Hodnota hCG po kryoembryotransfere

18. mar 2022

Ahojte, som 14dpt a hodnotu hcg som mala vyše 2800. Okrem toho mi test ukázal celkom peknú čiarku už 5dpt poobede! (Nesúďte prosím skoré testovanie, bol to silný a správny tušák 😁)
Aké ste mali hodnoty? A hlavne aké ste mali hodnoty v podobný čas, ak ste čakali dvojičky?

thereisabear
18. mar 2022

Mala som presne rovnako a čakám jedno bábätko 🙂

thereisabear
18. mar 2022

A test som mala pozitívny už na 3. deň 😁

autor
18. mar 2022

@thereisabear ďakujem za odpoveď 😊 myslím, že aj ja by som mala, lebo 5dpt po obede som mala solidnu ciarku a to pijem vela vody 😊 som mala plan na 7 den testovat, ale doslo na mna neskutocne nutkanie 😂

nikoleta999
18. mar 2022

2049 a mam iba synceka, tiez som myslela, ze to budu dvojky, ked to HCG tak vypalilo 🤭

autor
18. mar 2022

@nikoleta999 ja som si myslela, že jedno, ale kamoška do mňa furt rýpe, že to musia byť dve 🤣

nikoleta999
18. mar 2022

Ja som chcela strasne dve, ale poviem uprimne syncek je tak narocne dieta, ze ZATIAL staci on pokial mi trosku nevyrastie 🙈😀

valentina12345
18. mar 2022

14den hcg 2745, jeden chlapec

autor
18. mar 2022

@nikoleta999 ako ja som po potrate, takze ja by som najradsej do seba pichla zvysok embryi co som mala (5ks) a vynosila vsetky 😂 ale kedze neviem este, co nas caka, tak myslim, ze jedno je viac nez dost na zaciatok 😂

aduska01111
18. mar 2022

Ahoj ja som mala na 14 dpt hodnotu 2900...skoro som odpadla ked som to pocula ...babatko cakam jedno..zatial som 16 tt.tak sa modlim aby vsetko bolo v poriadku😊

ailiba
18. mar 2022

Ja som mala ducha az 9. Den po KET a 14.den okolo 2100 hcg. Ak si mala uz 5.den peknu ciarku, tak to hcg je akurat.

autor
18. mar 2022

Ďakujem vám za odpovede a drzim palce s tehotenstvami a gratulujem k uz narodenym babatkam ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre