Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilla23
5. nov 2009

ahoj petra neviem o co ti ide 😲
ja som nikomu nic zle nepriala ani tebe tak neviem preco mi pises taketo veci 😒
ja som tu nakopirovala iba to co si ty napisala 😎
toto mi mila petka napisala do IP
petra 2505
Tebe ako prvej prajem taku skusenost aku mam ja aby si si zacala vsimat ine veci ako take pi.....Nemam slov.

adulik76
5. nov 2009

kamila, nekomentuj to, ja už mám svoj názor a myslím, že kto normálne uvažuje, tak ho má tiež

adulik76
5. nov 2009

kamilka, odpoveď na tvoju IP: ešte raz, kašli na to, asi treba pomoc od iného doktora s úúúúúplne inou špecializáciou 😉 😀

kamilla23
5. nov 2009

😀

bambibam
5. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes mám narodeniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ako darček očakávam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deň plný smiechu. 😀 😀 😀

lenca.b
5. nov 2009

bambibam vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a krasne narodeniny

bambibam
5. nov 2009

dík lenka,konečne to bude dnes doma veselšie. A cez víkend to dorazíme. 🙂 len škoda že zas som staršia...

lenca.b
5. nov 2009

neboj nic mna to caka na buduci tyzden ☹ a uz zajtra bude prva oslava 🙂 hehe bo okruhliny treba s kazdym oslavit 😀

bambibam
5. nov 2009

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/umele-oplodnen...

práve čítam výskum ,dúfam že to nezačnú praktikovať ,lebo ja chcem 2 deti jednou ranou. 🙂

lenca.b
5. nov 2009

bambibam tak to zas mne by to vyhovovalo nakolko mame v rodine veeelmi vela dvojiciek jednovajecnych 🙂 tak 3 naraz by bolo uz vela 😀

bambibam
5. nov 2009

no možno sa naše túžby stanú realitov a potom sa zbláznime od radosti 😀 😀 😀

lenca.b
5. nov 2009

ale to sa mozeme zblaznit uz aj terazzzzzzzzzz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambibam
5. nov 2009

no to máš pravdu..... ale mám na to liek 😀 ,prechádzky na čerstvom vzduchu dodávajú mozgu kyslík 😲 😲 a potom to lepšie myslí, 😀 a určite súhlasíš ,že v tom prípade ťa môže napadnúť len pozitívne myslenie do budúcna. 😵 😵 😵

lenca.b
5. nov 2009

heheh no tak ja som sa dnes poprechadzala po cerstvom vzduchu az az 🙂 nesiel mi totiz bus tak som si pekne rychlo odslapala pol hodky do prace takym fajnym rezkyym krockom 😀

bambibam
5. nov 2009

v zdravom tele zdravý duch...... 😀 😀 😀

lenca.b
5. nov 2009

no ja to tiez vravim ale nie so zapalenym hrdlom ale tak co uz stavaju sa aj horsie veci 😉

bambibam
5. nov 2009

Baby 3.11. sa mal narodiť švagrinej uzlíček...ak vraj dnes neporodí ide zajtra do nemocnice. Baby ja som aj šťastná ,že bude další člen v rodine, ale aj sklamaná zo seba lebo keby nebolo keby tak už sme mohli spolu vzdychať.

A ked to stihne ešte dnes bude sa oslava predlžovať.

bambibam
5. nov 2009

leni ja tiež som na cintoríne bola slabšie oblečená a už mi menzes 2 deň mešká,skúšala som víno ,pivo ,čokoládu a hádam dnes skúsim ešte sex a ked nič tak nič.... asi ma ofúklo a je to tu. Bolí ma brucho ako.....neviem čo. 😖

lenca.b
5. nov 2009

jaj tak to je asi horsie prechladnut zospodu ☹ treba sa lepsie obliekat mna nastastie len to hrdlo boli

floskula
5. nov 2009

ahoj babule. aj ja som mala nedavno narodky. ale ine cislo mi nabehlo ako vam, ja som uz teta vlastne. pokrocily vek. no ale o babo sa snazim ako mladica. 😀 😀 😀

bambibam
5. nov 2009

floskula píšeš ako pred dôchodkom, pokiaľ sa cítime mlado a trúfame si vychovať deti tak sme mladý. 🙂 len kalendár otáča listy nesprávnym smerom.

bambibam
5. nov 2009

llenca myslím že mi nafúkalo na kríže lebo som mala krátke tričko ale hodím vaňu a coldrex hádam to zabere.

floskula
5. nov 2009

bambi, dakujem, tiez sa snazim brat to tak a niekedy ma az zaskoci, kolko mam vlastne rokov. 😉

bambibam
5. nov 2009

ja som vždy rada že sa skoro všetci stretneme a nemyslím na svoj vek ale na budúcnosť.Ked budem mať ...... 😵 😵 😵 to si budem musieť protézu vybaviť,silnejšie okuliare 😀 😀 a bakulu 😀 😀 😀

bubulka722
5. nov 2009

Babulky, tak super, že ste sem znova zavítali. Chýbali ste tu bambi aj floskula. Konečne lepšia atmoška. Načo hodnotiť svoj vek??? Mne to tiež akosi prirýchlo odsýpa, ale dušou som stále puberťáčka. Takže vám milé moje Lenca a Bambi prajem všetko naj naj naj k národkám a do roka ružovučký uzlíček v náručí. A vlastne nám všetkým.
Ako sa mi máte? Akosi dlho ste sa neukázali?

lenca.b
5. nov 2009

bubulka dakujem ale ja az buduci piatok 😉 teraz je oslavenec bambibam 😉

bubulka722
5. nov 2009

To nevadí, okrúhliny treba osláviť minimálne týždeň pred a týždeň po!!! Ja ich mám v januári a vôbec sa z toho neteším. Lenca tak to si škorpón ako môž mužíček.
Inak nejako to tu utíchlo. Je to cítiť, že limity súvyčerpané, nikto nestimulkuje, tak ani nepíše. Je mi ľúto, že starú dobrú tému musím vždy vyhrabať kdesi na 3. strane. No robme s tým niečo!

siouxie
5. nov 2009

ááále, určite sa niekto nájde, len možno nemá chuť si kaziť náladu negatívnymi energiami, ktoré tu trocha prevládli 😉 😀 . Ale myslím, že sa už vzduch vyčistil my sa opäť môžeme udržiavať v pozitívnej nálade, však? 😀 😀 😵

marrad
5. nov 2009

baby ja som si koli tym negativnym naladam zakazovala konika a chodila sem minimalne.....

siouxie
5. nov 2009

marrad, úplne ťa chápem. A určite by som sem napr. počas stimulky alebo po transfere v takejto situácii ani nepáchla.
Mňa to tiež dosť všetko rozhodilo, ale veľmi, veľmi mi pomohlo, keď sa tu rozprúdila debata a mohla som si prečítať názory aj ostatných dievčat, ktoré mali do istej miery podobné (aj keď nie až také desivé) zážitky a názory, s ktorými som sa dokázala stotožniť a všetko si hlave usporiadať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre