Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

angel74
11. nov 2014

@matka112 kolko ťa vyšlo celé ivf vrátane liekov aj odber vajíčok všetko čo si absolvovala do teraz.chcem si porovnať ceny z reprifitom nakoľko som tam už absolvovala dve ivf a nič.mám posledneho mraziacika a ak to nevynde zvažujeme druhé centrum u nás na sk.Ďakujem.ak chceš môžeš aj do správy 😉

matka112
11. nov 2014

@angel74 ja som mala v 2012 posledneho mrazačika a v aprili 2013 sa narodil Adamko,tak ešte nemašnič stratene... 🙂 teraz chceme surodenca,4 ivf- platene- lieky 40ks merional sme si zohnali...inak stoji 400e,dalšie inj.300e,Ivf 1300e,a to mame ETodloženy,koli OHSS,takniečo nam hradi FC-KET,aj 2 mraz.slamky,jedna slamka stoji 30e,a ešte gel po transfere ten stoji na 15 dni 45e?ten ešte nemam až v januari 🙂

matka112
11. nov 2014

@angel74 ešte cesta do BA, 🙂 tak celkovo 2500e asi 😉

dancez
11. nov 2014

@matka112 ale my ešte čakame kolko ich do 5eho dňa prežije, dnes je len 1vý den

matka112
11. nov 2014

@dancez jaj...prepač...ja som mala19 vajičok ,12 sa oplodnilo,a 6 mrazačikov 🙂

maca0411
11. nov 2014

@dancez ahoj segra tam bola na umelom oplodneni a vsetko je ok deti uz maju 2roky.tak sme tam isli aj mi ale kamaratka ma odhovarala ze nech idem radsej do ferticent lebo tiez pocula ze gynfiv. len peniaze pytaju a nepomozu a mala pravdu.aj pristup tych sestriciek bol otrasni,nic mi poriadne nevysvetlili,chybal mi recept na lieky musela som im volat ze mi ho nedali a presviedcali ma ze mi ho dali.uz mi to bolo smiesne nakoniec som obehala lekarne,obvodnu,svojho gyn.aby mi vypisali tie lieky.nebola som spokojna a bola som sklamana.

angel74
11. nov 2014

@matka112 veľmi pekne ti ďakujem za info 😀

ereska
11. nov 2014

@matka112
@dancez super tesim sa s vami

empathia
11. nov 2014

@dancez ahoj prisli sme o nase dvojicky :(((

empathia
11. nov 2014

@dancez dufam ze vam ostanu aj na mrazenie 🙂

ereska
11. nov 2014

@empathia ahoj to mi je luto co sa stalo?

dancez
11. nov 2014

@matka112 tak to si mala super 🙂

dancez
11. nov 2014

@empathia to mi ma mrzí

pepca28
11. nov 2014

Som na rizikovom,odpadla som a krvacam,detičky sú ešte tam..ale neviem ako to dopadne...asi som sa tešila predčasne...☹((((

pepca28
11. nov 2014

@empathia asi aj ja...☹

rsch
11. nov 2014

ma tu niekto skusenost s gelom crinone? ja som ho brala do 12.tyzdna, teraz zo mna par krat vypadli velke kusy, velmi neprijemne. na zahranicnych forach pisu o podobnej skusenosti aj o tom, ze to trebalo priebezne vyberat von ....nic take mi vsak nepovedali....

bubulacka
11. nov 2014

@dancez
@matka112
gratulujem baby, pekna uroda 🙂

bubulacka
11. nov 2014

@pepca28 hlavne veľa odpočívaj. Čo sa vôbec stalo? veď si mala také silné čiarky na tehotenskom..namáhala si sa, alebo v čom bol problém? Hádam doktor urobí čo môže a bude to mať šťastný koniec...
@empathia ☹ drž sa, veľa síl...

pepca28
11. nov 2014

@bubulacka no boh vie...nič také som nerobila..zobrali mi vcul 4ampule krvi..a som na infúzie...uvidím čo ďalej...vyzeráa to ze jeden "vacok"je veľký a druhý taký splasnuty...tak možno len jedno odchádza...

pepca28
11. nov 2014

@empathia mrzí na to...drz sa...

bubulacka
11. nov 2014

@pepca28 veľa zdravička želam, nech vam to dobre dopadne, každopadne píš, nech vieme ako sa Ti darí... je možné, že to slabšie odišlo, a zostal len jeden bojovník... držím palce.

pepca28
11. nov 2014

@rsch veľké kusy čoho?..

alcinkap
11. nov 2014

@pepca28
Drzim palce nech to dobre dopadne.

alcinkap
11. nov 2014

@rsch
To sa neboj. To je normalne, to idu z teba zostatky von. Postupne to vyjde vsetko to nepotrebne uz 🙂. Ja som ho tiez brala a mala som to iste.

renitr
11. nov 2014

@rsch ano je to neprijemne, ale je to gel, ja som mala to iste. Vypadli zo mna take nechutne kusy ale je to OK. Ja som sa obcas tiez tak nejak precistila a potom som si aplikovala hned novy gel. Ale nemusis sa bat, je to OK 🙂

renitr
11. nov 2014

@pepca28 juuuj musi to dobre dopadnut, teraz ti prajem vela vela sil a hlavne vela zdravicka.... Drz sa 😉

renitr
11. nov 2014

@empathia ☹ tak to ma mrzi....

ereska
11. nov 2014

@pepca28 ahoj drzkaj sa myslime na teba

dancez
11. nov 2014

@pepca28 vela síl ti prajem, určite to dobre dopadne.

rsch
11. nov 2014

mne to zacalo vypadavat az 2 tyzden po tom ako som ho prestala brat,Niektore kusy su aj tmavohnede, co som sa zlakla, ale lekar ma skontroloval, vraj je vsetko ok, vypadavalo Vam to, ked ste uz boli tehotne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre