Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
27. feb 2009

veam ... testuj testuj.. vies kolko bab tu na MK otehotnelo hned po laparke.. vtedy je najvyssia sanca..
drzim palce...

veam
27. feb 2009

dakujem baby...testnem asi zajtra este a uvidim...

vierka mala by som ist na prve IUI...mavala som ju presne a potom som mala cystu tak mi meskavala,ale teraz nemam ani cystu a este aj zrasty mi odstranili na laparke

babulka a moze byt ze som tehotna a pobolieva ma podbrusko obcas?

babulka123
autor
27. feb 2009

nooo boze..ja som bola presvedcena ze mrcha je na ceste.. nehovoriac o tom ze ma to boli doteraz obcas..
dnes si neskusala testovat? kedy si mala dostat mrchu??

veam
27. feb 2009

mrchu som mala dostat v pondelok-utorok, vcera som testovala a bola tam fakt moc slaba ciarka,skusim pockat do zajtra alebo do nedele a testnem zase...kedy byva druha ciarka na teste uz dobre viditelna?

babulka123
autor
27. feb 2009

ja ti neviem presne , zalezi podla toho ako stupa hcg v moci.. z krvy je to istejsie... kukni ku mne do albumu ja so tiez nemala neviem ako viditelne tie ciarky...

kamoska co je tehu teraz, tak mi posielala test uplne ciarkaty 😀 😀 😀 a to mala asi 15 dni po vynechani mrchy...

veam
27. feb 2009

no kuknem sa tam...ved hovorim,testnem a uvidim...doktor to kedy uz uvidi?

babulka123
autor
27. feb 2009

podla krvy v podstate hned. ale na ultz tak cca v 6-7tt

veam
27. feb 2009

ok dakujem...pozerala som na tie tvoje testy a ja mam tu ciarku este slabsiu ako ty na prvom teste...ten prvy si si kedy robila?

vierka
27. feb 2009

veam - skus este testnut cez ten vikend a uvidis, mozno by to chcelo aj citlivejsi test 🙂

veam
27. feb 2009

kamoska mala citlivejsi test a ten jej neukazal nic a kupila si ten najlacnejsi a ten jej ukazal...ved vyskusam

babulka123
autor
27. feb 2009

ja som si robila ten posledny 13 dni po ET, teda po vklade, som po IVF, ale v podstate to uz bolo v case ocakavanej mrchy.. ale to je indivindi

veam
27. feb 2009

ved jasne...snad to vide

veam
27. feb 2009

a babulka ako sa citis?vsetko je ok?

babulka123
autor
27. feb 2009

ja som ok.. pohodoicka, uz presli vsetky tie zaciatocne problemy takze teraz si ako tak uzivam hehehe

veam
27. feb 2009

aj ti byvalo zle?

babulka123
autor
27. feb 2009

nooo a poriaden.. cele dni.. ale to zacala tak okolo 8-9tt

veam
27. feb 2009

no pekne,aj chodis do prace?

babulka123
autor
27. feb 2009

niiiieee som doma na rizikovom ,krvacala som na zaciatku a teraaz mam problem s lonovu kostou ale inak som ok. takze si vegetim doma
ale pravdu povediac ak by som mohla tak letim do prace.. strasne sa nudim doma..

vierka
27. feb 2009

veam - no niekedy tie testy ukazuju hovadiny... najistejsi je asi krvny test 😀

veam
27. feb 2009

vierka,ale testnem cez vikend a ked ukaze nieco tak pojdem k doktorovi,,,nech tam nejdem teraz zo seba robit blbca

petkaerdal
27. feb 2009

ahojte,
peggyyy tak nech sa to zmeni este,ako u mna presne 😀 ,bolo n auzv len jedno?

Vierka ,ako vies? aj vcera rano aj vcera na veceru a aj dneska na ranajky bola vianocka 😅 😅 😅

veam
27. feb 2009

babulka-tu nudu poznam velmi dobre,ja som bola teraz na pn 2tyzdne a som rada ze uz chodim do prace

babulka123
autor
27. feb 2009

noo hovor mi nieco

petkaerdal
27. feb 2009

veam,jeeej ,to by bolo super,ale ked tam ciarocka slabulinka je ,vyzerato veeeeelmi nadejneee 😉
aj ja som mala na prvom velmi slabucku,ale ked uz je,nieco to znamena 😀

veam
27. feb 2009

ale ty len pekne odpocivaj,aby ste boli v poriadku

veam
27. feb 2009

no Petka bodaj by znamenalo a inak ahoj

vierka
27. feb 2009

petka - ahojcek... no ja ta uz poznam 😀 chodim do tejto temy tak 3 mesiace a z toho si 90% krat mala vianocku 😀

petkaerdal
27. feb 2009

ahoj veam,myslim,ze to bude tehu 😉 ,nemas testik v albume?

Vierka,si utahujes 😠 prave prezuvam vianocku s kakaom,ved pockaj 😝
ako inak,co nove?

veam
27. feb 2009

nemam ho v albume a neviem ci by na nom bolo nieco vidiet ked som ho tam dala...

petka-aj ty si mala bolesti ako pred mrchou ked si uz bola tehu?

vierka
27. feb 2009

petka - ja sa ti nevysmievam... to je nahodou zlate, ze si verna vianocke 😀
no ja sa uz tesim domov, ale neviem ako sa tam dostanem a kedy 😒 a tesim sa na vikend a to som bola v praci len tri dni 😀
a co vy planujete na vikend? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre