Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

marcovka1
28. okt 2012

@veronka0106 Ahoj,no ako si dopadla u dokiho?dufam ze dobre 🙂

nelynka
30. okt 2012

@lutko ked sa lekara pytas vzdy ti odpovie, ja som s nim nemala jednu negativnu skusenost a to tam chodim uz druhy rok..
vsetky tri transfery co som mala, mi vysli ale potratila som, no za to uz oni nemozu..

ten ukon mas plne hradeny poistovnou, to je nejakych 1000e plus nieco z liekov..
spada tam odber vajicok, UZV pocas pichania, anestezia, pobyt, cistenie spermii, zakladna kultivacia...a este neviem co vsetko..

to co ty platis je "nadstandard" ako ICSI, co si predpokladam mala, kedze za to sa doplaca 400e, PK, AH, PICSI,mrazenie.....atd...
to vsetko je uz navyse, s tym poistovna uz nema nic..

a tych 90e je za KET a to uz ide tiez mimo poistovne a nie je to hradene..to si platis sama..

felixina
6. nov 2012

dievcata, odporucila by som vam ist sa pozriet do martina ako sa ma pristupovat ku klientom sukromneho centra.

radka1704
13. nov 2012

@felixina spravanie je sice super ale aj vytlacanie penazí je super v martine

mambba
13. nov 2012

@felixina ktore centrum v martine by si odporucila? su tam dve aspon co ja viem.

pempusik
19. nov 2012

@radka1704 ja som zatial spokojna v martine, zatial som neplatila a ani nemam pocit, ze by nas niekto tlacil do ivf, ci iui.

pempusik
19. nov 2012

@mambba ja chodim do iscare, ale obe su dobre 🙂

radka1704
20. nov 2012

@pempusik no to je individualne

pempusik
21. nov 2012

@radka1704 preco, mas nejaku negativnu skusenost?

radka1704
21. nov 2012

ja len s cesty mam negativnu !

pempusik
22. nov 2012

@radka1704 jaaaj, no jasne, sediet sest hodin v aute kvoli 15 minutam konzultacie nie je nic moc. uz ani mna to nebaci a to som tam bola asi len trikrat. 🙂

radka1704
22. nov 2012

mi sme sedeli 3 hodiny sme s ke a trosku ma nahnevalo ako na nas tlacili s mrazenim viac rozpraval o tom tak ako keby vedel ze to nevide ja uz som na vklade vedela ze to nevinde

pempusik
22. nov 2012

@radka1704 hmmm. nam zasa povedali, ze spermiogram je v poriadku, ze doporucuje iui a pritom sme tam sli s vedomim, ze ine ako ivf nam neostava, ekdze takto to napisal aj androlog. a nakoniec sme obstali s tym,z e mame este stale skusat prirodzene a ked to po 3 mesiacoch nevyjde, tak za potom iui. neviem, ci sa mi chce tak dlho cakat.

radka1704
23. nov 2012

@pempusik to uvidis sama ale vies ako ked sa niekto ma snazit tak to na just nevinde lebo si na to velmi naockovana!mi normalnou cestou uz nemozme mi uz len umele a len IVF

pempusik
23. nov 2012

@radka1704 ja neviem, mne sa to nejako nezda, ze tak dlho nic, ale hej, mas pravdu, ked clovek na to mysli, tak to fakt nejde. :/

radka1704
24. nov 2012

@pempusik ved mne by bolo jednoduchsie otehotniet normalne nevies o tom ze si tehotna a potom ten moment prekvapennia a pri umelom vies ze mas nieco v sebe tak tiez sa na to sustredis je to tazke ☹

pempusik
24. nov 2012

@radka1704 hovor mi o tom nieco. sak len teraz cakam na ovulku a uz si predstavujem, co sa tam v brusku deje a sledujem sa. no hroza :(

radka1704
25. nov 2012

no a prave preto sa to nedary lebo na to myslime zevraj sa treba poriadne opit zabudnut na vsetko a ze to vinde 🙂

radka1704
19. dec 2012

@pempusik neuveris ale mne to vyslo 🙂

reni1512
19. dec 2012

Lezala som v nemocke nedavno s tehu problemami a so mnou dve od Hredzaka, urobil im odbery a strasne vela vajicok odobral, zistili im pri tom nieco kedy sa vajicka ukladat nesmu, jednej vlozil, dokonca dve, ma obrovske problemy, vodu na plucach, deti mozno nepreziju, nie su v plod.vode ale v jede...a druhej nevlozil, nestihol, zlyhali jej vsetky organy, moze byt rada ze zije. Nie su na neho dobre ohlasy, ani od mojej sestricky z gyn. mam to potvrdene. Narozdiel od dr Hermana, ten je vraj vyborny...to je len moja skusenost, nepoznam ich robotu. Este odporucaju dr Rozpravku zo starej

foryou25
19. dec 2012

@reni1512 mna podobne dokatoval Hredzak, tiez som to skoro neprezila, polezala som si mesiac v nemocke, este mame v Splne nejakych mrazackov, ale na nove IVF by som tam uz nesla ani za nic

reni1512
19. dec 2012

@foryou25 no vidis vidis... strasne nieco, mne bolo do placu z tych bab, tak mi ich bolo luto...neskutocne ze sa v dnesnej dobe moze nieco take stat, je to velmi citliva zalezitost, co je to potom za lekara, ved on je masiar...mali by vsetky zeny podat staznost a odobrat mu lekarsky titul...

pempusik
20. dec 2012

@radka1704 to fakt! tak to je super 🙂. mozem uz gratulovat?

radka1704
20. dec 2012

@pempusik ano ale este mam len gestacny vacok ale HCG stupa 🙂

pempusik
21. dec 2012

@radka1704 tak to sa tesim 🙂 a teda gratulujem 🙂

lilli202
23. dec 2012

ja som bola u dr Hermana a mozem ho odporucit ....mne sa t podarilo hned na prvy sups aj dvojmo hyhhyh

leria
27. dec 2012

baby ja nemám osobnú skúsenosť s Hredzákom, no asi pred mesiacom som bola v nemocnici a tam so mnou ležali 2baby, ktoré boli pri ňom na ivf...obe sa chystali na neho podať trestné oznámenie, pretože ich príliš nadopoval hormonmi....jedna z nich si bude dávať minimálne rok pečeň do poriadku a druhá mala opuchnuté vnútorné orgány a vodu na pľúcach, skoro prišla o život...no a tiež sa vyjadrili, že im odobral viac vajíčok, tej s pečenou až 36.....ta že tak, ja len to čo oni hovorili, neviem kde je pravda, či bol jeho postup správny alebo nie, či ich organizmus zle reagoval a od rozčulenia na neho nadávali...neviem....každopádne, už som počula z viacerých strán, že nie sú ani velmi zhovorčivý...ani hredzák, ani herman, že poriadne neposkytnú ani základné info...to ma odrádza k nim ísť, že za tie prachy sa mám ešte trápne cítiť ked sa chcem na niečo opýtať, na niečo čo sa týka môjho tela a zdravia...

kifferka
4. jan 2013

ahojte baby. ja chodim do splnu ku dr. Hredzákovi. uz prve stretntie som prisla domov a plakala ci mi ma pomoct taky arogantny chlap. dnes mi povedal ze v mojom pripade pripada do uvahy jedine IVF. este nic nie je stratene a mozem zmenit lekara a ist za panom dr. Hermanom. no jeho nepoznam. viete mi povedat k nemu blizsie?prosim dakujem

miaria1
4. jan 2013

Nas Hredzak odbil slovami, ze ak vieme otehotniet normalne, on pre nas nevie urobit nic, vzhladom na moj vek(v case navstevy 36r.) su to stare vajicka, ktore nie je mozne donosit. Krv, ktoru mi zobrali pri prvom vysetreni, ani neodoslali na rozbor a vyhodili ju, pretoze oni nemaju zaujem o udrziavanie tehotenstva, pretoze to je pre nich financne nezaujimave. Dostala som sa k Dr. Murinovi v Novej nemocnici, ktory urobil hormonalny profil, doporucil liecbu,liecba pokracovala aj u doc Hulikovej na hematologii a dnes sa tesime na nase babo, ktore pride v maji 🙂

reni1512
4. jan 2013

@miaria1 ...stary znamy Hredzak... a Murin je straaasne zlaty 🙂 drzte sa!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre