Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

puff91
4. sep 2021

@gina6 meno doktora je Kralovic. My sme k nemu chodili, tiez kvoli tomu, ze mal skorsi termin. Pytala som sa preco je tomu tak, povedali mi, ze vela zien uprednostnuje zenu kvoli vsetkym tym vystreniam. Mne to bolo jedno, pretoze aj moj gyn je muz. A musim povedat, ze sme s nim boli velmi spokojni. Aj manzel nemal vyhrady a teda on luubi vsetko rozoberat 😀 vsetko nam vzdy vysvetlil, ale hlavne sa treba pytat na vsetko co vas zaujima. My sme uz vela veci vedeli pretoze sa nam snazil pomoct aj moj obvodny gyn a vela sme si nastudovali, takze sme sli uz presne za cielom a nepotrebovali sme vysvetlovat. Vedeli sme, ze uz nechceme skusat ziadne pokusy s vyzivovymi doplnkami, s meranim hodnot krvi.. myslim, ze dr. Hladovcova zacina odzaciatku postupne.. (Dr.Kralovic je fesak, na co som nebola pripravena 😂, to len pre info )

etela_bucanska1
4. sep 2021

@leamax ja som bola 31.8. u pana doktora a vravel ze 2.9. im nastupuje embriolog

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
5. sep 2021

@kkk12345678 tak nam dr hladovcova povedala,ze dovtedy nemaju embryologa🤷

leamax
5. sep 2021

@etela_bucanska1 aha,tak my sme tam boli skor,tak asi sa to zmenilo a podarilo sa mat embryologa skor.v tom pripade super a neberte moju info do uvahy😉ved cim skor budu embryologa mat,tym lepsie pre nas vsetky🙂
Skoda,ze som sa aj ja drzala tej povodnej info,mohli sme ist do IVF uz tento mesiac.no co uz,vsetko je tak ako ma byt,vyjde nam to na dalsi mesiac🥰

puff91
5. sep 2021

@gina6 drzim palce nech vsetko prebieha hladko a nech tam dlho nepobudnete 😉

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
5. sep 2021

@gina6 tak na toto ti neviem povedat,kedze mame uz deti z IVF a to sme chodili do ineho centra.tam nam vtedy povedali,ake vysetrenia si mame este dat urobit,takze vsetky mame uz davno absolvovane.teraz mi uz len urobili hormonalny profil a krvny obraz,manzelovi spermiogram.ale predpokladam,ze by vas poslali,ak by bolo treba,hned na nejake

puff91
5. sep 2021

@gina6 my sme tam chodili 4 mesiace, najskor krve testy, manzel spermiogramy, potom HyFoSy, 2x IUI neuspesne. Manzel mal problem so spermiali, takze na tom sme stavali.. pristupili sme na IVF, cize podrobne krvne testy, manzel odoslany na urologiu (potrebovali sme papier od odbornika s diagnozou pre odoslanie ziadosti do poistovne, Kralovic nam odporucil jedneho v NZ, ktory napisal na papier co bolo treba), mna este odoslal na hematologiu (kvoli krvnej diagnoze este z detstva), potom sme sli vypisat ziadost pretoze uz sa blizili vianoce a dovolenky. Vyprevadzal ma s tym, ze si mame oddychnut, zabudnut na to co nas caka, uzit si sviatky, a vobec sa v nicom neobmedzovat. Proste vypustit z hlavy nejake snazenie sa o babatko, zabudnut na IVF a prist druhy januarovy tyzden po protokol. Ja som sa samozrejme len smutne pousmiala. No a stalo sa to, ze sme pana dr pocuvli, pili varene vino, chodili von, uzili si silvestra, jedla som kopec grepov a ananasu, a ked mi viac ako tyzden meskal menzes, urobila som si test a bol pozitivny. Buduci tyzden mame termin a cakame na nasu malu Zazracnicu ☺️ A to aj napriek tomu, ze nakoniec vysledky z hematologie neboli najlepsie a musela som si pichat Clexane. Nevzdavajte sa za ziadnych okolnosti, skuste to brat tak, ze kazde vysetrenie, kazdy vysledok, hociaka diagnoza vas posuva blizsie k cielu.
Manzel uzival rozne vyzivove doplnky, nakoniec mu zrejme pomohol kotvicnik cca po 2 mesiacoch uzivaniach. Ja som mala grepy na plodny hlien a ananas na uchytenie embrya. To bolo jedine co sme okrem myslenia zmenili…

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
33ada33
5. sep 2021

Ahoj dievčatá, ja už mám z toho gyncare naozaj zmiešané pocity a to som sa ešte nedostala ani k stimulácii od októbra 2020. Teraz už od mája čakám na embryologa. Máte overenú info kedy teda bude embryolog pracovať a začnú sa stimulácie?
Moja posledná info z minulého tyz bola že embryolog nie je 😔

leamax
5. sep 2021

@gina6 uplne chapem.a je dobre,ze si to uvedomujes a snazis sa naozaj ukludnit.lebo psychika je velmi dolezita.lahko sa to ale hovori,ovela tazsie urobi.

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puff91
6. sep 2021

@gina6 dakujem ☺️ Oo ano, jemne podsun manzelovi co ho caka. Lebo ked pojmu som dala papier do ruky na urologiu, hadali sme sa od kliniky az po obi, strasne som nanho kricala lebo tam nechcel ist 😂 a nakoniec to nebolo take zle, len potreboval robit teatro asi.. tak mu len jemne naznac ze co asi bude nasledovat 😀

leamax
6. sep 2021

@puff91 😂 prepac,ma ten tvoj chlap rozosmial.keby mali chlapi absolvovat vsetko,co my zeny,tak tu este stale beha zrejme len Adam a Eva🤣😂 no chlapi🤷 moj chodil so mnou vtedy po vsetkych vysetreniach a ked to vsetko videl,tak k urologovi siel bez jedineho slova reptania.sice nic prijemne a skonstatoval,ze dufa,ze to uz nikdy nebude musiet absolvovat,ale inak to nejak zvlast nekomentoval🥰moj gyn.povedal,ze ho da vyhlasit za svateho,co vsetko so mnou zazil🙈

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kkk12345678
6. sep 2021

@33ada33 ja mám 9.9 KET takze emryolog tam na 100% bude.

33ada33
6. sep 2021

@kkk12345678 super to sa teším že sa to už pohlo 🙏

33ada33
6. sep 2021

@gina6 ahoj, nie najskôr som počúvala že je korona, potom som riešila iný zdravotný problém a od mája čakám na embryologa ale dúfam že v septembri sa to teda všetko rozbehne 👍

puff91
6. sep 2021

@leamax presne tak, chlapi… este v ten vecer bol na vysetreni, vysiel odtial bordovy spoteny s ocami vytrestenymi, a potom ked mi rozpraval co sa dialo vo vnutri, celkom som ho aj sanovala 😀 bol to vtedy moj hrdina 😀 a potom bol uz macher, ze co on zvladol 😀😀 raz sa v gyncare omylom ocitol na jednej mojej prehliadke, ja som myslela, ze sa popukam od smiechu a on nevedel kam sa ma pozerat radsej 🙈 zlateho chlapa mas veru, fakt to nie kazdy zvlada 😀

puff91
6. sep 2021

@gina6 ze robil divadlo, ze on nejde k urologovi. Jeho ocinovi totizto na preventivnej urologickej prehlidke nasli nador, tak aj kvoli tomu tam nechcel ist.. na jednej strane som to chapala, na druhej som myslela, ze ho ubijem 😀 kto sa pyta, dostane odpovede 😉

etela_bucanska1
6. sep 2021

@33ada33 aj ja som večný čakateľ 😂 presne aj ja čakám od mája 😀 teraz čakám na menštruáciu aby som mohla stimulovať😁 minulý utorok mi pichli dvojitú vyvolávačku a furt nič 🙄

leamax
6. sep 2021

@etela_bucanska1 a nemozes byt tehotna?
@puff91 tak to chapem,ze sa bal ist k urologovi.na druhej strane asi kazdy pozna niekoho,komu na preventivke "nieco" nasli.preto sa tie preventivky robia,aby sa prip.vcas podchytilo.ale rak strach byva silnejsi,to verim

etela_bucanska1
6. sep 2021

@leamax veru nemozem, lebo mam pcos a priatel astenoteratozoospermiu a snazime sa uz dva roky

leamax
6. sep 2021

@etela_bucanska1 a tak deju sa aj zazraky😉moja sesternica ma tiez pcos,nevyslo im prve ivf,dali si jeden cyklus oddych a na dalsi chceli ist na druhy pokus aa uz nebolo treba🥰a z tych zostatkovych liekov ma dvojicky...prirodzene🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre