Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

petravep
12. sep 2021

@gina6 mam 37 a doma 16 rocneho syna od 34 sa snazime o druhe a neviem kde to viazne🙈

puff91
12. sep 2021

@85zuz dakujeme ❤️ A my tak isto drzime palce vam 🍀

kkk12345678
12. sep 2021

Dievčatá ktore ste boli na KET 2-3.9 pochváľte sa budúci týždeň ako dopadla krv 🙂 🍀 držím palce.

petravep
13. sep 2021

@kkk12345678 bola som na krv rano budu volat pytala sa ma ci som doma robila test ja ze nie sa zasmiala ze ani ta pred vami nerobila. Nedockavo cakam na vysledok

petravep
13. sep 2021

@kkk12345678 tak prave volali potvrdene tehotenstvo o dva dni zase na krv ci rastie hcg dnes hodnota 79,49

leamax
13. sep 2021

@petravep skvele. potichu gratulujem a zelam, nech hcg krasne rastie a vsetko prebieha v poriadku 🙂

petravep
13. sep 2021

@leamax dakujem presne lebo minule to bolo biochemicke hcg mi rastlo a na sone babatko nebolo 🤷‍♀️

bolarazjedna
13. sep 2021

Gratulujem, a držím palce, nech všetko je v poriadku. My mame presne o mesiac prvú konzultáciu, tak sa dobre číta, že niekomu sa podarila najväčšia túžba.

kkk12345678
13. sep 2021

@petravep Perfektne ! Blahoželám ! Ja si tiež neplánujem robiť test 🙂 počkám na výsledok z krvi, az 20.9 idem.

85zuz
13. sep 2021

@kkk12345678 ja mám tiež krv 20.9 tak som už nedočkavá a zvedavá 😊

85zuz
13. sep 2021

@petravep jeeeejo 🙂, blahoželám 😍 a drzim palce nech všetko dobre dopadne

sjusiquatro
13. sep 2021

Kolko ste cakali na schvalenie IVF VSZP? Papier od urologa mame ze bol na vysetreni..netreba tam nic specialne mat napisane od urologa

85zuz
13. sep 2021

@sjusiquatro za nás to posielalo CAR, len tiež sme potrebovali vyšetrenie od urologa a záver že ma môj muž pomalé spermie a diagnózu. Ja som mala po HyFoSy na 50% nepriechodný ľavý vaječník čiže nám to schválili.

petravep
13. sep 2021

@85zuz dakuje krasne🙂

petravep
13. sep 2021

@85zuz myslim na vas nech to dobre dopadne 🙏🙏🙏

petravep
13. sep 2021

@kkk12345678 dakujem verim ze 20.9. Napises to iste co ja🙂

petravep
13. sep 2021

@kkk12345678 a kde ste boli v ktorom centre ja gyncare Nitra a tu po ket beru krv uz na 9 den

kkk12345678
13. sep 2021

@petravep aj ja tuto v NR, KET som mala 9.9 a 18-teho je sobota, tak preto až v pondelok idem.

petravep
13. sep 2021

@kkk12345678 aha jasne chapem ja ze si bola 3.9 na vklad

sjusiquatro
13. sep 2021

Daky email na dr. Kralovica mate prosim

sjusiquatro
13. sep 2021

@85zuz dakujem

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petravep
14. sep 2021

@gina6 presne je to o nastaveni mysle. Ja som ored mesiacom kupila detsku pestunku🤣som sa smiala ze budu na mna pozerat ci mi preplo ale som povedala ja viem ze budem tehu tak bude to na babo cakat. Ja uz mam doma jedno spontanne a teraz vsetky vysetrenia negativne len babo nechodilo a teraz je to tak ze rok sa nedari hned umele poslu. Ja mam 37 takze pohode vek aj ked z veku som mala stres ze kedy budem mat druhe ved som neni najmladsia🤣ale dnes je to posunute takze pohode este mozme rodit. Na vianoce budes davat miesto darcekov fotto zo sona neboj

leamax
14. sep 2021

@gina6 spravne, treba sa takto nastavit 🙂 a verit 🙂 ja som sa tak nastavila pred tehotenstvom s dvojkami. aj ked bolo tazke, vysoko rizikove, cele som ho musela prelezat a chodit iba na wc, prip. do sprchy...nic zle som sa snazila si nepripustit (aj ked, samozrejme, obcas sa chceli votriet aj negativne myslienky a po 4 AM som mala cele tehotenstvo obrovsky strach). snazili sme sa 7,5r, kym k nam prisli ti nasi mali loptoskovia😍😍
@petravep tak to ja som potom co, ked ty nie si najmladsia😀 ja tu asi budem najstarsia 😂 mam 40 (ale duchom 25😂)

7ovecka7
14. sep 2021

Ahojte žienky, len vás idem povzbudiť , takto pred rokom som bola na OPU, vklad bol na 5 deň po PK , t.j. 19.09.2020 kedy mi vložili 2 embryjka, no žiaľ ujalo sa iba jedno, ale aj napriek tomu som šťastná, že som MAMA! Náš poklad má už 3 mesiace a ja som vďačná gyncare a MUDr. Hladovcovej za našu dcérku. Cesta bola dlhá, čakali sme na bábo takmer 6 rokov, vystriedali 2 centra , ale stálo to za to ☺️ každej vám prajem, aby ste si aj vy z gyncare odniesli domov svoj vytúžený poklad. A ako ste písali vyššie, aj ja som si minulý rok povedala, že do konca septembra 2020 budem tehotná a ono to naozaj zafungovalo! 🥰 Krásny deň vám prajem

leamax
14. sep 2021

@7ovecka7 taketo spravy sa tak dobre citaju 🙂 gratulujem k malinkej a vela zdravicka prajem 🙂

7ovecka7
14. sep 2021

@leamax ďakujeme veľmi pekne ! Viem aké to je ťažké , hlavne psychicky, ale netreba sa nikdy vzdávať ! Raz do musí vyjsť 😊😊😊

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre