Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
20. mar 2009

dobre ranko,dneska som ranny vtak 😉 som myslela,ze uz je viac hodin

dneska mate piatok,posledny den,tesite sa na vikned? co budete robit???

bobjan,ja mam v plane nakoniec na zajtra zemlovku a uz sa na nu tesim,mozno ju aj dneska spravim 😉

no baby,moj nevie ani roztek prekrojit,ten mi tazko poda vodu 😖 radsej pojde kupit,aby sa o nieco pokusil
to mas dobre,ze ti sem tam navari,asi to dobre padne tak do manzela

bobjan
20. mar 2009

Peti, ahoj 😉

no veru dobre to padne, keď tak navarí....to si aj dám, ale keď varím ja, tak to nejem,....
žemľovku? No, možno aj ja urobím, len musím kúpiť vianočku 😉

....na víkend sa teším, to je jasnačka. Zajtra by som mala ísť na také oslavno-rozlúčkové posedenie s kámošmi..

ale moc sa mi akosi nechce... má byť pekne, uvidíme..v nedeľu by som môjho chcela vytiahnuť na prechádzku, ak bude pekné počko 😉
Ty čo plánuješ???

vierka
20. mar 2009

no baby, ani nepiste o zemlovke... tu by som si dala aj ja, ale ja ju vobec nerobim, lebo to moj mangel ani zdaleka nebude jest, tak sa mi to neoplati nikdy robit pre samu seba 😒

bobjan - tak moj aj ked je chori chodi do prace 😠 a ked je aj niekedy doma ked ja som v praci tak neuvari - lebo vtedy sa tvari akoze neni hladny tak naco bude varit... vobec nemysli na to, ze ja som hladna stale 😀 😀 😀

petka - pekar a nevie prekrojit rozok? alebo mu to skor pripada ze destrukciu toho co vytvoril a upiekol, tak to radsej nerobi lebo ho pri tom boli srdce 😀

bobjan
20. mar 2009

Vierka, no môj je doma s chorobou 1.krát za 5 rokov, takže to je čo povedať...vždy chodil do práce. Ale minule ho dr. tak vystrašila, že išiel teraz hneď pre ATB a zostal doma. zobral si Dovolenku, lebo PN odmietol 😒

bobjan
20. mar 2009

Vierka, ale mohla by si aj pre seba urobiť, nie??? Len nehovor, že sa neoplatí...pekne si sprav a vychutnaj si ju 😵

brise
20. mar 2009

ahojte,
tak u nás velká zmena, mrcha dorazila zajtra začínam pichať, neviete či sú tam aj cez weekendy???

petkaerdal
20. mar 2009

a s kym sa ides lucit bobjan?
ja mam vianocku doma a ked nezjem,tak z nej robim zemlovku a tu ma rad aj moj 😉

ja zajtra planujem ist kazdopadne niekam na nakup,potrebujem nejaku podprdu,vsetky su mi male a tak ,niekde von s aprejst a navecer asi k svokre

Vierka 😀 😀 😀 on nevie nic co sa jedenia tyka a mozno ho aj boli srdc epri tom,co ja viem,musim sa spytat 😀

petkaerdal
20. mar 2009

Vierka,tak zase dovod prist ku mne na zemlovku,zajtra 😉

prave som sa pri vas naranajkovala,ale uz mi ta vianocka moc nejde 😖 asi sa jej zacinam objedat

alex
20. mar 2009

no toto... konečne, aj uvítací ceremoniál si jej urobila 😀
Veľa šťastia do IVF cyklu 😉

bobjan
20. mar 2009

Brise , tak hurá do pichania. Vo FC sú aj cez víkend 😉

Petka, no niektorí chlapi od nás odchádzajú a niektorí budú mať aj meniny a u jedného boli aj narodky 😉
ja žemľovku varím len pre mojho...ako všetko.. 😒

na nákupy? No aj ja by som šla, ale keby mi tak niekto dal prašule 😀

brise
20. mar 2009

😉 hej uvítací ceremonial spravila ona mne, od pol siedmej som hore s bolestami v bruchu, a to som si zobrala dovolenku že sa budem liečiť lebo som znovu chorá a budem dlho spať, no jasnééééé 😀

alex
20. mar 2009

tak sa nadopuj ibáčom a šup do postele aj za mňa 😉

vierka
20. mar 2009

brise - ved aj tak musis do FC zavolat ze zacinas pichat, aby vedeli den tvojej kontroly a urcite tam budu aj cez week, hlavne rano.. a budes chodit na injekcie tam??? 😉

petka - no v kazdom pripade sa ho opytaj, mozno ma vazne nejaky pracovny blok voci pecivu 😀 😀 😀
no tusim staremu zajtra zoberiem auto 😝

bobjan - tak ja som zvyknuta varit len vo velkych pekacoch a kotloch... to by som ju potom aj tyzden jedla 😀

bobjan
20. mar 2009

Vierka aj ja som tak zvyknutá, a niekedy mi môj nadáva, že to potom je týždeň 😀 😀 😀

petkaerdal
20. mar 2009

sak aj ja si musim vypytat prasule bobjan 😀 ,ale treba mi nieco pokupit,nejake tricko,ved nic neobleciem

Vierka,aj tvoj je stary? aj ja mam stareho 😀
spytam sa,ci nieje nejaky zablokovany k pecivu

brise
20. mar 2009

vierka, hej budem tam dnes volať, len som chcela vedieť dopredu, ano budem tam chodiť si to dávať pichať.
mám to asi 5 min. auto z roboty takže vždy ráno pred to stihnem.
😉

vierka
20. mar 2009

bobjan - ale pomaly sa uz ucim varit v mensich davkach 🙂

petka - no uz tento rok bude mat 30 😀 tak to je uz tak trochu stary 😝 😀
no moj ma napriklad pracovny blok - pracuje na stavbach a ked je doma nieco spravit, tak to robim ja, alebo niekoho zhanam, lebo on ma v robote takych veci uz dost, chodi hocikam na fusky a doma sa mu potom take veci uz robit nechce 😀 chvalabohu ze nerobi nejake dzigola 😝 😀 😀 😀

brise - tak to tam podla mna aspon sestricka bude rano, ved ked tam zavolas a dohodnes sa s nimi, tak to bude v pohode... oni su zlaty a je super, ze to mas taky kusok 🙂

petkaerdal
20. mar 2009

Veirka 😀 😀 😀
tak to ma potom aj moj blok,ale na vsetko doma,nielen nejaky pracovny,co sa pecuva tyka,mesiac mu musim nieco kazat a aj tak to nakoniec urobim sama 😠

aj moj je stary 25 😉

katka14
20. mar 2009

ahojte, petka, to veku 25 hovoriš stary ?!?!?!

ahoj brise, ja som začala včera s pichanim, ale nie som si ista či stíham všetky testy. bojim, bojim. ☹

vierka
20. mar 2009

petka - no to teda je stray, uplne prastarinka je z neho 😀
tak myslim, ze ti chlapi maju taky celkovy blok asi vsetci 😀

katka - nebojh sa, to v pohode vsetko stihas 😉

bobjan
20. mar 2009

Vierka 😀 😀

Vieš ako sa to hovrí...šuster chodí bosí, murárovi padá doma omietka na hlavu a automechanikovi sa kaží auto. Je to svätá pravda....
skúšam aj ja menšie dávky, ale musím ešte menšie, lebo varím len pre jedného...

Peti, no musíš di dokúpiť lebo princezničky sa pekne rozrastajú a brušino s nimi 😵

petkaerdal
20. mar 2009

ved to zo srandy ,s kamoskou tak nazyvame muzov,ze moj stary a tak 😀
ja si tiez myslim,ze to vsetci chlapi su bloknuti 😉 😉 😉

bobjan,no mam len take svetriky a chcem nejake tricko,tak pojdem popozerat a roztahuju sa fakt uz dost,maju viacej miesta nez ja 😀

bobjan
20. mar 2009

Peti, no zvykaj si, bude aj horšie 😉 Ale nie, človek vydrží, že? Len aby boli zdravé a všetko zlé bude zabudnuté jedným čarovným úsmevom a vetou: Maminka, ľúbim ťa 😵 🙂

petkaerdal
20. mar 2009

jasne bobjan,ved nestazujem 😉
asi nemaju radi hudbu alebo na nu praveze tancuju,pocuvala som pesnicky a tak zacali kopat strasne 😀

bobjan
20. mar 2009

Peti, to budú diskotékové maniačky, po mamičke 😅 😀 😵

bobjan
20. mar 2009

ja viem, že sa nesťažuješ, ja to chápem, neboj 😉

petkaerdal
20. mar 2009

no tiez si myslim,ze skor to 😀 😀 😀
keby sa nefajcilo na disko,tak by som sla aj teraz,ja milujem hudbu 😀 a rada sa nechavam tak ohucat nou ,aj teraz doma si casto robim disko

bobjan
20. mar 2009

Peti, presne ako ja...cez leto , keď upratujem pootváram strešáky a dole máti nadskakujú poháre v sekretári 😀 CD počujú aj na druhom konci dediny.....tak sa mi super upratuje a mám taký relax....je to super 😵

petkaerdal
20. mar 2009

bpbjan,ja to praktizujem aj v zime 😀 ,mne je tak veselsie a robota ide jedna radost a spominam na stare hity z disko 😉

bobjan
20. mar 2009

Peti, to aj ja mám rada tie staršie, teraz z tých nových skoro nič nepoznám 😨

V zime? V paneláku? No to tam musíš mať veselo....čo susedia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre