Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etela_bucanska1
6. sep 2021

@leamax po tolkej smole co sa mi deje, uz neverim na zazraky.

petravep
6. sep 2021

@kkk12345678 robia ja som bola na ket 3.9.. maju novu embryologicku z brna z reprofitu

leamax
6. sep 2021

@petravep no super,to je skvela sprava🙂

@etela_bucanska1 nebudem ta presviedcat,cas ukaze,ci ti mrcha dojde😉

puff91
6. sep 2021

@gina6 pohoda, raz som sa pytala co to znamena UTZ 😂😂😂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
10. sep 2021

Dievčatá, som 4 dni po KET ako to vidíte s farebním vlasov ??? Nejako som to nestihla pred 🙈

petravep
10. sep 2021

@85zuz ja som dnes 7 den po ket ale stihla som pred🙈ale asi by som pockala na krv a potom ved to uz mas len par dni do krvi na 9 den ma dali na krv

kkk12345678
11. sep 2021

@petravep
@85zuz
Baby, na ktorý DC Vám robili KET ? Mne raz na 20 potom 19 a naposledy 18 deň …

85zuz
11. sep 2021

@petravep nechala som to tak ☺️, vydržím už. Ale bude to zábava ak sa podarí s tymi vlasmi 🤣

85zuz
11. sep 2021

@kkk12345678 ahoj, ja som mala vklad na 19DC a na meranie sliznice som bola už na 10DC. Ale nemám absolútne žiadne príznaky, nič žiadna zmena. Akokeby som nič nepodstúpila. Tak neviem. Začínam byt trosku skeptická. 😔

leamax
11. sep 2021

@85zuz nevzdavaj sa.ja som pri chlapcoch prve dna dni po ET polihovala,potom sme isli na 3 dni na oravu.az ked som si na 5.-6.den (uz si to nepamatam presne) uvedomila,ze jem lososa s tatarkou a cucoriedkovym dzemom a brutalne mi to chuti,bolo mi jasne,ze to vyslo😂🥰🥰dovtedy som pocitovala len obcas akoby slabunke mens.bolesti
Drzim prsty✊

85zuz
11. sep 2021

@leamax ďakujem krásne za povzbudivé slova 😊. Počkáme a uvidíme. Je to náš prvý vklad 🙂 ale mohol by sa podariť 🥰 a vam blahoželám k detickam 😍

leamax
11. sep 2021

@85zuz dakujem🙂nasi su cerstvi prvacikovia🥰🥰 teraz sa snazime o surodenca🙂🥰

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
11. sep 2021

@gina6 ahoj Gina, my sme mali pred stimuláciou urobenú genetiku z krvy. A potom už len klasické obaja serologické a ja ešte hormonálne. A všetko nas posielali z CAR

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petravep
11. sep 2021

@gina6 ked sme isli 1 x na ivf neriesili s nami ziadne vysetrenia iba hormonalny profil a spermiogram . Az po neuspesnom 2 vklade nam odporucila hematologiu a imunologicko reprodukcnu kde vysledky boli vsetko v poriadku. Stale sa nedarilo tak som sama poprosila gynekologicku o papier na genetiku paru samozrejme aj tam vsetko ok. Ale asi by som si vsetko najprv vypytala a az potom isla na ivf. Obaja sme ok ako z ucebnice len sa nedari🤷‍♀️Medzi nebom a zemou

petravep
11. sep 2021

@kkk12345678 na 19 den a vyska sliznice 10 . Krv hcg po 9 dnoch od vkladu

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
11. sep 2021

@gina6 áno, čakali sme.Až potom sa riešili iné ďalšie veci. Ale na počudovanie, výsledky z genetiky prišli do mesiaca a to nás strašili že cca 2-3 mesiace.

puff91
12. sep 2021

@gina6 termin presne dnes. Nic sa nedeje a ak sa do stredy neudeje, nastupo do nemocnice a uvidia co so mnou. V stredu som sa dozvedela od mojho porodnika, ze mala je velmi malinka.. takze celkom bol zmateny co so mnou.. a ja som ako na ihlach 😔

puff91
12. sep 2021

@gina6 aj ja som mavala clostil.. tiez som nebola potom na kontrole, v podstate ani nebolo treba, robila som si tehu test a prisla mens, tak by som sa tam zbytocne trepala. Ale ja som sa pytala, ze co dalej po tom clostile, povedal mi, ze mozem prist na krv ak by som chcela, staci zavolat. Ale ja som nesla..

puff91
12. sep 2021

@gina6 my sme sa s manzelom tak vtedy dohodli, ze pojdeme na insem, potom skusime IVF a ak sa nepodari, poziadame o papiere na genetiku atd pokial pojdeme do dalsieho pokusu.. chceli sme najskor skusit ci motyka vystreli a uz by sme nemali trpezlivost na dalsie cakanie bez nicoho

85zuz
12. sep 2021

@puff91 Silno drzim palčeky ✊🏻, nech vam to dobre dopadne dievčatá 😊, nech ste obe v poriadku a zdravé 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre