Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

babo44
13. jún 2021

Ahojte, mňa by skôr zaujímalo s akým problémom idete na umele 🙂 a ak ste ho aj podstúpili tak z akou diagnózou. Ďakujem za každú odpoveď

henka152
13. jún 2021

@babo44 Ahoj, ja mám pcos a nepriechodné vajcovody. My máme za sebou 6 vkladov. Momentálne sa chystám na ďalší cez leto. Ak máš zdravotný problém, alebo aj keď nemáš odporúčam ti čím skôr sa na nich nakontaktovat a požiadať o vyšetrenie. V gyncare pani Dr. Hladovcova je super, milá a všetko vyšetrí, 100% spokojnosť😉

kkk12345678
14. jún 2021

@babo44 u nás je problém aj na manželovej strane, zlý spermiogram, iba 4 mil., a na mojej PCOS.

babo44
15. jún 2021

@henka152 ahoj. Ja tiež chodím k doktorke hladovcovej. Ú nás je problém na mužovej strane, ešte skúšame rôzne spôsoby aby sa mu spermie polepšili. Tak ešte nie som moc otvorená umelému..dakujem

henka152
15. jún 2021

@babo44 tak super, ste v dobrých rukách...😉 Držím palce aby sa vám podarilo čím skôr

puff91
18. jún 2021

@babo44 neviem ci ste uz skusali, ale nam, teda manzelovi pomohol kotvicnik 🙂

marculik
30. jún 2021

Ahojte baby ako samoplatca sa chcem spytať viete mi povedať kolko približne vyjde Ivf na tejto klinike ,som sa nemohla dopatrať na ich stranke,ďakujem za info

85zuz
8. aug 2021

@puff91 Ahoooj, hlásim sa po dlhšom čase 🙂. Rady pomohli, vitamíny zabrali ))) partner nakoniec vôbec nemal azoospermiu ale teratospermiu,, doktor sa pomýlil pre vyhodnocovaní 😁. Sme už po odbere vajíčok, dokonca už mame 8 embryi v mrazaciku a čakáme na vklad, ktorý nám odložili kvôli hyperstimulacnemu syndrómu u mna. Tak snáď to už dotiahneme do úspešného konca a šťastlivo 🍀. Dovolím si tvrdiť, za Všetky ktoré si týmto prejdeme sme bojovníce 😍

puff91
8. aug 2021

@85zuz 8?? To je skvela sprava!! Silno moc drzim palce a dokonca dvojnasobne, lebo mna uz kopka mala papulka ☺️ Urcite sa vam to podari, na ine ani nemysli 🍀 a nezabudni este grepy a ananasy nech sa silno moc chyti a uz nepusti 🍀🍀❣️

85zuz
9. aug 2021

@puff91 jeeeej 🥰, tak to je tiež úžasná správa 🍀. Silno drzim palce a Veľa veľa zdravia prajem a nech sa to krásne podarí všetko ako ma. Cca o mesiac mame vklad, tak budem tiež netrpezlivo čakať ❤️

etela_bucanska1
10. aug 2021

@85zuz odber ste mali v Košiciach?

puff91
10. aug 2021

@85zuz dakujem 🥰 aj napriek vsetkym prvotnym komplikaciam to tahame, dufam, do uspesneho konca 💪 budem na vas mysliet a budem cakat na pozitivnu spravu ☺️🍀

85zuz
10. aug 2021

@etela_bucanska1 Dobrý večer, odber sme mali nakoniec v BA v Gin-fiv. Zmenili sme CAR.

etela_bucanska1
10. aug 2021

@85zuz preco ste zmenili car ak smiem vediet?

85zuz
11. aug 2021

@etela_bucanska1 hlavne kvôli dochádzaniu, a neviem či este stále nemajú ten problém že nemajú embryologa.

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6 pytaj sa,co ta zaujima.urcite ti odpovieme🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6
Ano,vsetko sa robi v NR.druhu kliniku maju az v KE.prave kvoli tomuto som ja osobne nechcela GynFiv.pride mi ta pobocka v NR trosku o nicom,ked aj tak na vsetko podstatne musia ist ludia do BA

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6 dakujem🥰ano,chlapcov mame z IVF.ale to sme chodili do Reprofitu do Brna.teraz chceme este jedno dietatko,ale kvoli dochadzaniu sme presli do NR.
Doktora nepoznam.boli sme u dr.Hladovcovej teraz.inak do 25.9.aj tak nemaju embryologa v NR,takze skor nic nerobia

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6 urcite sa da dohodnut.samozrejme,ze je vzdy lepsie ist tam spolu,aspon teda pre mna.ale tak ked sa neda,oni sa vedia zariadit.dr.mi spominala,ze mozu aj zamrazit spermie a ked manzel nemoze zrovna prist ked sa oplodnuju vajicka,tak pouziju tie zmrazene spermie

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6 musis sa spytat,nie je to bezne.
My to mame tiez trosku komplikovanejsie.manzel chodi do prace na cele 2 tyzdne,tak sa tiez musime trafit do ovulky.nemozem hormonalne lieky,ideme v prirodzenom cykle.takze im dam len termin,kedy nam to vychadza a manzel bude doma v spravny cas🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. sep 2021

@gina6 jasne,kludne.odpisem mozno neskor,zajtra ideme poobede prec.ale urcite odpisem😉
Aj tebe pekny vecer🙂

kkk12345678
4. sep 2021

@leamax ako že nerobia? Ja mám 9.9 termin na KET tak musí emryolog robiť 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre