30
31. mar 2009

Nebojkaj sa, všetko dobre dopadne 😉

petkaerdal
31. mar 2009

bbalango asi ani jedna to nemozme mat lahke ,ved preco by sme mali...asi si nezasluzime 😖

mimka30
31. mar 2009

Peťka nebojkaj sa zlatko. Všetko dobre dopadne. Moc silno ti držím palce. Uvidíš, že to bude dobré. A v rakúsku majú inú starostlivosť, takže urobia všetko, aby sa bábenka pekne narodili v termíne, tak ako je plánované 😉

Myslím na teba Peťka aj na tvoje babenky, a hlavne nestrácaj nádej. Hlavná vec, že nemáš bolesti. Takže aj to znamená, že nebude to až také vážne. Uvidíš. 😉

alex
31. mar 2009

ahojte kočky,
Peťka držte sa, myslím na vás! 🙂
Brise dúfam, že sa vám všetky pekne oplodnia a budete mať veľa maličkých snehuliačikov.
Tak isto držím palce aj vám ostatným.

petkaerdal
31. mar 2009

dufam,ze mas mimka pravdu,zajtra sa uvidi na uzv,aky mam ten kcisko teda,ci to stoji...alebo co

alex
31. mar 2009

Peti ja som počula, že sa krčok aj zašíva v takýchto prípadoch, nerozmýšľali o tom lekári?

bbalango
31. mar 2009

zasluzit si to nezasluzme to urcite , ale musime sa pre svoje stastie potrapit..

petkaerdal
31. mar 2009

alex este nic take nevraveli,ja viem,ze sa zasiva,nieje to doslova zasitie,len sa to tak vravi,to sa na krcok da taka slucka a ztiahne sa to...uvidime zajtra to budu pozerat...

bbalango,ale ja som sa uz moc natrapila,preco este? 😢 😢 😢

sisab
31. mar 2009

Ahojte dievcata, caka ma tretie IVF a prvykrat ho budem absolvovat vo Ferticente. Chcem sa spytat, ci je potrebne aj nejake manzelovo vysetrenie. V GF totiz ziadali jeho krvne vysetrenie, HIV, hepatitida a este nieco...Treba to aj vo FC? Dnes som totiz bola podat ziadost a dr. len spomenul, ze mi zavolaju, ked to bude schvalene, aby som prisla pred MS na kontrolu. Tie vysetrenia vtedy trvali dost dlho, tak mam obavu, aby sme to potom stihli.

vierka
1. apr 2009

ahojte babulky, vcera ste toho tolko popisali, ze dufam, ze dnes na nikoho nezabudnem 😀

brise - tak to je krasny pocet, 9 vajok, verim, ze sa ich oplodni co najviac 😉

katka - tak to je krasny pocet 5 vajok, tolko som mala aj ja, tak cakam na tovje vysledky, ze kolko sa vam podarilo oplodnit 😀

petka - ty mas dneska kontrolny utz, tak straaaaasne moc drzim palce, drzte sa aj s princeznami 😉

emka1
1. apr 2009

dobre ranko kocky 🙂

katka, brise - blahozelam k skvelej urode, nech sa vajka krasne oplodnia a mate co mrazit, fakt vam drzim palce !!
Ja idem zajtra na 2 kontrolu, uvidime ako vajka rastu a kedy bude odber ... predpokladam, ze asi cez vikend 😅

petka - zachovaj klud, predcasny porod si ani nepripustaj, radsej v pohode lez z vylozenymi nohami a urob co najviac preto, aby sa male babulky co najlepsie vyvinuli. Bud radsej v nemocke, zbytocne sa domov nehrab, uvidis co povedia doktori. Drzim Ti velmi palceky ! Som zvedava na Tvoj utz. 😉

drobec123
1. apr 2009

ahojte, tak druha vcelicka pichnuta. zase trosku stipala, ale to vydrzim !
sisab, pred IVFkom potrebujes ty predoperacne vysetrenia od svojho obvodaka a manzelovi budu brat tiez krv kvoli pohlavnym chorobam + hep. to plati vseobecne, nezavisle od centra. urcite to stihnes ! ved zobrat krv trva 5min, vysledky by si mala mat do 2dni + vysetrenie u internistky 15min.

petka, neboj sa - lekari dnes vedia urobit zazraky, moja kamoska tiez bola po 3IVF tehu s dvojickami na rizikovom. 6 mesiacov musela lezat, naozaj len lezat pretoze po 3mesiaci sa jej zacal otvarat krcok. v nejakom 6mesiaci jej ho zasili a vydrzala az do 40tt a teraz ma krasne dve baby !

veam
1. apr 2009

Ahojte zienky,drzim vam vsetkym palce v pichani a oplodnovani vasich vajok.

Petka to mi je luto ze si v nemocnici,ale verim ze to zvladnete a vsetko bude ako ma byt,len pekne lezkaj,odpocivaj a pocuvaj personal. Ty si silna zena,ty to dokazes. Drzim moc palce a cakam na info z utz.

brise
1. apr 2009

ahojte, tak dnes volali máme 7 oplodnených vajok.
takže čakáme do nedelo aký počet sa bude mraziť. 😉

vierka
1. apr 2009

brise - tak to je super spravicka, verim ze PK preziju vsetci a ze to budu velmi silne embryjka a coskoro si pojdem pre ne 😉

alex
1. apr 2009

Brise super! 😵

katka14
1. apr 2009

ahojte babenky, tak mi dnes volali, že máme 3 embryjka. dufam že vydržia čo najdlhšie a že bude čo vložiť. ak zostane aj na mrazenie, budem len rada, ale ak nie, stačí ked budu silne tie, čo mi vložia. držím vám všetkým palce. papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre