Gyncare Nitra

18. júl 2022

Ahojte,

vyšiel vám vklad v gyncare ? koľko vás vyšlo IVF ? Rady, tipy sem, premýšlam že by sme išli s manželom sem

andrea1208
18. júl 2022

Ahojky ...tú kliniku Vám doporučujem s takým zlatým a ochotným personálom sa nestretnete nikde ....fakt klobúk dole pred nimi...co sa týka ceny záleží od každého inak ...každý pár ma iné problémy ci bude problém na jeho strane bo na tvojej...ja mam za sebou liečbu, jeden zákrok druhy zákrok a už aj v piatok idem na krv ci som tehotna bo nie ...našťastie nemala som žiadne vážne komplikácie ani pri zákrokoch skoro žiadny...lieky užívam aj na ďalej...a pevne verím ze to aj dobre dopadne ...a co ti poradím...na všetko čakáš co sa tyka výsledkov,takže hlavne kľud a zbytočne sa netreba stresovať oni vedia čo robia ...trpezlivosť ruze prináša...hlavne dodrzuj to čo ti oni povedia...chceš ísť k doktorke bo doktorovi?

jana1989jana1989
20. júl 2022

@andrea1208 chystame sa tiez do tohto centra, stretla si sa pri vysetreniach s obomi lekarmi? Kto je podla teba vacsi odbornik? Nas objednali k lekarke na prve vysetrenie

andrea1208
20. júl 2022

@jana1989jana1989 vieš čo nie ja som sú vypýtala hneď na začiatku doktora lebo mi ho známy doporučili a ktorej doktorka idete?

andrea1208
20. júl 2022

@jana1989jana1989 keď tak napíš mi spravu

mojedieta
20. júl 2022

7tt a ivf

andrea1208
21. júl 2022

@mojedieta na kolkaty krát sa vám to podarilo?

mjkmajka
23. júl 2022

Áno my sme boli a nelutujem. Vysiel treti vklad. Kedze som biologicka, mam vsetko nastudovane, ucim aj anglictinu takze som mala info aj z americkych studii. Mala som Dr. Kráľoviča a spokojnost neskutočná. Mali sme dlhe, dlheeee dialogy, vzdy mi odpovedal a poradil, takze som u neho byvala aj 40min 😄 (chudak, musel mat zo mna hlavu ako melon, ale nikdy nepovedal nie a vzdy vysvetlil) 🙂

mojedieta
28. júl 2022

@andrea1208 podarilo na prvý krát, no uvidíme ako dopadne kontrolné Sono nakoľko nám ešte nebolo vidno srdiečko 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre