Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
28. máj 2009

gregy - no tfuj tfuj !!
ja som tiez chcela teraz pri 1.IVF v 4/2009 dat mangelovi darcek k narodkam, moj pozitivny tehu-test, ale nevyslo mi to 😖 😖 .... presne v den jeho narodiek mi pekne dokracala cervena navsteva 😠
Tak verim, ze Tebe to vyjde 😉 😉 😉

gregy
28. máj 2009

jáj tak už viem 😀 no počas stimulky som si všade pchala štipľavú papriku lebo som u vás čítala že papáte chili pirule a mne štipľavé nevadí ... ale alchemiku a femigard som nebrala dúfame že pravá maďarská čípoš zabrala 😀 😀 😀

babulka123
autor
28. máj 2009

tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj

staci povedat..

emka1
28. máj 2009

loginka - no spomen certa a babulka je tu 😀 😀 prisla nas vsetky poriadne oplut 😀 😀

loginka
28. máj 2009

babul, teba som cakala 🙂 🙂 🙂
(dufam ze nemac novu ci prasaciu chripku, lebo inak!!!) 🙂

gregy
28. máj 2009

óoooooooooooooooooooo ďakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emka no ja so si to tiež prežila ked mi dva dni po OPU všetci gartulovali že nech sa ti splní čo najviac chceš a nezainteresovaní rýpali že už mám 3O na krku ž aj dieťa by už mohlo byť no veru mi veselo nebolo

tak teraz by so si to vynahradila na mužovej radosti v očiach 😵 😵 😵

emka1
28. máj 2009

gregy - spravne, stiplave je super, tak perinku mas urcite poriadne hrubu a teplucku 😅 😅
aj ked ja stiplave moc nemusim, a ked prehltam to stiplave chilli vzdy mi takmer tecu slzy a slaham plamene na vsetky strany 😀 😀

gregy
28. máj 2009

babul je môj strážny anjel však babul???? 😵

vika34
28. máj 2009

ahojte,tak som potencionálna matka dvojčiat a ešte máme aj tri zamrazené.
Všetko bolo fajn,len ,že som prišla podľa dokiho s prázdnym mechúrom ,podľa mňa už mi trebalo,ked to bolo podľa dokiho o.k.,podľa mňa už hotová katastrofa,modlila som sa ,aby som ich neocikala,nakoniec to dobre dopadlo,ale posledné dve minuty čo som mala ležať som už aj slzu vyronila 😀 ,všetko by som vymen ila za záchod

babulka123
autor
28. máj 2009

no viete co ??? hehehehehee

a to ja som vas oplula jedno vyrusikom .. pockajte nech zavoalm petku na vas hehehe

loginka
28. máj 2009

jaj uz nehovor, lebo sa rozplacem gregy 🙂 dnes som plna emocii 🙄
ja som si dnes dala pekne chili papricku na chlebik, skryla pod redkovku a spenatik a bolo to dobre 🙂

babulka123
autor
28. máj 2009

ja som nikdy stiplave nemusela ale na zaciatku tehu som to priam vyhladavala.. velmi mi to hlavne chutilo vtedy..

gregy
28. máj 2009

o vika vitaj matka dvojčiat 😀 😀 😀 mne už manžel posledné sekundy odratával čo som už nohy krížila ....

emka1
28. máj 2009

gregy - ja mam 3 roky po 30tke, tiez pocuvame s drahym stale dokola tie iste otazky, ale uz si z toho nic nerobime ... takze blbe reci ma nerozhadzu a nech si kazdy mysli co chce, je to nasa osobna vec a nikoho do toho zatahovat nechcem. Par dobrych ludi v mojom okoli vie cim prechadzame a viem, ze to nezneuziju a ti ostatni su mi ukradnuti ... 😅

vika34
28. máj 2009

no bola som tam ešte s jednou a tá tiež nemala plný močák,tak sme sa striedali na UTZ 😀 ,že ktorá ho skôr naplní

gregy
28. máj 2009

logi teraz jedine ak slzy šťastia 😀 😀 😀 ked prišla ku mne sestrička po OPU a našla ma uslazenú a pýta sa ma že prečo plačem že predsa je všetko oki a ja jej že od šťastia že máme vajká tak ma len pohladkala a povedla tak to len plačte ked su to slzy štastia tak je to OKi takže logi neroň slzy ak budeme plakať tak už len šťastím 😀 😀 😀

babulka123
autor
28. máj 2009

vikaaaa.. viem si predstavit tie utekacky na wc.. ozaj aj gregy foto ste dostali????

emka1
28. máj 2009

vika - no super, velka gratulejsn 😀 😀 a este mas aj mrazaciky ?? no teda, tak to si vyhrala na plnej ciare ... 😅
takze aj Ty nezabudni : nestresuj, dodrziavaj kludovy rezim a pozitivne myslenie 😉 😉

gregy
28. máj 2009

emka ja som už tiež obrnená ..... ale vtedy to bolo čerstvé

babul to si nás len oplula a frkla si preč???? de si?????????

babulka123
autor
28. máj 2009

gregy.. no ja zasnem.. taketo nieco a ty napisat.. hehehehehhhehe robim si srandu z tebaaaaaa.. heheheh

gregy
28. máj 2009

áá tu si buabul, jasne že mám foto každý deň naň s mužíčkom kukáme viac hádam jak na telku 😀 akurát mi vika poslala sms že nevie čo z toho sú jej deti 😀 😀 😀

loginka
28. máj 2009

vika, to je super, potenciialna mamina! 🙂 tesim sa aj z tvojich snehuliakov
to musis mat az taky plny mechur?, ja som pred tym nemala at taky plny a bolo to v poho
inak ja uz mam tiez po 30 a uz sa ani nik nepyta, myslim ze je to uz ludom jasne, vlastne v rodine (mojej) to vsetci vedia
to uz vobec neriesim

emka1
28. máj 2009

ja mam doma odlozenu fotku z utz. po ET a mala som tam taky biely fliacik - to boli vtedy cerstvo vlozene nase 2 deti. Vy tam nemate biely fliacik ?

vika34
28. máj 2009

dakujem všetkým,teraz ležkám,al práve mi volala Vika zo školy,plakala a nechcela mi povedať,to zase bude nejaká blbosť,ona je po mne v kuse reve 😀 ,tak uvidím ako dlho budem v klude,včera sa mi priznala,že vyhadzovala z okna sáčky z vodou a videla ju suseda,tak sa radšej sama nabonzovala

gregy
28. máj 2009

ale máme len obe sme boli po ET bez okuliarov 😀 aj som síce škúlila ako som vedela ale keby tam nebol muž tak neviem neviem 😀

vika34
28. máj 2009

tých fliačikov je tam viac ako dva ,tak som si neni istá 😀

riska
28. máj 2009

vika, supiiiiš, gratulujem 😀
a pri ET je aj manžel alebo nie?

emka1
28. máj 2009

gregy - no bez okularov je to zlozite 😀

vika - zeby Ti vlozili viac ako 2 fazulky ?? 😀 😀 ked tam mas tolko fliacikov ? 😀

babulka123
autor
28. máj 2009

tu som .. klde by som chodila bez vas.. davvam pozor.. hehehe som ako kvocka teraz..
tak sup sup nafotit a dodat.. kuknite ku mne.. ten flak je tam vidno a pekne..

gregy
28. máj 2009

no kedže ja som bola sama urobili mi ET a nechali ma na sále zakryli plachtou, do ruky strčili hodiny že mám stopovať 15 min a zavolali muža ku mne ... ale ked vás je viac tak ťa prevezú na izbu a manže pri ET nie je teda pokiaľ nie si posledná potom to zvyknú urobiť tiež takto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre