Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

renitr
11. nov 2014

@rsch nam sa tehu nepodarilo, mne to vypadavalo hned ako som dostala menyes a to teda bolo 😉 jednosucho muselo ist von 😉

empathia
11. nov 2014

babulky čo už. vrátim sa do tejto skupinky tak za 5mesiacov a ani jednu zvás tu nechcem vidiet 😉
v marci bysme chceli druhé ivf ale najskor si spravim reprodukcnu imunologiu a genetiku
@ereska
@renitr
@dancez

empathia
11. nov 2014

@pepca28 držkaj sa babulka nevzdávaj to

empathia
11. nov 2014

@bubulacka jasi myslim ze moje protilatky zabili moje dvojicky... ked zabijaju spermie mohli zautocit aj na embryjka

bubulacka
11. nov 2014

@empathia dufam ze ani mna tu uz neuvidís o 5 mesiacov 🙂
Skús porobiť co najviac testov, vrátane tých co si spomínala a držím palce na nabudúce 🙂

empathia
11. nov 2014

@bubulacka dakujem ti. jasne ze ani teba tu nechcem vidiet 🙂

dancez
11. nov 2014

@empathia to asi nie, protiláky sú hlenovej zátke a do maternice by sa to nemalo dostať.
aspon dúfam ja mám tiež protiláky, práve um. oplodnením by sa o malo obýsť.
Drž sa 🙂

pepca28
11. nov 2014

No o...Nie je dobré...uvidí sa ráno...ale videla som pohľad primára...ráno ma asi čaká čistenie...

renitr
11. nov 2014

@empathia drzim ti velmi velmi palce a dufam ze si vsetky buduci rok budeme pisat ale uz v inej temicke 😉

renitr
11. nov 2014

@pepca28 myslime na teba, drz sa a hlavne zajtra cakame len dobre spravicky... Pekne si oddychni

pepca28
11. nov 2014

Baby...necakajte dobre správy...videla som doktoroch tvar..

roxy80
11. nov 2014

@pepca28 drzíme ti s manzelom palce a hlavne mysli pozitivne....

ereska
11. nov 2014

@pepca28 a velmi krvacas? Musime verit ze to vydrzi dom sa sj za teba dnes pomodlila

dancez
11. nov 2014

@pepca28 ale druhé embrijko si písala že tam je nie?

pepca28
12. nov 2014

Baby,asi ani jedno už nebude...neviem. .čakám na vizitu...snad spravia čo majú a pustia ma domov....☹(( ☹

bubulacka
12. nov 2014

@pepca28 bože, myslim na Teba, dufam že to jedno sa udržalo...

ereska
12. nov 2014

@pepca28 moja drz sa posielam vela sily

misenaf
12. nov 2014

@empathia tu reprodukčnu imunologiu a gentku ti odporučili dať si spraviť v centre? mne genetiku zatial nikto neodporučil a tiež ju zvažujem ale počula som že tá sa robí len ak sú potraty. V iscare je napriklad aj genetik a na imunologiu beru krv priamo tam neviem ako je to vo Ferti.

renitr
12. nov 2014

@pepca28 ahoj, tak ako sa ti dari? Dufam ze si dopadla dobre a uz si doma z nemocnice.... Drzim palceky aby to jedno sa udrzalo.... Vela vela sil ti prajem

dancez
12. nov 2014

@bubulacka baby chcem sa spýtať ked mi povedali že v sobotu budem mať vklad to
@ereska mi až v sobotu povedia kolko embrii prežilo ? alebo tam možem zajra
@renitr zavolať a spýať sa ako s nimi zatial vyzerá?

renitr
12. nov 2014

@dancez oni ti urcite zavolaju 😉 v sobotu drzim palce aby to prebehlo vsetko v poriadku a hlavne nech je vysledok pozitivny 😉 drz sa

dancez
12. nov 2014

@renitr som riadne nervózna stále musím na to myslieť ako sa im v myske darí 🙂

renitr
12. nov 2014

@dancez neboj , urcite sa im dari velmi veeeelmi dobre a vsetky pekne ostanu az do soboty 😉

dancez
12. nov 2014

@renitr a v akom prípade by mi volali? ked sa dovtedy dve tri zatavia tak asi nebudú volať že?

renitr
12. nov 2014

@dancez ja si myslim ze ti budu volaj aj ked ostanu vsetky aj ked nejake by sa prestali vyvyjat. Ale ak im zavolas ty, tak urcite sa hnevat nebudu 🙂 ved vedia ake tazke je to cakanie 😒

pepca28
12. nov 2014

@renitr ešte stále som tu...☹

renitr
12. nov 2014

@pepca28 boooze co tam s tebou robkaju? dufam ze budes OK. Uz ti aj nieco povedali ze ako to vypada ?

pepca28
12. nov 2014

@renitr nič nerobia,len dve infuzky,a čakám na sono...furt

pepca28
12. nov 2014

@renitr no,na sone ešte sú...uvidíme ako sa budú vyvíjať..tak som tu do zajtra...zajtra ešte sono

ingrid0105
12. nov 2014

@pepca28 tak nech sa drzia chrustikovia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre