Helios vs. Spln Vs. Gyncare Košice

frantiska1984
1. nov 2018

Dobrý deň , s manželom sa chystáme podstúpiť IVF v Ke a preto sa chceme poradiť, ktoré z týchto centier by ste nám odporučili na IVF? Ďakujem

nikaaa1982
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubli1989
1. nov 2018

Dobrý deň, ja som v splne ale rozmýšlam, že prestúpim do Heliosu. Prístup Ok, ale zdá sa mi, že urobili málo a hneď náš šupli do IVF. Manžel má iba spermiogram, ja Hyfosy, robené testy na chlamydie, ureaplazmu a krv na hormonalny profil, čo čítam iné baby, tak toho toľko majú a nas hned umelé, Podstupila som aj insemináciu, ale neuspesne, od vtedy sa my len rozhádzak cyklus z mojho ukazskoveho 28 - 30 dnoveho hoci anovulacné cykly, ale boli sa mi posunul na 32 - 38 dnove dôvod neviem ☹ čiže zistujem aké skusenosti maju s centrom Helios. Do cynceru prestupila teraz kolegyna, no neviem, ale na doktorku ktorá je tam som nepočula dobré ohlasy čo sa týka správania, je taka svojská.takže to je tak 100 ľudí 100 chuti

evca8285
12. nov 2018

@frantiska1984 za mňa gyncare. Docentka Toporcerova aj celý Team okolo bol skvelý. Ja nemám jedinú vec ktorú by som im vytkla. Navyše vyšlo všetko hneď na 1.krat. Pre mňa je docentka obrovský odborník. Neviem verila som jej od prvého stretnutia. Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre