• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

GENET Nitra. Ako to prebieha? Platí sa za to?

11. marca 2017 
@atka1989 su len dve...v NR alebo BA. Aspon tak mi vravel moj gyn.
6. jún 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete akema Barosova ordinacne hodiny? Dakujem.
9. aug 2016 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím vás neviete ci mám nárok na preplatenie genetického vyšetrenia ked som mala dve mimomaternicove tehu?dakujem
26. okt 2016 o 20:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas mate kontakt na dr Barosovu?dakujem
11. jan o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barošova Janka : 037/ 324 42 12
1. mar o 10:02  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..My sme boli v novembri 2016 aj s partnerom u pani dokt.Barosovej...moj gyn.ma po 2 potratoch poslal na hematologiu kde mi zistili Leidensku mutaciu-husta krv...Riesenie malo byt, ze ked najblizsie otehotnem budem brat hned injekcie na riedenie krvi...bohuzial 3.x som to nestihla k nemu a zas som potratila...moj gyn.ma poslal este pani dokt.Barosovej kde nam brali obom krv...dnes volam na vysledky...uvidime..predpokladam ze mi zas povedia to iste co na hematologii...a zas budem cakat kym otehotnem a budem sa modlit aby som to tentokrat stihla brat injekcie:frowning2:
1. mar o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@knrk ja mám aj leidena aj MTHFR. Nevesaj hlavu. Kým máš mutáciu len jednu, nie je to také zlé, ako keď ti nájdu dve...Ako mne. (MM je zdravý ako ryba a aj napriek tomu máme za sebou potraty tri)
10. mar o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Genet vysledku boli OK..obaja sme v poriadku...Dokt.Barosova bola prekvapena ze som nebrala fraxiparin a ma poslala k druhemu hematologovi...idem sa tam obj...a dufam ze mi to uz on predpise
11. mar o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok