Gyncare Kosice

levika26
8. júl 2018

Ahojte .. my sa s manzelom tiez snazime.. zatial je to rok. Zacali sme chodit do na kliniku v KE Gyncare.. pri poslednej navsteve nam p. Doktorka navrhla IUI.. mate skusenosti s touto klinikou ?? Brali ste nejake lieky pred IUI.. ? Mne predpisala clostilbegyt .. podla vysetreni aj ja aj manzel sme OK.. ovukacia v poho a cyklus 26 dni. Aj jed cca pred pil rokom som mala cyklus 29..

amimm
1. dec 2018

Tak mne sa prirodzene nedari otehotniet dlhsiu dobu, takze neverim, ze by sa to stalo...ale tak uvidime co bude dalej...

demonka5
1. dec 2018

@amimm mne to trvala 3.5roka tiez som si prezila svoje o to bolo vacsie orekvapenie,ze som po vsetkom tehotns ono fakt staci spravna chvila a 1 spermia ale stres urcite nepomaha nam sa ppdarilo po dostavani rodinneho domu aked sme to neriesili aj ked viem ,ze tato rada prave teraz pre teba vyznieva blbo

amimm
1. dec 2018

@demonka5 no ved toho sa bojim...hlavne ivf...neviem ci by som to dokazala podstupit aj napriek tomu, ze chcem babatko...

demonka5
1. dec 2018

@amimm ono po kazdom neuspechu sa otrasies a ides dalej lebo tuzba po dietatku je silnejsia sama som si pichala injekcie ivf aj ked ro nebolo prijemne vydrzala som,je to aj financne narocnejsie ako ui je hlavne sa riad sebou,rozhodni sa pre ivf ked si na to pripravena,prestuduj coo sa da,porozpravaj sa v okoli s niekym kto to absolvoval aby si vedela do coho ides stoji to za to ale kluc je aj dobre centrum

amimm
2. dec 2018

@demonka5 jasne...este asi dame sancu IUI a potom sa porozpravam s lekarkou v CAR, ze ako by to bolo s IVF...

demonka5
2. dec 2018

@amimm dufam,ze ti to vyjde abude vsetko v poriadku,daj niekedy na pocity ja som bola spokojnejsia s pristupom v helios

bb1bb
29. dec 2018

Ahojte. My chodíme tiež do Gyncare v KE, sme po 2IUI, bohužiaľ neúspešne. Boli ste tam niekto na IVF a viete mi povedať, ako to prebieha? Cca koľko času to trvá od rozhodnutia po samotný zákrok, ako to prebieha, prípadne iné info, každá rada pomôže. 🙂 Inak sme s manželom obaja v poriadku, "len" sa už cca 2 a pol roka nedarí. :(

emikyana
6. feb 2019

Ahojte baby, kde si prosim vyberate lieky ked idete na IUI priamo u nich na recepcii alebo je aj nejaka lekaren v KE kde to normalne drzia? Ja som si minule brala Gonal priamo u nich a dnes som zostala zaskocena, ze v lekarni je o 40eur lacnejsi. To tam nemaju rovnake ceny ako v lekarnach?

brmax
3. aug 2019

Ahojte, chcem sa podelit o nasu skusenost s Gyncare Kosice, konkretne s pani doc.Toporcerovou.Na zaciatok, cakanie necele tri hodiny , samotna konzultacia sa niesla v style nezaujatosti , nadradenosti a vyrusenia z inej prace, kedze sme naliehali niekolko krat, aby nas pani docentka zobrala , kedze sme mali objednany termin. Rutinna prehliadka ako u bezneho gynekologa ani naznak odbornosti a skumania priciny. Konstatovanie pani docentky na zaver, ze nevidi "skoro" ziadne vajicka a musime pockat na vysledky krvneho testu. Odchadzali sme znechuteni, sklamani a prekvapeni ako toto vobec moze fungovat. Po niekolko dnovom cakani a domahani sa vysledkov a zaverecnej spravy, kedy pani doc. nebola k dostihnutiu a nekomunikovala ,poslala mail, v ktorom sa vyjadrila, ze krvne testy preukazali nizku hladinu AMH a jej odporucanie je, aby sme preskocili IVF soft cyklus a presli rovno k darkyni. Nevahali sme a objednali sme sa na inu kliniku do Brna, pretoze s tymto zariadenim a takymito ludmi sme uz nechceli mat nic spolocne. Prekvapenie nastalo, ked som o necele dva tyzdne zistila, ze som tehotna. Vysetrenia, ktore som absolvovala neskor jasne preukazali , ze pocas vysetrenia v Gyncare u pani docentky Toporcerovej som uz bola v tretom tyzdni tehotenstva. Okrem toho, ze sme nedokazali pochopit ako je to mozne a je to zazrak, bol to sok ako k tomu vobec mohlo dojst, kedze vysledky z Gyncare a samotny mail od pani docentky hovorili, ze prirodzene pocatie je takmer nemozne. Neoficialne nam par ludi z odboru potvrdilo, ze ide o tvrdy biznis a velke peniaze. Mojim zaujmom nebolo vobec znevazovat pracu ludi, ktori sa snazia pomoc parom stat sa rodicmi, lebo verim, ze mnohym pomohli , pretoze i my sme sa na Gyncare obratili po odporucani nasich znamych, ktorym pomohli, avsak chcem poukazat na fakt a holu skutocnost, ktorou sme my dokazom toho, ze clovek je tvor omylny a netreba sa vzdavat, a ak mate pocit, ze za svoje peniaze nedostavate to co by ste mali, nestracajte cas a vyhladajte niekoho ineho.

roberta666
9. dec 2019

Ahojte. Ja by som sa chcela opýtať, či v gyncare v KE robia laparoskopiu, alebo len v nemocnici? Ďakujem za odpoveď!

bb1bb
9. dec 2019

@roberta666 Mne vraveli, že len v nemocnici

bb1bb
9. dec 2019

@brmax My sme absolvovali všetky vyšetrenia a následne aj úspešné IVF u dr. Balasičovej a boli sme veľmi spokojní. Asi naozaj záleží, na koho natrafíš.

roberta666
9. dec 2019

My tiež chodíme k nej. Zatiaľ sme spokojní.

farbarka
1. apr 2020

@sunny777 Ahojjj ja rozmislam že pôjdeme tiež do Gyn care....
Som. Po prvom ivf žiaľ to nevislo nemám vajcovody ale nie som. Veľmi spokojná s personálom v Spln KE a preto rozmislam že pôjdeme do Gyn....

sajka12
1. apr 2020

@farbarka ja som bola už vo všetkých 3 v ke. Za mňa je top Helios...aj prístupom aj kvalitou.

farbarka
1. apr 2020

@sajka12 naozaj? Je to tam drahé?

nikusik0107
1. apr 2020

Ja som bola taktiez v gyncare.. 3krat iui neúspešne a hneď pome ho do ivf bez nejakých ďalších vyšetrení... Ak by hneď na začiatku spravili spermiogram ako mali zistili by že ma partner zlu morfológia spermií a tým pádom iui bolo úplne zbytočné robiť pretoze ta spermia sa aj za bežných okolností dostala kam mala alr nevedela sa predrat.... Čiže vyhodených cca 800e... Po 3 iui mi povedali hm smola nevyšlo príďte vypísať papiere na ivf.. To ma odradilo išla som do heliosu úplne iný prístup od lekára po sestričky... Hneď po prvej kontrol spermiogram zistil kde je problém... Podstupili sme ivf... A mlmentlane čakáme 👶👶👶💓💓💓💓

sajka12
1. apr 2020

@farbarka určite drahšie, ale stojí to zato... Už len keď vezmeš že čakáš max pol hodinku...v gyncare som čakala bežne 2,5 hodiny... A v heliose si veľmi dávajú záležať na kvalite embryí... Vkladajú iba také čo má naozaj šancu prežiť. V gyncare mi to pripadalo že vložíme a uvidíme...

farbarka
1. apr 2020

@sajka12 No tak možno sa skúsime objednať na konzultáciu aj keď terás asi ťažko v tomto období keď je ten vyrus asi nepracujú ako vždy si myslím.
Ja som ešte nebola na krv s preve transferu ale dnes som 13 deň po ET a test negatívny zajrmtra mam ísť dať krv do Splnu tak ešte uvidíme co krv povie ale, mam taky čudný pocit ze asi s toho nič nieje. Práve preto uvažujeme o inej klinike. Keď ze bi nám to krv potvrdila že nám to nevyšlo.

farbarka
1. apr 2020

@nikusik0107 prajem Vám to nech Vám to vyjde..💖✊🙏.. Vieš mi povedať koľko ta stal celý ten proces v heliose?

nikusik0107
1. apr 2020

@farbarka ďakujeme 😉nemám to spočítané ale bolo to drahé určite treba počítať zo sumou od 2 000 do 3000 tam je aj dôležité koľko jajok si dáš zmraziť koľko oplodnit lebo za každé jedno sa platí... Ale oni ti dajú cenník a ty sa podľa toho rozhodneš 😉ale určite odporúčam ísť tam 😉

farbarka
1. apr 2020

@nikusik0107 OK tak skúsime Tam. Potom zavolať aspoň na nejakú konzul. Zatiaľ ďakujem.

nikusik0107
1. apr 2020

@farbarka jj určite... A zas ani vsetke peniaze sveta nenahradia ten pocit 👶👶👶💓💓💓

farbarka
1. apr 2020

@nikusik0107 To je pravda 💖

rika1929
30. mar 2021

@brmax mám z nej rovnaký pocit a naposledy som od nej odchádzala s plačom a s vedomím že nebudem môcť mat prirodzenou cestou deti..Amh nizke do dvoch rokov určite ivf inak už neotehotniem nikdy .... 🤷🏻‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre