Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matkamatko
25. mar 2009

my sme sa bali či sa vôbec sami oplodnia,lebo isci nechceli robit, lebo ze sme mali velmi kvalitny SPG, 50 milionov spermii a ze boli kvalitne, tak to bol prvý uspech ,ze sa to oplodnilo, uvidime čo nam zajtra povedia, no a potom čakanie...

brise
25. mar 2009

matkamatko, ja som si myslela presne to iste.
ja som hovorila ze nechcem vkladať 2 embryjka, lebo nechcem dvojičky. ja som bola presvedčená že to vždy vyjde, a presne tak ako som začala čítať koníka, tak som zisila aká je realita.

petkaerdal
25. mar 2009

Mtka to iste som si aj ja myslela,mala som take ruzove okuliarky,ked som sla na prve IVF,nepoznala som konika,vtedy som tomu moc verila,az potom sa mi otvorili ocka,ked som to tuto citala,ze to je len sanca,ale nie 100%..a vidis aj podla mna,ale my sme ten komplikovanejsi pripad boli

bbalango a co ty robis este v praci? ja som 2 dni pred OPU len oddychovala doma na gauci

baby,ja by som mala aspon aj medzi tehulky a babätka skocit,nemam este ziadne info o nicom a porod sa mi blizi,ale ked mne tu je s vami tak dobre 😉 😉 😉

matkamatko
25. mar 2009

bobjan, takze len tie malinke loziska su problem? nerozmyslala si nad liečbou?

bbalango
25. mar 2009

Bobjan dakujem
je to prve IVF tak neviem. vecsinou sa prve nevydari...

matkamatko
25. mar 2009

petka zostan tu... 😉

petkaerdal
25. mar 2009

Matka,tak tvoj ma fakt super,moj ma len 3 miliony a z toho 80% mrtve 😔 😔 😔 ,ale aspon vidite,ze sa da aj tak mat deticky,ved staci jedna nie 😉 😉 😉

matkamatko
25. mar 2009

bbalango aj ja mam 1.IVF a take reči ze sa nevydari nechcem počut, je so sice realita ale mysli pozitivne, mne to aspon muz stale mele za ušami tak sa snazim, baby ja som mala najvacsi strach z narkozy a teraz som uz akasi v pohode...ale ved ja sa zbadam... 😒

bobjan
25. mar 2009

Peti, veď ty stihneš všetko, aj tehuľky aj nás 😎 😵

ja neviem, či sú problém....pýtala som sa teraz v FC dr., že neviem, prečo mi to nevypálil a on mi povedal, že to by sa vrátilo, že je to o ničom...liečbu mi nikto nenavrhol.... a ja mám aj vajíčkovody nepriechodné 😖 😢

bbalango!!! ale sú aj prípady, že vyšlo 1.IVF 😉

matkamatko
25. mar 2009

u nas je asi hlavna pricina endo, tak neviem či sa to ivfkom obide, mam sice zevraj len I.stupen, loziska v malej panve vybrate ale je to tam...a štve ma to...

bobjan
25. mar 2009

matka, ti verím.....a liečba u teba by bola reálna, nie?

matkamatko
25. mar 2009

ved mne to Pinter tiež povedal, ze ju tam mam zas a to som polroka po laparke, ale dost bab teraz zostalo po liečbe tehotne aj prirodzene, tak neviem ani mne ju nikto nenavrhol...

matkamatko
25. mar 2009

všetko ostatne mame ok, aj vajickovody aj hormony, a vidiš aj spermoškov mame dobrych...tak neviem čim to je...

petkaerdal
25. mar 2009

baby,co to pisete,vela dievcatam ,co su tu tehu vyslo praveze prve ivf 😉

matkamatko
25. mar 2009

super petka to sa mi pači... 😉 ty naša podpora...

bobjan
25. mar 2009

Matka, ja si osobne myslím, že mne by liečba nepomohla...lebo je problém aj inde...

ja byť ale tebou, by som tú liečbu skúsila....keď nemáte iný problém.....

matkamatko
25. mar 2009

no kočky hambim sa ale som ešte v pyžamku, a to som chcela uz variť a manzelovi spravit danove tak sa idem rozhybat...dnes sa citim lepšie, bruško zatial moc neboli...

bobjan
25. mar 2009

matka, len sa nehambi, na to pyžamo máš nárok 😉

matkamatko
25. mar 2009

bobjan nad tym uvazujem, ze ked sa nepodari tak sa na to dam..

bobjan
25. mar 2009

matka, u teba sa zadarí a žiadny Zoladex nebude treba 😵

matkamatko
25. mar 2009

bobjan jasne 😉

petkaerdal
25. mar 2009

baby,co to tu pisete,praveze tu je velmi vela dievcat,co im to vyslo na prvy sup,co ja viem,ja som tu jedina,co mam 4ivf za sebou 😔 ,ale my sme komplikovanejsi par...
ja verim,ze vam to vyjde teraz 😉 😉 tak ma nesklamte,potom odidem pokojne na matersku,ked tu vsetky budete tehu 😉

bobjan
25. mar 2009

Petka, no pri mne sa teda načakáš, ešte....ty budeš mať už ďalšie tehu, keď ja ešte nebudem.... 😝

petkaerdal
25. mar 2009

Matka hanbi sa 😀 😀 😀
ja uz mam skoro navarene 😀 😀

zamrzol mi pc,az teraz som si vsimla,ze som uz pisala

ked si pozriete posledne 4-5 tehuliek spät ,co tu bolo,su tehu na prvy krat,tak sa to da
a pre podporu,tvojka mala len dve emryjka a uz je v 33tt s dvojickami 😉

petkaerdal
25. mar 2009

Ja a dalsie tehu? 😀 😀 😀 hahaha...no erdal sice povedal,ze sme neskoncili este,ked su to dve baby,ze na Ket pojdeme,ale co ak to budu zase dvojicky a zase dve baby 😅 😅 😅 sranda,uz by som nedala dve

a ty co sa chystas za 3 roky az na ivf bobjan? skor musis ist 😉

daguska
25. mar 2009

bobjan, petkaerdal ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem babenkyyyyyyyyyyyyyy
priebežne budem informovať

petkaerdal
25. mar 2009

dagus 😉 😉 😉

bobjan
25. mar 2009

Peťuš nie nechystám, chystám sa skôr, len či to niekedy aj výjde....ale snáď....

Daguška, tešíme na správičky 😉

petkaerdal
25. mar 2009

a coby nevyslo,ked to mne vyslo,tak musi aj tebe,ja tomu verim 😉 ,len to potrebuje cas

vierka
25. mar 2009

petka - si tu pri nas vracias mladost a este sa ti nechce moc pridavat medzi tehulky 😀
a este som dneska nic nenadrobila, aj ked mi volal kolega a oznamil mi "prídi si strčiť hasák do archívu" 😀 to mi znelo skoro ako sexualne obtazovanie 😝 😀

daguska - tak to je super, ze sa mrcha rozbehla, zajtra zacinas vcelickovat, no super 😀

a este neviem co som chcela podotknut, lebo vy ste toho kym som bola na skoleni toooooolko popisali 😕 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre