Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
5. máj 2009

mimka - nie, chilli som nepapala, ja som Calibrum baby papala pri 1.IVF .... ale pri 2.IVF budem chilli papat

mimka30
5. máj 2009

Skús Emka to chilli. Určite to pomôže 😉

emka1
5. máj 2009

mimka - ano, skusim skusim, aj teraz v snazilkovskom obdobi 😀 😀 ... mozno aj motyka vystreli 😀

mimka30
5. máj 2009

Emka to určite vystrelí 😀 A hlavne pri ohss si kúp Dostinex. Ten ti určite pomôže. 😉

emka1
5. máj 2009

mimka - Pinter mi ho sam navrhol, takze si ho pojdem kupit.
Ty si ho kupila u toho dokiho v Hainburgu ?? vraj je to tiez slovak ... Pinter mi da instrukcie ??

mimka30
5. máj 2009

Pinter mi dal jeho adresu a číslo, ale ten ordinuje len v stredu myslím a ja som ten Dostinex súrne potrebovala. Predali mi ho v Hainburgu dole pri Dunaji taká Apotheka a tam mi ho dali aj bez receptu, ale stál 56 Euro približne.

emka1
5. máj 2009

takze aj v lekarni v Haiburgu ho kupim ? no dobre vediet 😉 uvidim ako to bude v auguste

mimka30
5. máj 2009

Môžeš aj za tým dokim do Hainburgu. Mne to predali v lekárni. Neviem, či sa pomýlila teta lekárnička, ale bez receptu mi ho predala 😝

vierka
5. máj 2009

emka - no dneska nove vo FC asi to, ze kazdy kto siel zo smeru z TT, alebo po dialnici, tak meskal... hroooooozne zapchy - my sme cestovali dve hodiny 😕
jasne, igelitka dostala uz instrukcie v aute 😀 a tak s tym korenim zacnem od zajtra a som zvedava ako to moj zaludok bude zvladat 😅

mimka - no ako prve asi pichnem este tri merionaly co mi zostali z minula a potom zacnem tie nove 😀
tak dakujem za radu, zacnem s tym kayanskym uz zajtra a to mam tak dve tabletky denne?? 😕

emka1
5. máj 2009

vierka - tie zapchy smerom do BA su kazdodennou realitou 😖 staci jedna buracka na D1 a doprava kolabuje ...

robieva Ti korenie alebo chilli nejaky problem so zaludkom ?? pretoze chilli by malo podporovat travenie ...

vierka
5. máj 2009

emka - my chodievame po starej a bolo to vzdy v pohode, do hodky sme boli vzdy tam.... ale dneska???
mangel dokonca vystupil s auta a isiel chvilu pesi a ja som sa pomaaaaalinky posuvala a pomaly ho dobiehala 😀
nabuduce kupime asi bycikle a budeme rychlejsi 😀

no zatial som vaznejsie problemy nemala, niekedy mi zostane tazko ked zjem nieco moc pikantne, tak uvidim zajtra 😅

emka1
5. máj 2009

vierka - bicykle 😀 ... super napad, aspon naberiete kondicku .... len neviem neviem, co na to Tvoje stimulkove vajka v brusku 😅
pikantne ja velmi nemusim, ale chilli nie je az take hrozne, ako som si myslela ... mimka dala dobry tip s tou cokoladou, este som to neskusala ... asi dnes skusim, vzdy som papala chilli len naslano

katka14
5. máj 2009

ahojte žienky, v prvom rade veľké gratulujeeeeeeeeeeem mimke, ale len tak potichučky aby sme to nazariekli 🙂

ja momentálne neberiem nič, chcem mať uplne čistý organizmus, momentálne sa dopuje manžel - EREGMA. TIEž SME Z POčIATKU BOLI ako puberťáci, nejak nam to nefungovalo po takej pauze ale teraz je všetko ok-oright. mame za sebou nadherny vikend v tatrach, kde sme si jeden druheho poriadne užili.

asi budem musiet v auguse niečo nasadiť aj ja. len chili zrovna nie je moja krvna skupina. ☹

veam
5. máj 2009

Caute babusky...

Mimka ty si jasna tehulka,tak sa drz,drzim palce a hlavne sa setri. 😀 😀 😀

Vierka super,kedy zacnes pichat???Neboj aj ty uz budes coskoro tehulka,radi ta privitame do nasho klubu...

No ja som bola dnes na tej poradni,vsetko je ok,male uz ma 6,7cm,stale sa vrtelo,nebolo chvilu v klude,doktor kontroloval ci uz ma vsetky kosticky co ma mat a malo nastastie...pojdem do nemocky skrz grckanie a stratu hmotnosti,ale to len na 2-3dni,budu ma davat infuzie,pre istotu aby male malo vsetko co ma mat.

emka1
5. máj 2009

ahoj katka - chiili ani ja nemusim, ale ked ma pomoct zjem aj vypijem vsetko 😀 😀
napr. caj z alchemilky mi vobec nechuti ... brrr, ale pijem ho 😖 😖 , no a mam doma aj prasok z macy horskej, ten si primiesavam do dzusu, ale ten mi ten tiez vobec nechuti .... brrrr
Najviac mi chuti Femigard - kvapky, tie su mnamiky sladucke, tie by som mohla popijat stale 😀 😀

veam - super, ze male pekne podrastlo 😉
v nemocke Ti snad zle nebude, ved ides len na par dni, trosku na nadopuju mineralmi a glukozou aby si trosku "stucnela" 😀 😀, ked si tolko vahy stratila ...
aspon, ze je vsetko v poriadku .... achhh ako Ti zaaavidim 😅

boncusik
5. máj 2009

ahoj mimka

dnes som bola na krvičke, HCG 939 jupííííííí 🙂 🙂 🙂

vidíš a ja som špinila tiež takže žiaden strach 🙂

emka1
5. máj 2009

boncusik - blahozelaaaaam, dalsia tehulkaaaa 😀 😀
tiez chodis do FC ???

veam
5. máj 2009

Dakujem emka...snad z toho vela nepriberiem a budem dufat ze mi to pomoze,ja tam neznasam nemocky a hlavne ten smrad nemocnicny,dobre na grcku 😖

Ale emuska nemusis zavidiet,nabuduce uz bude vsetko ok a ty budes tehulka 😀

emka1
5. máj 2009

veam - v nemocke som bola teraz v aprili 10 dni, a nebolo mi tam az tak zle, aj ked som bola stale napichnuta na infuzkach. Kramare maju zrekonstruovane izby a tam sme citili skoro ako hoteli 😀 😀 .... aj TV, aj Internet, balkon s vyhladom, kupelka, WC vsetko na izbe ... pohodicka, akurat som nemohla opustit izbu kedy som chcela.

No tehulka by som uz rada bola, ale ked mi nebolo dopriate teraz na jar, tak snad na konci leta to uz vyjde 😉

mimka30
5. máj 2009

Boncúšík to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt?????????????? 😀 😀 😀 Gratulujem 😀 😀 😀

mimka30
5. máj 2009

Veam- ďakujem. 🙂
Emka- nebojkaj, aj tebe sa to podarí 😉 Ty si bola na prvom, však?

Vierka- ty si teraz na rade 😀 😀 😀

veam
5. máj 2009

mimka ako sa citis???

emka ale ja budem v skalici v nemocnici a tam to je nic moc 😖

mimka30
5. máj 2009

Ahojček Veam. No tak pomaly a opatrne. Furt sa sledujem. 🙄 No poznáš to. 😀
A ty ako?

veam
5. máj 2009

Ja som sa tiez stale sledovala,po kazdom pouziti wc...este aj teraz niekedy sa mi to stava...neboj to prejde...inak si doma na pn ci ako?

No ja po starom,ale aspon ze male je ok,z toho som mala strach...

boncusik
5. máj 2009

ahojte holky,

tirž chodím do ferticetra, toto bolo moje už 6 IVF tak dúúfam že dobojujem do konca 🙂

mimka dík 🙂

mimka30
5. máj 2009

Boncúšik teším sa s tebou 🙂 Chúďatko toľko ivf. ☹ To si už určite zaslúžiš 🙂 Neboj všetko dobre dopadne 😉

mimka30
5. máj 2009

Veam- som na PN, ale už ma z roboty volajú a píšu kedy sa vrátim. Tak ma trošku naštvali, že človek nemôže byť na pn. Ale oni nevedeli, že som po ivf. Teda nie všetci. 😉

veam
5. máj 2009

boncusik super,gratulujem a obdivujem ta za tvoju trpezlivost ze 6.IVF,v kolkom si tyzdni???

veam
5. máj 2009

Mimka to je nieco s tymi robotami,poznam to...radsej bud este doma pekne v klude a odpocivaj,hlavne sa nenamahaj

boncusik
5. máj 2009

vem, iba dnes mi bolo potvdené HCG takže ešte nič nieje vyhraté kedže som mala 4x biochemickú graviditu a 1x mrtvy plod v 12 týždni, takže musím bojovať aj s bambulkami dalej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre