Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

leamax
21. okt 2021

@gina6 to vravia ti,ktori nikdy nemali taki problem.kto nezazil,nepochopi.lahko sa hovori

kaculda2
22. okt 2021

Ahojte, ako často chodíte na vyšetrenia pri anovulacnom cykle? Nás objednali na 16.12. Ja nemám ovulaciu tak ma zaujíma že ako často sa mam pripraviť že ako často tam budem chodiť. Ďakujem

85zuz
23. okt 2021

@kkk12345678 ahooj 🙂. To ma mrziii tiež 😢
Ja som dnes 9 deň po KET dvoch včasných blastocíst. V 7 deň som si robila test a snehobielo. Príznaky nemám žiadne, takže to beriem tak že sa to opäť nepodarilo 😔. Vo štvrtok mám krv na potvrdenie. Mame potom už len jedno embryo.

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bolarazjedna
23. okt 2021

@gina6 ja si myslím, že to tam kľudne môžeš uviesť. Oni už potom vyselektuju, čo ich zaujíma. Radšej mat tam aj "nepodstatne veci", ako ti neskor povedia, že toto si si im doteraz nepovedala... Inak na vyšetrení aj tak ešte raz odberu anamnezu podrobne.
Ja som pri vyplnení dotazníka mala pocit, že pri každej odpovedí by som tam dala ešte "ale", lebo není všetko čierno biele..

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bolarazjedna
23. okt 2021

@gina6 3-5dni

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
23. okt 2021

@gina6 ahoj gina. Sme už po druhom KETE, tento bol zo začiatku úplne iny,, ale už je to tak ako ten prvý. Tak to už porovnávam 😔 a vtedy to nevyšlo. Ako píšu tu zienky že je to skoro, že niektoré mali pozitívny test až na 12 deň atd. ale necítim sa nijako inak… Testovať sa už nebudem, len si počkám na krv. 😦

kkk12345678
24. okt 2021

@85zuz ešte nestracaj nádej 🍀 a máš vysetrenu aj krv a repro-imuno ?

kkk12345678
24. okt 2021

@gina6 😀 jeho spermie budú potrebné iba v deň keď tebe budú odoberať vajíčka a potom bude musieť prísť na každý vklad osobne podpísať papiere…. Kontroly a pod môžeš aj sama.

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
24. okt 2021

@gina6 na vklad nemusi.da sa dohodnut a papiere podpisat pred tym,uz pri odbere.moj chodi na 2 tyzdne do prace,skuste sa trafit do odberu a vkladu bez liekov.dr.nam sama navrhla,ze na vklad nemusi prist.dokonca by sa dalo aj zamrazit spermie a aj na odber by som mohla prist sama.samozrejme,ze je lepsie s muzom🥰

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
31. okt 2021

@gina6 ahoj Gina, …bohužiaľ to nedopadlo dobre. Negatívne výsledky. Neviem kde je problém, alebo čo sa deje 🤷🏻‍♀️, ale nepodarilo sa 😔
Dávame si pauzu lebo už nemám silu, možno na Vianoce alebo po novom roku to skúsime zas 🙏🏻

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
2. nov 2021

@gina6 ďakujem krásne Gina ❤️❤️❤️, si poklad. Dám si pauzu, možno Vianoce budú dobrá príležitosť ,bude pokoj a pohoda 😊… pozbieram sily a skusime to naposledy. 🙏🏻
Tebe tiež prajem veľa zdravicka, aby Ti všetko dobre dopadlo 🙏🏻 Nech sa nám vyplní to chýbajúce miestečko 😍

leamax
3. nov 2021

@85zuz to mi je luto🙁 oddychni si,naber nove sily a vyjde to🙂
Mne prave dnes stopli IVF.takze pockame si na mrchu,nasadim nieco na podporu sliznice...a v dalsom cykle to vyjde🥰

marculik
3. nov 2021

@85zuz ahoj je mi luto ,že ti to nevyšlo ,no chcem sa spytať dala si si robiť genetiku,reprodukčnu imuno. ,daj vyšetriť hemato ak nemaš ,endokrinologicke vyšetrenie,hladaj pričinu sprav si vyšetrenia keď niečo nemaš ,ja som mala problem v reprodukčnej imuno.a musiš veriť ,mne vyšiel na 6 vklad a bohužial už posledny ,držim palce ,aby ti ten dalši vyšiel .

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. nov 2021

@gina6 stopli nam IVF dnes.dnes 17DC a folik len 16,7mm.zobrali mi hormonalny profil aa poobede mi volali,ze zial tento cyklus sme zrejme trafili zrovna anovulacny.no co uz

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. nov 2021

@gina6 ano,bez.aj ked mi dala dr.teraz od 9DC na 7 dni cetrotide (to vraj mozem).len aj sliznica nizka (dnes len 7,7mm).
Ano,mozme ist hned v dalsom cykle.len manzel chodi na 2 tyzdne do prace do zahranicia,neda sa mu ho ikedy len tak zostat doma,takze hlavne musime aj na toto pozerat.a bez liekov

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre