Hysteroskopia po neúspešnom IVF

januska1905
20. apr 2021

Ahojte. Po neuspesnom ivf a et sa riesi automaticky hysteroskopia? Hlada sa problem preco sa neuchytilo? Alebo ako to je...

rk123
20. apr 2021

neriesi sa to uplne automaticky a vacsinou sa ani nehlada. statistiky ukazuju ze vacsina zien otehotnie do 3vkladov.
neviem co vsetko mas vysetrene ale dovodov moze byt viac. vacsinou - zla genetika embrya, hematologicky alebo imunologicky problem alebo problem v maternici a na to je ta hysteroskopia

januska1905
autor
20. apr 2021

No len my sme mali len jedno embryo, a teraz neviem co bude s nami ked to nevyslo. Nechcem odkladat dalsiu stimulku, no asi mi nedovolia ist na druhy cyklus

rk123
20. apr 2021

@januska1905 to ti najlepsie povedia v centre. ale pokial viem tak odporucaju na dalsiu stimulku pockat 2-3 cykly, dovtedy by si si stihla vybavit vysetrenia. my sme tiez mali len jedno embryjko, ale ja som do ivf isla uz s vysetrenou reprodukcnou imunologiou a hematologiou, ja by som bez toho nesla.
ale jeden neuspesny vklad nic neznamena a mohla to byt nahoda, tie sance su okolo 40% na vklad

balalea
20. apr 2021

@januska1905 odporuca sa cakat aspon tie 2-3 cykly. Zatial si mozete spravit reproimuno a genetiku obaja a ty hemato a endokrinologiu,beztak su vsade cakacky. A tak isto pripravu seba a muza na dalsie ivf v oblasti kvalitneho genetickeho materilu 🙂 (myslim vitaminy). HSK vacsinou odporucaju az po 3 neuspesnych vkladoch.

baby123123
11. apr 2022

Ahojte, som v 1. IVF a prvom neúspešnom vklade. Chcem isť na 2. vklad KET...Lekárka mi však odporúča vyšetrenie pod narkózou hysteroskopia + biopsia endometria + Nk bunky..... mali ste niektorá toto vyšetrenie, vaše skúsenosti? čítala som, že toto vyšetrenie odporúčaju (robia) až po 3 neúspešných vkladov alebo potratov....tak celkom nerozumiem , prečo mi hneď chce lekárka toto vyšetrenie robiť...šli by ste skúsiť ešte vklad alebo radšej najprv vyšetrenie? dosť sa toho bojím, najmä narkózy... Máte niektorá s týtmto skúsenosť ? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre