GENET Nitra. Ako to prebieha? Platí sa za to?

zuzanka.j
8. feb 2008

ahojte. boli ste niektora na genetickom vys. v nitre v genet s.r.o? ako to prebieha, plati sa za to, treba vysetrit aj partnera? dakujem

mon777
6. jún 2016

@atka1989 su len dve...v NR alebo BA. Aspon tak mi vravel moj gyn.

mon777
9. aug 2016

Neviete akema Barosova ordinacne hodiny? Dakujem.

gabiii22
26. okt 2016

Ahojte, prosím vás neviete ci mám nárok na preplatenie genetického vyšetrenia ked som mala dve mimomaternicove tehu?dakujem

zuzkasamko
11. jan 2017

Prosim vas mate kontakt na dr Barosovu?dakujem

ercsusz
1. mar 2017

Barošova Janka : 037/ 324 42 12

knrk
1. mar 2017

Ahojte..My sme boli v novembri 2016 aj s partnerom u pani dokt.Barosovej...moj gyn.ma po 2 potratoch poslal na hematologiu kde mi zistili Leidensku mutaciu-husta krv...Riesenie malo byt, ze ked najblizsie otehotnem budem brat hned injekcie na riedenie krvi...bohuzial 3.x som to nestihla k nemu a zas som potratila...moj gyn.ma poslal este pani dokt.Barosovej kde nam brali obom krv...dnes volam na vysledky...uvidime..predpokladam ze mi zas povedia to iste co na hematologii...a zas budem cakat kym otehotnem a budem sa modlit aby som to tentokrat stihla brat injekcie☹

mon777
10. mar 2017

@knrk ja mám aj leidena aj MTHFR. Nevesaj hlavu. Kým máš mutáciu len jednu, nie je to také zlé, ako keď ti nájdu dve...Ako mne. (MM je zdravý ako ryba a aj napriek tomu máme za sebou potraty tri)

knrk
11. mar 2017

V Genet vysledku boli OK..obaja sme v poriadku...Dokt.Barosova bola prekvapena ze som nebrala fraxiparin a ma poslala k druhemu hematologovi...idem sa tam obj...a dufam ze mi to uz on predpise

ddka
5. okt 2017

Prosím vás, kde ešte okrem MUDr barosovej sa dá spraviť trisomy test?

knrk
5. okt 2017

neviem...opytaj sa svojho gyn.

zuzula802
5. okt 2017

Prosim Vas ako dlho sa caka na objednanie u doktorky Barosovej a taktiež na výsledky... Máme tam ist s manzelom na nejake geneticke testy,kedže som 2x potratila. Ďakujem za vsetky odpovede.

ddka
5. okt 2017

Tej pani sa nedá už niekoľko dní dovolať a nakoľko to dosť ponáhľa, tak mi dochádza trpezlivosť. Pýtala som sa doktora, samozrejme, a keby mi vie poradiť, tak sa tu určite nepýtam.... Čiže beriem to tak, že všetci ste boli iba u tej nezvestnej pani...

knrk
6. okt 2017

no tvoj gyn.by si to mal nastudovat ze do robi hentake testy okrem nej...ja ineho dokt.neriesila rovno ma poslali do genet...na obe c. si volala? 037/3244212 alebo to.iste joncovka 213....ak to ponahla chod sa osobne tam pozret ci na dverach nieje dajake info o nej

knrk
6. okt 2017

@zuzula802 ...objednanie trvalo 1mes....brali nam obom krv a pytali sa otazky o rodine a chorobach...vysledky o 3mes.

janulino
12. dec 2017

Ahojte..je tu niekto aktualne? Ako to vyzera na vysetreni a aka je pani doktorka? V tel.vyzerala v pohode.. Dnes som jej volala a dala nam termin na januar..co sa bude diat okrem odberu krvi? A mame prist nalacno? Nejako som sa to zabudla opytat.. A este jedna vec..kolko sa plati?Dakujem..

mon777
13. dec 2017

@janulino prídi na lacno. Aj my sme tak šli. Miestami je Dr. v pohode a miestami som sa sama seba pýtala, či sme nemali ísť radšej do BA.
Pýtala sa nas, či sme boli na hematológii. Vtedy som ešte len čakala na termín na hematológii, takže odpoveď bola "nie", na čo sa na mňa osopila, že na čo pre boha čakám ... Akože wtf?! A potom si čítala moje lekárske správy z potratov a pýtala sa ma, či máme v rodine potraty z dôvodov razstepov chrbtice (nie), či máme v rodine príslušníka, ktorý sa narodil so 6 prstami na jednej končatine (tiež nie) a dôvod, prečo ma vždy bolo treba po potrate čistiť, či ja logicky nemám odkiaľ vedieť. Pýtala sa ma ešte, že či som prežila potrat aj pri inom partnerovi, alebo len tie tri s mojim manželom. Toto všetko sa ma pýtala bez prítomnosti mm a potom si dala zavolať aj jeho a to isté sa pýtala aj jeho. Plus od neho chcela vedieť, či bol aj na spermiograme. No nebol, pretože žiadny doktor nekazal naň ísť a ani nám nebol doporučený mojim gynekológom. Na to sestričke (je to chlap 😛 ) kázala urobiť odber len na určitý druh testov, čo asi usúdila z anamnezy, či ako sa to povie a odišli sme. A potom sme už len čakali na výsledky, ktoré s nami prekonzultovala nanajvýš arogantne spôsobom, že čo sa jej pýtame, veď je to ok. Ukázala nám obrázky mojich XX a obrázky mm XY (ako keby sme sa vyznali, že čo je ok a čo nie) a poslala nás preč, že má robotu.

Za mňa Genetické u tej je*liny už nikdy viac. Radšej pôjdem z LV až do BA.

mon777
13. dec 2017

@janulino A hej...Neplatí sa nič, keď si poslaná od svojho gynekológa. A nezabudnite si priniesť karty od obvodného. Bez nich sa jej ani neukazuje na oči, lebo vás zožerie a za živá stiahne z kože. Je to aký krava 1. triedy.

janulino
14. dec 2017

@mon777 jemine takze tie karty myslela...mne hovorila o kartickach, tak som pochopila Karticky poistenca 😂 ach..no dakujem..a aj vam navrhla aspon nejaku liecbu, ci ptm vysvetlila aspon co nie je v poriadku?lebo ked nam predhodi vysledky, no kto sa ma do toho vyznat....?

mon777
14. dec 2017

@janulino nám povedala, že je to z genetického hľadiska v poriadku. Nakoniec sa našla chyba vo mne na tej hematologii ☹

janulino
14. dec 2017

@mon777 dakujem za odpoved ❤ nas tento kolobeh hladania dovodu len caka..pevne verim,ze vsetko sa da liecit!🙏

mon777
14. dec 2017

@janulino dúfam, že som ťa ale nevystrasila. Každopádne nech je aká chce, za výsledky človek pretrpi hoci čo. A dlhšie ako 20 minut vo vnútri s mm nebudete. To čakanie na výsledok je horšie. Trvá to večnosť.

janulino
14. dec 2017

@mon777 prezijeme..veru to cakanie bude katastrofa..clovek stale na nieco len caka..a este kym pridu vysledky aj z reproimuno..to mame az 27.2 vysetrenie..ach..🙄 len nech je vsetko OK..kazdopadne dakujeme za info..

knrk
14. dec 2017

@mon777
ahoj.aj tvoj gyn ti dal nejake riesenie ako mat babo? ked mas tiez problem s krvou

mon777
14. dec 2017

@knrk zatiaľ nie. Presťahovala som sa a ešte som gyn. nevymenila za nového. Momentálne som v štádiu hľadania vhodného a voľného.

knrk
14. dec 2017

@mon777 ja bola na tej genetike, u gematologa, priatel na spermiogram a ted chodim kazdy mesiac na sono kde mi hovoria kedy presne mam ovulaciu..zjavne mi je to nic platne tak po novom roku uz chcem riesit rovno inseminaciu alebo umele oplodnenie...

janulino
28. dec 2017

Ahojte..od koho potrebuje manzel odporucanie na genetiku?ci staci ak mam ja od gynekologa?totizto muzovi povedal obvodak ze on take nedava..

knrk
29. dec 2017

neviem...mne gyn.daval mne a ze mam so sebou zobrat aj partnera...genetiku vysetruju asi najskor hlavne koli zene a muz uz s polu s nou....sam chlap asi nie...jedime ze by zavolal tam.a sam sa objednal ale tk by asinaj platil

zuzula802
4. feb 2018

Ahojye. Kolko trvaju výsledky z genetiky u doktorky?

knrk
4. feb 2018

@zuzula802 nam trvali 2 mes

zuzula802
4. feb 2018

No pretoze nam kazala zavolat o tri mesiace. Tak dufam ze budu. Lebo co baby pisu,ze cakaju aj pol roka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre