GYNFIVAČKY ZA

sim6286
6. aug 2018

Ahojte, sú tu babule ktoré absolvovali IVF v Gyn-fiv Žilina v Októbri 2017 a Február 2018 ? ☺ Tie ktoré sme sa tam stretli zaujíma ma ako ste dopadli 😘

lenka876
6. aug 2018

@sim6286 jeeej ahoj, ja som s tebou bola v oktobri na odbere vajicok... A pozeram ze vam sa zadarilo.... Gratulujeeem 😍

sim6286
autor
7. aug 2018

@lenka876 Ahoj 😍 no my sme boli október aj február a nepodarilo sa ani raz ale hneď v ďalšom cykle nás čakalo prekvapko a otehotnela som prirodzene 😊
Ďakujeme 😊 a vy ste ako dopadli ?

lenka876
7. aug 2018

@sim6286 jeej tak to je super ze to vyslo prirodzene, na teba som po odbere ozaj intrnzivnw myslela ze ako ste dopadli 😉😉 a brusko ti veeeelmi pristane... 😍 Nam to vtedy tiez nevyslo ale podarili sa nam 3 mrazacikovia... Dalsieho sme vkladali hned v novembri ale tiez z toho nic nebolo... A teraz akurat cakame na vysledok... Tentokrat to vyzera nadejne...poobede mi maju vipat o vysledky krvi... Tak ti napisem ako sme dopadli.

lenka876
7. aug 2018

@sim6286 a ako sa citis?? Uzivas si tehullovanie??? 😍😍😍

sim6286
autor
7. aug 2018

@lenka876 ooo tak to vám držím palce velmi nech to tentokrát dobre dopadne 🤰
Ja si to užívam velmi od začiatku je všetko ako má byť ani mi nebolo zle, takže všetko super dúfam že to tak pôjde aj ďalej 😊 Len toto teplo ma teraz ničí je to dosť ťažké v takých teplotách už aby bol november 😍

lenka876
7. aug 2018

@sim6286 no to ti verim, a co budete mat?? Tesim sa s tebou ze vsetko je OK 😉😉 mne akurat volali z centra a HCG mam na 11 den po KET 92 takze sa nam podarilo 😍😍😍 strasne som stastna

sim6286
autor
7. aug 2018

@lenka876 Jeeej 😍 to je super, teším sa s vami ..tak vám GRATULUJEM, nech je to zdravunké a dotiahnete to do šťastného konca 😊👶

My čakáme chlapčeka 😊 Taký náš šibal maličký 💙

lenka876
7. aug 2018

@sim6286 jezis to je krasne, som rada ze nam to obom takto nabera ten spravny smer 😍😍

sim6286
autor
7. aug 2018

@lenka876 už aby sme mali tie naše lásky na svete 😊😍 kiež by sa to každej podarilo 🤰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre