IUI január/február

andrea_r016
10. jan 2021

Ahojte žienky, ktorá plánuje ísť na IUI v januári, príp. vo februári? Neviete ako je to teraz s Gyn Fiv, či robia? Ja by som rada šla vyskúšať tento mesiac po 2 mesačnej pauze. Takto sa môžeme navzájom podporiť. Verím, že to bude úspešné. Budem rada, keď sa ozvete. ☺

janulka2805
10. jan 2021

@andrea_r016 Ahoj 🙂 Ja sa síce nechystám teraz na IUI, ale chcem ti popriať veľa šťastia! 🙂 Budem držať silno prsty nech to vyjde... nakoľko viem, čím si prechádzaš✊✊🍀 Aj ja som po IUI, v júli som ju podstúpila prvýkrát a chvalabohu, aj to vyšlo na prvýkrát, momentálne som v 27 tt a čakáme dvojičky 😊🥰. Takže, určite to stojí za to, a verím, že sa vám to podarí!!!! ✊😉

tamara456
10. jan 2021

ahoj áno ja idem zajtra 🙂 🙂 a tiež v gynfiv

andrea_r016
autor
10. jan 2021

@janulka2805 jeeej to je krasne ...gratulujem ❤ a dakujem za podporu.. patris medzi stastne zeny co to vyslo na prvykrat 🙂 ja sa chystam na druhe kolo ☺ prave preto to chcem skusit....brala si aj lieky na rast folikov? Na kolky den ti robili IUI?

andrea_r016
autor
10. jan 2021

@tamara456 ahoj...drzim palceky 🙂 nech to vyjde a dopadne dobre ❤...a kolky den si? Brala si aj lieky?

tamara456
10. jan 2021

dakujem 🙂 ...zajtra budem 12ty deň a hej brala som clostil a aj som si pichla ovitrell

janulka2805
10. jan 2021

@andrea_r016 Dakujem 🥰 Veru, ani som nedufala, že by to vyšlo na prvýkrát, ale áno, stimulovali ma liekmi a tie mi veľmi pomohli 🙂🙂 Brala som clostyl a deň pred iui som si pichla pregnyl...

andrea_r016
autor
10. jan 2021

@tamara456 no budem mysliet na teba 💪👍 a ake velke foliky ti namerali? Ako dlho si brala clostil? A kde do gynfivu ides? Ja chodim do Ziliny.

andrea_r016
autor
10. jan 2021

@janulka2805 a ako dlho ste sa snazili? 🙂 ale super ze Vam to tak vyslo ❤

janulka2805
10. jan 2021

@andrea_r016 Snažili sme sa 2 roky... A ja som už bola zúfalá a kolegyňa mi spomenula túto inseminaciu tak som sa objednala do Iscare v Mt... Nech nám porobila vyšetrenia či je to vôbec možné a veru na 1 krát a rovno dvojnásobne 🤭🥰🥰🥰Ja som veľmi vďačná za túto možnosť a veľmi vám držím prsty nech to tentokrát vyjde!!!!!! ✊✊✊✊🍀

tamara456
10. jan 2021

dakujem 🙂 18 namerali a to bol vlastne 9ty deň, clostil som brala 5 dní 1 tabletku ...ja tiež do žiliny 🙂

dominika1994
10. jan 2021

Ahoj, robia...ja som bola včera na druhé IUI v BA 🙂

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@janulka2805 dakujem krasne ❤ to verim ked sa nedari...my sa snazime vyse roka a pol a tiez som z toho uz niekedy zufala ☺ a chcem to uz konecne doviest do stastneho konca 🍀

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@tamara456 to pekne velky ☺ no uz len popriat vela stastia 🍀💪potom daj vedieť pocity z toho ☺

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@dominika1994 ahoj, tak to je super 🙂 drzim palceky nech to vyjde 🍀💪 a ake mas z toho pocit?

majka_3
11. jan 2021

@andrea_r016 ahoj do akého gyn fiv chces ísť?
Ja som sa chcela objednať do Nr ale odmietli ma tento mesiac, je v Nr veľmi zla situácia a mam byt trpezlivá 😒
Mam si zavolať na konci mesiaca...

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@majka_3 ahoj ja chodim do Ziliny ....no to nezavidim teda :(

majka_3
11. jan 2021

@andrea_r016 držím palce 😊 tak snad vo februári skusim aj ja šťastie po tretí krát... 😊

dominika1994
11. jan 2021

@andrea_r016 tak omnoho lepšie ako prvýkrát 🙂 ak nám to nevíde tak už len ivf nás bude čakať

dominika1994
11. jan 2021

@majka_3 a nás bezproblémov zobrali, keby mi nevyšla ovu na víkend tak v pondelok (dnes) by sme išli na iui v nitre... Zvláštne... Ale nechodí teraz veľa ľudí, aj vo štvrtok (minulý týždeň) sme tam boli ráno iba 3...

majka_3
11. jan 2021

@dominika1994 a akého si mala Dr?
Lebo mne to aj prišlo že doktorka ma nechcela zobrať, lebo sestrička bola ochotná ze predpise clostyl a ovitrelle ale ze zavola doktorke (lebo mala dovolenku) ze ci mi to môže predpísať... Za hodinu vola, ze mam byt trpezlivá odkazuje dr a mam prísť nabuduci cyklus....velmi ma to nahnevalo...

dominika1994
11. jan 2021

@majka_3 hmm ja mám Harbuláka. .. Ten mi robil teraz druhé IUI, ale prvé mi robila dotorka (lebo harbulak chodí iba v stredu), neviem meno blondína a tá bola riadne nepríjemná... Ja som teraz ani nevolala, iba som prišla na 11 ty deň cyklu...A zobrali ma hneď, bez problémov... A ešte mi aj sestrička vybavila iui v Bratislave na sobotu, kde harbulak prišiel iba kvôli mne

majka_3
11. jan 2021

@dominika1994 kvoli mne tak chodí ta blondína, dr vondrakova... Ja som si na začiatku vybrala tu lekárku a chodím iba k nej a ked je iui príde ona kvoli mne...lebo ordinuje len pondelky... Nemam s nou zle skúsenosti, az teda na toto.... Ale tak nevadí... Snáď buduci cyklus, ked nie zmením lekára 😊
Drzim palce nech to vide 😉🍀

dominika1994
11. jan 2021

@majka_3 ďakujeme 🙂

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@dominika1994 drzim silno palceky 🙂

dominika1994
11. jan 2021

@andrea_r016 ďakujeme... Aj keď to by bol zázrak keby nám to vyšlo na druhýkrát.. Zmierujem sa pomaly s ivf :D

andrea_r016
autor
11. jan 2021

@dominika1994 este netreba hadzat flintu do zita 😂

andrea_r016
autor
11. jan 2021

Ja idem na IUI buduci tyzden, buducu stredu mam ist na folikulometriu tak uvidim ako dovtedy narastu 😂

dominika1994
11. jan 2021

@andrea_r016 ja som teraz išla na 11ty deň cyklu, nakoľko sa mi skrátil v decembri cyklus, aby náhodou...posledne na prvom iui v novembri som mala ovulaciu až na 20ty deň....a teraz, že sme to ledva stihli :D štvrtok som prišla a sobotu ráno iui :D ani som to nečakala, ani náznak hlienu nič, že by to už malo byť :D

januska1905
12. jan 2021

A baby, mali ste pri iui plny mechur? Lebo mna to pri prvom iui dost bolelo a zevraj som ale nemala ist pred tym na wecko.?🧐

dominika1994
12. jan 2021

@januska1905 ahoj, pri prvom som mala a nebolelo, a pri tomto druhom nie a bolelo to strašne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre