Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

st2
29. mar 2012

@silvia545 no vcera som bola na sone, a dr ich neratal vsetky iba tie najvacsie a povedal ze vyse 15, a z toho viem ze takych 10 boli isto velkych, uvidime zajtra kolko ich vydoluju a hlavne kolko ich bude zrelych

silvia545
29. mar 2012

@st2 no super úrodička 😉 ja mám 3 a jedno menšie 😖 tak uvidíme zajtra ako bude 😉

st2
29. mar 2012

@silvia545 aj to mensie moze byt kvalitne, no ale mudrejsie budeme obe zajtra

kristina81
29. mar 2012

@silvia545 tak moc moc drzim palce a nestresuj lebo zasa len ochories.Mysli pozitivne aj dr.to vzdy hovoril. 😉

dorotka_
29. mar 2012

@ana79
@kristina81 baby drzim vam palceky a cakame od vas tehu virusy ze nam poslete // 😉

dorotka_
29. mar 2012

@silvia545 vela stastia dnes a potom hura na vklad 😉

silvia545
29. mar 2012

@kristina81 dakujeeem 😉 moja ja som ako ty,,aj ty si bola na nervy z toho 😀 snažím sa myslieť pozitívne,že aspon jedno bude to pravé 😉 ale poznáš to sama,že aj iné myšlienky ti zablúdia do hlavičky,,ale hned ich dám preč 😉

silvia545
29. mar 2012

@dorotka_ dakujem 🙂 toho vkladu sa neviem už dočkať 😉

silvia545
29. mar 2012

@st2 veru,budeme múdrejšie zajtra a hlavne v sobotu,ked budú volať 😉 kolko dní si stimulovala?ja 8 dní,,na 6 den stimulky folíky boli 14mm,,dr.vravel,že mi rýchlo narástli a preto mám skor aj OPU,aby nepraskli,tie čo mi takto narástli a preto ani nedopichujem 😉 tak si myslím,že v nich musí byť niečo,ved prázdne by asi takto rýchlo nedorástli 😉 alebo sa mýlim? 😉 predtým som dopichovala,stimulku som mala 11 dní 😉

st2
29. mar 2012

@silvia545 ja 9dni 🙂 a ani ja uz nedopichujem vcera pregnyl a uz musia ist von, i ked mi dr dal este ze este budem pichat ale ze rozhodneme podla krvi a ta rozhodla teda ze uz ziadne pichanie a hotovka

silvia545
29. mar 2012

@st2 no ved to,,ked sú už také aké majú byť,,tak načo riskovať a dopichávať,len aby dorastli tie druhé 😉 nepoviem,ked sú neni takej velkosti,že sa musí dopichovať a ešte narastú aj tie dalšie 😉 ja som pichala poslednú ovitrelle 😉 dúfam,že som si ju pichla poriadne 😀 dnes nič nerobím,,oddychujem,,ani vonku nieje pekne,,zamračené,,veter fúka 😖

kristina81
29. mar 2012

@silvia545 ja viem.snazim sa ta len ukludnit ako ste to robili vy mne. 😉

silvia545
29. mar 2012

@kristina81 😀 😀 najprv ja teba a teraz ty mna 😀 no dnes budem celý den rozmyšlať,,mozog mi pojde na plné obrátky 😀

kristina81
29. mar 2012

@silvia545 verim ti.aj mne chodi neboj sa.V noci sa mi snivalo ze som dostala ms.Ked som vstala hned som sa isla pozriet.Mne z toho celeho uz sibeeee. 🙂

ana79
29. mar 2012

@kristina81 to aj mne uz zacina sibat tiez sa mi snivalo vselico ale nepamatam si....to cakanie je ako vecnost...ja na sebe nepozorujem nic take ...ale dnes mi akosi ani ranajkovat nechutilo....ake mate pocity vy niekedy mam pocit, ze sa az moc sledujem.

lea1333
29. mar 2012

@silvia545 AHOJ prosim ,ta ,kolko ,stoji ,spermiogram vo ferti ? 😉

kristina81
29. mar 2012

@ana79 ja si myslim,ze po takomto zakroku je to normalne ze sa sledujeme viac ako inokedy.Dnes uz nemam krce tak dufam ze to bolo uhniezdovanie deticiek. 🙂

silvia545
29. mar 2012

@kristina81 mne šibalo takisto 😀 stále ked som išla na wc,tak som len sledovala,či nekrvácam 😉 ti poviem,toho toaletného som ale minula 😀 😀

silvia545
29. mar 2012

@lea1333 Ahoj 😉 za spermiogram sa neplatí,ani za sono,ked ti bude robiť 😉

kamilkanr
29. mar 2012

@silvia545 drzim na zajtra palce, nech su plne folikuly. 😉 Preco si nedostala Pregnyl, uz ho nedavaju?

@st2 aj tebe prajem, aby si mala aspon na 2 deticky vajicka 😀

silvia545
29. mar 2012

@kamilkanr moja dakujem 🙂 dávajú ovitrelle a pri 2 ivf som ho mala tiež 😉 nech máš pravdu,,aby boli dobrééé 🙂

lea1333
29. mar 2012

@silvia545 ani ked moj gynekolog dal ziadanku?lebo to chcem pre mojho gynekologa!

silvia545
29. mar 2012

@lea1333 aha,,tak to neviem,,ale ked pojdete na konzultáciu,za to sa neplatí,,ani za vyšetrenie 😉 myslím si,ža ani za toto nebudete platiť,,ved to kludne prefotia vo Ferti aj pre tvojho gyn. 😉 a on to chce načo? 🙂

kristina81
29. mar 2012

@silvia545 no neviem ci sa da nesledovat to.Ak je neaka taka ktora na to ani len nemysli tak jej zavidim. 😉

silvia545
29. mar 2012

@kristina81 no to teda neviem 😉 ja sa asi teraz budem sledovať aj ked budem spať 😀 😀

ana79
29. mar 2012

@silvia545 dufam ,ze zajtra vyjde vsetko podla tvojich predstav myslim na teba.

lienkalienocka
29. mar 2012

@silvia545 ja teraz hypnotizujem ms, aby prisla az v pondelok ci utorok a to uz budem preliecena a vrhnem sa na to 😠 myslis, ze aspon ten jeden trochu podrastie? ale menej mozno znamena kvalitnejsie 😉 aj ja uz chceeem 😒

silvia545
29. mar 2012

@lienkalienocka skús papať citrony,,vytlačiť si 2 až 3 a vypi šťavičku 😉 oddiali ti to ms 🙂 myslím si,že ten menší má ešte šancu o niečo narásť,,stačí,,aj ked bude mať len 18mm 🙂 no 3 folíky sú tam a tento jeden je menší,,uvidíme zajtra 😉

silvia545
29. mar 2012

@ana79 dakujem,,veľmi si to želám 🙂 😉

dorotka_
29. mar 2012

jaj baby aj ja uz chcem mat pred vkladom, no este si pockam do konca aprila, ale potom hned idem za vami a pridam sa k k vam ako dalsia tehulka 😉 , pekne oddychujte, drobciatka nech sa pekne uhniezduju a do konca aprila same tehulky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre