Injekcie Diphereline

vieruska28
17. aug 2017

Ahojte, chcem sa spýtať tých, ktoré si pichajú Diphereline, či sa vám podarí vytiahnuť celý obsah z ampulky, máme oranžové ihly a nedočiahnu úplne na dno, dnes sme to skúšali prvýkrát a trošičku tam zostalo.je to moc zlé? dúfam, že zajtra sa nám to podarí....

bobulazelena
17. aug 2017

@vieruska28 ihlu daj uplne na zaciatok tej sedej gumy, tak aby koniec ihly bol v takej drazke toho sedeho a daj to dolu hlavou...
Inak daj si youtube, tam su videa. 🙂
Drzim palce.

adkaaa
17. aug 2017

Ahoj ja si picham a miesam ho velkou zelenou ihlou aj do striekacky vsetko pekne vytiahnem a az potom nasadim oranzovu ihlu.Zo zaciatku sa mi triasli ruky ale dnes uz ako profik😊Kup si zelene ihly.

bobulazelena
17. aug 2017

@adkaaa ja som to natahovala dolu hlavou...🙂 teda ak si to dobre pamatam 😀
Ale mas pravdu, to len ten zaciatok je taky nervozny 🙂

vieruska28
autor
18. aug 2017

Ďakujem baby za rady, aj my sme boli včera dosť nervózny, triasli sa nám ruky, možno aj preto nám to nešlo, dnes poskúšam , čo ste mi povedali, hádam to pôjde, tak ešte raz díki :D

adkaaa
18. aug 2017

Ta oranzova ihla je aj dost kratka,zelena je raz tolka.A kazdym dnom sa to bude zlepsovat.Ja mam alebo uz asi mozem povedat ze som mala fobiu z injekcii,prve mi pichala kamaratka,uplne prvu-to ma musela nahanat po dome.Potom som skusala aspon namiesat prvu,druhu a ani tretiu som nedala bez jej pomoci a teraz si ich uz picham sama ako profesional.Len si neviem predstavit ci by som to zvladla aj ja namiesat s oranzovou.

vieruska28
autor
18. aug 2017

Ja som sa pomýlila, tiež sme to riedili zelenou ihlou, teda riedil to manžel, ja som bola vyklepaná, ledva som sa na to dívala, skúšal to viackrát, ale nešlo mu to celé, ale dnes to bude hádam lepšie.a pridávame k tomu ešte menopur

adkaaa
18. aug 2017

@vieruska28 ja od pondelka meriofert dnes som 1 den cyklu a mam dlhy protokol.Jemu sa tam asi urobi podtlak vela vzduchu nasaje preto sa mu vzdy nieco vrati do ampulky.Ked jemne povytiahne ihlu a hned nasadi tak to bude lepsie len nesmie vytiect, stale to musi mat hore hlavou.Pozri tie videa na youtube

strazovka
18. nov 2018

Ahojte, mám na predaj Diphereline 0,1mg, 7 ampuliek s lyfilizátem +7 ampuliek s rospúšťadlom = nové, neporušené balenie. Expiration 12/ 2019 Boli mi predpísané 2 balenia ale využila som len jedno. Najlepšie z okolia Trenčína alebo na trase Trenčín - Považská Bystrica pretože ampulky mám držané v chladničke. Tak isto mi ostal Fostimon HP 75IU (urofolitropín 75IU) 6ks (6 dávok) Expiration 5/ 2019 Tak isto som ich nevyužila všetky a možná niekomu pomôžu. Diphereline neporušené balenie 20€, Fostimon 6 dávok v neporušenom jednotlivom balení 80€

katy02201
28. apr 2019

Dobrý deň, aj ja mám k dispozícii na predaj Diphereline (0,1mg) 2 balenia záruka 05/2020, Menopur 75 IU 2 balenia záruka 11/2019 + 25 zelených ihiel, 25 oranžových ihiel a k tomu 25 striekačiek všetko sterilne zabalené, posúvam ďalej nakoľko mám sa podarilo tehu tesne pred plánovaným umelým oplodnením 🤰😊 cena za všetko 100€ poprípade dohoda možná som z Čadce (Žilinský kraj)

rejna8
21. jan 2020

@katy02201
Ahoj @katy02201 je to ešte aktuálne?

dzejnaba
22. feb 2020

Ahojte, darujem 6 ampuliek Diphereline 0,1mg, exp (04/2020). Osobny odber Bratislava

mailoabruno
22. feb 2020

@adkaaa chcela by som sa ťa spýtať aj ty si mala dipherelin a po určitom čase si si pichala meriofert Kit? Ja už 10 dní picham dipherelin a od pondelka spolu s ním mám pichať meriofert Kit 150+75. Dúfam že tento krát to vijde.

adkaaa
2. mar 2020

@mailoabruno Ahoj prepac ze az teraz pisem. Nechodim uz vela na MK. Ako si dopadla? Uz si mala odber? Musim najst papiere lebo uz nepamatam ako som pichala.

mailoabruno
2. mar 2020

@adkaaa nevadí na fotke máš bábo tak to mi dáva nádej. Aj keď tento x mám podstatne menej vajíčok ako prvý x dúfam že budú kvalitnejšie. Nemusíš hľadať. 🙂

adkaaa
9. mar 2020

@mailoabruno Ahoj uz si bola na vklad? Kolko si mala vajicok. Aj sa podarilo nieco mrazit? Malinka uz bude mat teraz 15.3.rok.Mne nevysiel prvy vklad ani druhy ale az treti po nasadeni injekcii z hematologie. Pichala som ich od vkladu az po sestonedelie ale stalo to za to. Drzim palce!

mailoabruno
11. mar 2020

@adkaaa dnes sme mali vklad. 1x100 a 1x50 bunkové. Ďalšie 2 budú ešte sledovať a zajtra zistím či budú mraziť.

adkaaa
11. mar 2020

@mailoabruno Drzim silno palceky!!! Potom daj vediet.

zuzuzlik
19. sep 2020

Ahojte snažilky 😇 Ak by niektorá z Vás mala záujem o Diphereline 0,1 mg 4 balenia/ v jedom balení 7 dávok, dátum expirácie 04/2021. Darujem 🙂

zuzuzlik
19. sep 2020

a tiež darujem 2 balenia Meriofert Kit 75 IU 🙂

doda89
19. nov 2020

@zuzuzlik ahoj ja by som mala záujem odkial si 🥰

apep007
5. dec 2020

Ahojte, darujem: Diphereline (0,1mg) 4 ampulky + 4 rozpúšťadlá, záruka 01/2021, Menopur 75 IU 1 ks prášok, 10 rozpúšťadiel, záruka 01/2021

kikuska03
8. júl 2022

Ahojte , prosím mal by niekto na predaj diphereline 01 mg na predaj ? Dnes mi to predpísala lekárka a v lekárni mi to sľúbili že ešte dnes príde a teraz mi povedali že to nemajú. A súrne by som potrebovala . Ďakujeme

kikuska03
8. júl 2022

@strazovka ahoj je to ešte aktuálne ?

jarkahu
9. júl 2022

@kikuska03 ahoj,ja mam doma 1 neotvorene balenie, ale exp bola 1/2022, ak by si chcela aspoň pokiaľ zozenies

bianka198734
13. júl 2022

Ahojte aj mne ostalo čele balenie diphereline plus ešte niečo pozriem keď prídem domov tak ak by ste niektorá mala záujem dohodneme sa 😏

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre