Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pingula
4. sep 2009

ano do mna tiez pytali 2 hormonalny profil a vysetrenie na chlamidie

lorry
4. sep 2009

na co su im dva hormonalne profili nechapem

pingula
4. sep 2009

lorry to ti neviem povedat ale ked treba tak treba Nech to ma clovek za sebou Mna este caka v utorok predoperacne a som zvedava co tam... 😎

falin
4. sep 2009

ahojte,
je tu niektora aj ako samoplatca? alebo idete vsetky cez poistovnu?

bubulka722
4. sep 2009

Ahojte bambulky!
Viete mi prosím povedať koľko stojí vo Ferticente zmrazenie embrií a pri ivf chcete aj SPF plazmu? Ja neviem, či to má vôbec nejaký efekt. Hľadala som info na nete, ale túto metódu používa len Ferticent. Neviem či má zmysel zaplatiť za to 100,-€, keď o nejakom pozitívnom efekte som sa nikde nedočítala.

pingula
4. sep 2009

Ahoj Babulka Jo My sme sa s manzelom rozhodli ze Plasmu Flashing zaplatime Podla Centra zvysuje to pravdepodobnot oplodnenia Mrazenie neviem ale ak si pamatam citala som niekde tiez 100€ Ale mozne je ze nehovorim pravdu.......

katka14
4. sep 2009

ahoj matuska, ja som si zobrala dovolenku, az do 21.9. mam jej dost volnej, a manzel nie, tak to vyuzijem teraz. a je mi tu fajn, sledujem telku, lustim krizovky, zachvilku si idem spravit obedik. ale buduci tyzden pojdem uz aj niekam von. teraz je aj tak skaredo. a ako sa citis? mna akurat trosku brusko pobolieva inak fajn. 🙂

matuska111
4. sep 2009

ahoj katka - ja som celkom v poho - dnes mi je sice trosku divne ale inak dobre - sem-tam ma pichne v brusku a tak....ja som mala teraz 2 tyzdne dofcu a od pondelka pojdem na PN - nepojdem do tej roby ani za svet 😉

katka14
4. sep 2009

celkom ti rozumiem. ja nakolko mam sluzobny mobil, uz mi odvcera co som doma 3x volala kolegyna. len dost blbo sa vysvetluju niektore veci cez mobil. ale nejdem nikam, sedim doma. 😀

katka14
4. sep 2009

a prave mi volali z FC, ☹ mrazit nebudeme. nevyvijalo sa nam to posledne embryjko dalej. tak dufam ze tieto dve v mojom brusku sa vyvijaju dalej!!!

rikuska21
4. sep 2009

Ahojte tehulky,Matus a Katus, pekne odpocivajteurobili ste velmi dobre, ze ostavate doma

Ja mam dnes po OPU a z cleho brucha plneho folikov mam 9 vajok.O 5 dníi budeme vediet kolko nam zmrazai-Cize kolko sa im ich podarilo oplodnitStale mi nie je dobre, tak idem lezat

pingula
4. sep 2009

Katka Tak veeelmi drzim palec aby tie co mas v brusku boli v poriadku!!! 😉

pingula
4. sep 2009

Boooze kiez by som bola ja uz tak daleko ☹ Rikuska oddychuj.....

katka14
4. sep 2009

dakujem vam babenky, riskuska drzim vsetky palce nech mate co najviac embryjok na mrazenie. 🙂

matuska111
4. sep 2009

rikuska - drzim vsetky palce (aj na nohach) 😉

katka - mrzi ma ze nezostalo nic na zmrazenie - ale ty to uz potrebovat nebudes - uvidis !!!

katka14
4. sep 2009

diky baby, mangel mi teraz napisal cez skype tak krasnu vetu: chod sa napapat niecoho zdraveho, ja chcem mat doma maminu. - nieco v tomto zmysle. tak idem varit.

rikuska21
4. sep 2009

Dakujem vam pekne , verim ze ic zostane co najviac na mrazenie

pingula
4. sep 2009

katka:kraaasne........tak sup sup.... 😅

katka14
4. sep 2009

uz varim, cestoviny s vajcom a rajčinami. nic lepsie ma nenapadlo z toho co mame doma 🙂

matuska111
4. sep 2009

katka - citam ze si z banoviec ja tam dochadzam ku gynekologovi 😉

katka14
4. sep 2009

nebodaj chodis baskovi? to ten je vraj najlepsi v okoli. ja chodim inej doktorke, ale mam to za jedno aj tak som v centre skoncila. takze asi by sa toho moc nezmenilo. ja som u nej spokojna. a odkial dochadzas?

matuska111
4. sep 2009

ja som z topolcian a chodim k Paulovi

katka14
4. sep 2009

jaj, uz viem, tak chodi aj kamoska. a u vas nemate dobrych doktorov, ked dochadzas z vacsieho mesta do mensieho? kamaratka od nas bola zasa rodit v TO.

matuska111
4. sep 2009

ale rodit v pohode v topolcanoch ale ked chodis k lekarke, ktora ti stale hovori ze "uvidime, merajte dalej teplotu" tak ta to prestane bavit. Teta mi vybavila ze mozem ist k paulovi (inak je to uzasny lekar aj clovek) a ten len pozrel na nase vysledky tak hned vedel kolka bije. chodila som k nemu od februara a v juni so uz bola vo FC - osobne on sam mi dohovoril stretko s lekarom vo FC ( poznaju sa )

vierka
4. sep 2009

babulka - ja som si to SPF dala, preco nezvysit sancu IVF, aj ke to stoji 100 eur vo FC ta to IVF nevijde tak vela a da sa to zvladnut... takze mi sme to skusili a bola by som za aj pri druhom pokuse... ale su baby ktore otehotneli s tym, su aj take co bez toho, takze ono je to tazko...

katka - urcite sa tie v brusku vyvijaju pekne dalej, treba verit a hlavne sa nestresovat 😉

katka14
4. sep 2009

vierka, dakujem sa povzbudenie 🙂 a ty sa mas ako? vsetko ok?

matuska, ja som ani nemerala teplotu, ja som chodila rovno na folikulometriu a ani to nepomohlo. hold to sme nevedeli ze hlavny problem je v mangelovi, ale tunajsi urolog mu spravil pred rokom SPG a bol v norme. tento rok uz nie

matuska111
4. sep 2009

vies ta moja predchadzajuca lekarka mi ani folikulometriu nespravila a na muzov spg povedala, ze je to v pohode ( a pritom to uz vtedy v pohode nebolo)

katka14
4. sep 2009

ale ja tomu aj tak nerozumiem. pred rokom mal normospermiu podla toho doktora, zaciatkom tohto roka mal uz oligoteratospermiu. a teraz pri 2.IVF mal podla počtu najhorsi doteraz. ja nechapem, co sa take mohlo zmenit.

bobjan
4. sep 2009

Ahojte🙂

Katka, teraz budú dvojky, tak sa pripravuj 😉 😵

Rikuska, tak máš po OPU?? Fúha...ráno si bola?

Mne akosi pomaly rastú, tak neviem čo...dokúpila som ďalšie lieky a pichám ďalej 😖 v nedeľu kontrola...

katka14
4. sep 2009

neboj bobjan, oni dorastu. aj ja som dokupovala, dokonca 2x.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre