Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matuska111
15. aug 2009

ahojte,
tak hlasim ze som dnes po prvej injekcii Merional 😀
uplna pohodicka - vobec som to necitila.....a zajtra zase...uz sa normalne tesim....keby som mohla tak by som si to pichala aj sama 😉
a vo stvrtok idem do FC na kontrolu - tam sa uvidi....
zatial vam vsetkym prajem krasny vikend 🙂

bambibam
15. aug 2009

matuska111 tak super ja som mala pichať tiež ale mrcha nechodí, dúfam že si to do pondelka rozmyslí. ☹
☹ no a najhoršie je že sa ani necítim ,že by mala prísť.

babulka123
autor
15. aug 2009

ahooojte, niektore babulky ma poznaju niektore nie, ale v kazdom pripade vam chcem poveda ze navsteva Ferticentu stoji za to .. kuknite vysledok.... naozaj robia co mozu..

cmuuuk a vsetkym vam neskutocne aj s Ninkou drzime palce a ujovi Dr. a celemu kolektivnu zo srdca dakujeme.. .

marrad
15. aug 2009

babulka123 blahozeláááááám

petra2505
15. aug 2009

babulka blahozelam vam

matuska111
16. aug 2009

bambibam treba urobit testik 😉
ale neboj ......ked potrebujes aby uz prisla tak bude meskat, ale ked ju nechces tak pride nacas....to poznam :o)

babulka123 tak isto gratulujem.......podarilo sa po IVF? a na kolky pokus ?

....tak a hura na druhu 😎

matuska111
16. aug 2009

tak uz som po druhej a tato trosku stipala svina 😀
a po vcerajsej ma boli uz prdelka....uvidim co zajtra ked ma tam zase sturia ☹

babulka123
autor
16. aug 2009

dakujeme...
podarilo sa nam to na 2x. ale vo Ferticente to bolo na 1x.. predtym sme boli inde...

bambibam
17. aug 2009

babulka123 hóóó.. krásne,super,gratulujeme.

Baby testík spravený ☹ ,a mrcha je niekde na zákrute. Neviem či to nejako ovplyvní IVF.Nebude to nejako narúšať,už 1 deň mešká? Toto mi nikdy nespravila. Je to mrcha. 😢

vierka
17. aug 2009

dobre ranko baby 😀

bambi - tak to ma mrzi, ze je to takto... ale to vacsina bab ma meskajucu tesne pred IVF, ved treba sa riadne nastvat na tu uplne poslednu mrchu co ta najblizsich x-mesiacov caka 😀

bambibam
17. aug 2009

vierka vieš zarazilo ma to len kôly tomu že sa mi to nestalo tak 5 rokov ,chodila ako švajčiarske hodinky neviem či to vôbec dávať vedieť do FC alebo počkať ešte pár dní

vierka
17. aug 2009

nemusis im davat vediet, im sa staci ozvat az ked pride s tym, ze na druhy den zacinas stimulovat... 😉

alebo s tym, ze si tehotna a uz stimulovat nebudes 😀

bambibam
17. aug 2009

to by ma test neklamal už som robila 2 ,jeden včera poobede a dnes skoro ráno ,a nič. Pripadám si ako keby som spadla s marsu. Dnes mám ísť na predoperačné,dúfam že tam ma neprekvapia s nejakou hlúposťou,lebo asi by ma prekotilo načisto

Vierka ked otehotniem tak to oslávime 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

neboj sa, na predoperacnom ti nic nenajdu 😉

no jasne, potom to vsetky oslavime detskym sampanskym 😀 😀 😀

bambibam
17. aug 2009

no a nalievať si budeme do kojeneckých flašiek..... 😀 😀 😀

a deti nikdy nepochopia prečo sme tak šantili. 😵 😵 😵

daguska
17. aug 2009

bambibam ale ked ja už ani nemám čo skúúšať, ja mám možnosť ísť bud do Brna alebo do Martina na darovanie vajíčok čo mám skúšať? ved mi poveali že nemá zmyšel aby som išla na dalšie umelé teda ja som ani na žiadnom nebola tak ja už nemám čo skúšať len sa pokúsiť naškrabat nejaké prahcy a ísť zase po lekároch, mám smolu a vypnúť sa nedá aj keždá z vás to tu píše ale ani jednej sa to poriadne nepodí každý v podvedomí stále na to myslí.
držím vám palce

matuska111
17. aug 2009

bambibam - kamoška si tiez robila testy a vzdy jej vysli negat - aj po dvoch tyzdnoch mala testy negativne a bola tehotna 😉

bambibam
17. aug 2009

tak ja na zázraky moc neverím, bola by som rada keby som nemusela ísť na IVF ale skôr si myslím že to robí psychika. Ja tomu nerozumiem,proste pokazili sa mi hodinky 😀

matuska111
17. aug 2009

nic sa neboj.....este si tu poslednu mrchu hnusnu poriadne uzijeme a koniec :o)))
mna teda tato posledna poriadne potrapila ☹
uz treti den picham - mala by som aj nieco citit okrem bolaveho zadku 😀

bambibam
17. aug 2009

no to ma podrž ,ja nakoniec ostanem ako bombón pre doktora nakoniec 😀 😀
len stále nechápem načo som bola 20 deň na sone ked tá mrcha nechodí. To som mohla aj teraz tam ísť,ja som si myslela že sa niečo tým sleduje konkrétne ked 20 deň. Asi sa do toho moc nevidím.
No to ja by som rada pocítila aj zadok ked už ma bolí s toho hlava mohol by aj zadok a ked ma uspia potom sa zobudím a dúfam ,že ma nebude boleť nič. A v hlave budem mať sen a budem ho chcieť dosnívať.

Pekne mi šibe. 😀

myslíš že ma potrápi?

matuska111
17. aug 2009

tak to ti teda ale pekne ide 😀
musela som si to viac krat precitat aby som to ako tak pochopila 😉
no dufam ze ta moc trapit nebude....ale ja som si to uzila....3 dni na ibalgine - proste KVALITKA

boze ja sa tak strasne tesim na to ako budem v septembri tehotna 😵

bambibam
17. aug 2009

no moc sa netež , ja ťa aj tak dobehnem. No pravda je taká ,že tvoje mimi budú staršie 😀 😀 😀 😀
hahahaha ale maximálne o týždeň 😀 😀 😀 no to bude sranda len nech sa nám to podarí. 😉

matuska111
17. aug 2009

presne tak....a este ked to bude stereo 😀 😀 😀

bambibam
17. aug 2009

no bodaj by...bolo všetko tak ako chceme,len neviem ako tu moju mrchu posúriť asi si dám za jeden

matuska111
17. aug 2009

skús červené vínko .... a bude ti aj veselšie 😀

misula179
17. aug 2009

ahojte, chystam sa do FC na IUI so spermiami od darcu,mala som z tohto centra velmi dobry pocit, len tie spermie sa mi zdaju trochu drahe, t.j. 300 eur. Pozerala som si cennik z GF, tam je to len 50 eur, len neviem, ci si tam nebudu ratat este nieco, lebo som pocula ze v GF su tahaci penazi. Neviete niektora poradit?

matuska111
17. aug 2009

misula179 - poradit neviem....idem na IVF 1. krat do FC a len z počutia viem, ze FC je asi co sa tyka platenia najlepsie...inde sa plati aj za veci a zakroky ktore su vo FC zdarma

misula179
17. aug 2009

matuska 111 dakujem aj tak, asi to budu len tie darcovske spermie, co su vo FC drahsie ako inde. A ty si tam bola aj na IUI, alebo ideś hned na IVF?

matuska111
17. aug 2009

idem hned na IVF+ICSI - u nas IUI nema vyznam robit

misula179
17. aug 2009

aha, no ja by som tiez radsej isla hned na to, lebo IUI nedavam velku sancu, ale kedze ja som zrejme v poriadku, tak dr. povedal, ze kvoli poistovni musim mat za sebou 2 neuspesne IUI az potom sa moze pristupit k IVF, tak uvidime...
mozes mi este prosim napisat, kolko IVF aj so vsetkymi poplatkami stoji vo FC ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre