Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

belalinda
31. jan 2013

@donna11 gratulujem! Tak nas pribuda 🙂 to je super! Tesim sa!

donna11
31. jan 2013

baby vsetkym vam velmi dakujem, sice som trochu nerovzna, aby bolo vsetko ok..testy mam krasne tmave, neviem sa na ne vynadivat.. 🙂 ..verim, ze tentokrat to bude uspesne, dalsi tyzden sa chystam k dr, tak sa potom ozvem..

..nevzdavajte to a verte!!..niekedy mam pocit, ze som si ucinky inofolicu az vsugerovala, ale zas sila vsugescie je silna.. 🙂 ..a hlavne pozitivne myslite baby..vela stastia vsetkym prajem a nech su z vas coskoro tehulky.. 😉

cristinna
31. jan 2013

Ahojte baby 🙂
Vcera som bola u gynosky a odporucila mi Inofolic na tri mesiace..Tak idem zhanat v lekarniach, v prvej nemali ani netusili o tom...tak snad v Auparku budu mat.. Tie co ste z Ba, kde ste prosim zohnali? Dakujem pekne a drzim vam vsetkym palce 🙂

daniela1205
31. jan 2013

Ahojte ..... mne doktorka odporučila brať inofolik 2x1 a popri tom beriem metformin 2x1 a duphaston 15-25 deň 3x1.
Vraj je to hotový zázrak. Pred troma mesiacmi som začala brať metformin a nastala u mňa veľká zmena čo sa týka inzulinovej rezistencie, tak som zvedavá čo sa bude diať počas brania inofolicu

monulienka3
31. jan 2013

Ahojte dievcata,
Slubila som vam, ze napisem, ked sa vratim od doktora kvoli davkovaniu Inofolicu. Este raz mi potvrdil, ze by sa mal brat 2x2, aby zabral. Hovorim mu, ze ale to je riadna palka, tolko penazi, dal za pravdu, ale tiez si je vedomy toho, ze zena tuziaca po dietati je ochotna to podstupit.

@donna11 srdecne gratulujem a prajem krasne tehulkovanie.

Dievcata, mam otazku. Ak som mala ovulku, mozem uz po ovu az do pripadnej MS Inofolic vysadit? Pride mi to zbytocne, ked uz ovu prebehla. V podstate som ho brala velmi kratko, tak sa moje vajecniky dali asi dokopy aj bez neho, neviem...

donna11
31. jan 2013

@monulienka3 ahoj, mozno mas taky stav, kt vyzaduje 2x2, inak si to vysvetlit neviem..dakujem pekne.. 🙂

..co sa tyka vysadenia, nerobila by som to, mne dr tvdrila, ze inofolic vyrovnava hladinu hormon a udrzuje ju..tot moj nazor..skus sa ked tak spytat v poradni..

monulienka3
31. jan 2013

@donna11 dakujem 🙂
Praveze nie som asi ten pripad. Moje telo sice vykazovalo zle hormony podobne PCO, ale uz sa to dalo dokopy. Aj HP mam ok, aj ovulka bola, tak uz fakt neviem.

Teraz to uz asi necham tak, som 6 DPO a uz som ho nejakych 6 dni nepila, tak teraz to uz asi necham tak a ked sa nezadari, tak ho zase nasadim.

Dakujem este raz 🙂

monulienka3
31. jan 2013

@cristinna musis sa v lekarni opytat, ci ti to vedia objednat. Ja mam v Ruzinove jednu lekaren, v ktorej mi to objednali a mala som to este v ten den 🙂

donna11
31. jan 2013

@monulienka3 ked ti mam pravdu povedat, ja som mala hormony celkom ok, akurat cyklus som mala 35dnovy, obcas male cysticky no a dr mi poradila inofolic..navyse ja som brala vela rokov antikoncepciu..
..fuuu ale ta tvoja davka je ako pre kona!!ved na krabicke je pisane 1x1 a tebe da 2x2?..ako pozeram, nemas ani nadvahu a navyse uz jedno dietatko mas..tak??..nechapem, ale podla mna by ti stacilo 2x1..2x2 su zbytocne vyhodene peniaze!!..keby ja som mala takuto davku, tak asi cez ovu skoncim v nemocke kvoli neznesitelnym bolestiam!!asi tak.. 😒

cristinna
31. jan 2013

@monulienka3
Dakujem za tip...bola som v tesco lamac aj v auparku a tvarili sa ze ani nepoznaju..🙂 ani sa nespytali ci mozu objednat..No nastastie v jednej lekarni v Stupave budu mat zajtra, dnes vraj rano predali.. Tak sa tesim a som aj zvedava, mne gynoska odporucila ze dvakrat denne .

voskovka
31. jan 2013

@monulienka3 aj ja som 6DPO kedy ides testnut???
inak ja mam tiez väčšiu davku ako je na obale ja mam brat 2xdenne a kazala mi ho brat stale nevysadit aj ked bude po ovu aj ked bude menzes...

isabellaa
31. jan 2013

@monulienka3
ahoj, len overujem, beries 4 sacky denne? 😕

monulienka3
31. jan 2013

@isabellaa
Brala som tak len nejake 3-4 dni. Predtym 2 sacky denne a teraz nic.
@voskovka uvidim ako sa bude drzat teplota, ale skusim vydrzat do 12DPO 🙂 drzim ti palce!!!

123zzz
31. jan 2013

ahojte aj ja beriem 15den inofolik spolu s magnerotom a duphastonom,inofolik berie rano a vecer,ovulaciu som mala 11DCsledovanu sonom a teraz budem cakat co budeee,vsetkym prajem co v najblizsej dobe uspesnost:D

123zzz
31. jan 2013

voskovka nie si s cadce?

denisias
31. jan 2013

Ahojte babenky 🙂 tiež sa snažím otehotnieť už dlhšie a lekár mi zistil PCO :( , a dal mi ten inofolic, že je to konkrétne na tento problém :/ ... užívam ho asi cca 2 týždne, tak uvidím ako..dúfam, že pomôže a čoskoro otehotniem 🙂. Má z Vás niekto PCO a po užívaní otehotnel?? Dííík

anetka2911
31. jan 2013

ahojte 🙂 mam nepravidelny menzes, cize som bez ovulacie...beriem inofolic,len druhy den co je este malo..ale chcela som sa spytat, ci po uzivani inofolicu dostanem ovulku, ci k tomu mam uzivat este aj clostil alebo nieco na vyvolanie ovulacie..ci staci len inofolic? snazim sa otehotniet ale nedari sa a som zufala ☹ ☹

kitulka
31. jan 2013

@cristinna Ahoj! Aj ja som zo Stupavy a dnes naobed som sa nanho bola pytat v tej lekarni, co je oproti poste. Mam si zajtra doobeda zavolat, ci ho chcem objednat a ak zavolam do 11-tej, tak este v ten den ho budem mat. Ja idem zajtra k mojmu gyndosovi a ideme sa dohodnut na dalsom postupe. Vraj ma ide poslat na nejake dalsie vysetrenia, ale uz ho asi zacnem brat, nemam na co cakat, mame uz dost rokov.

sue213
31. jan 2013

Ahojte, mam PCO a na odporucanie lekarky beriem 2x denne inofolic prvy mesiac. Asi sa nieco deje, lebo som prvy krat (v zivote) mala v polke cyklu spinenie jeden den. Den potom mi vysiel pozitivny ovulacny test. Myslite si, ze to mohlo byt ovulacne krvacanie? Nemala ste to niektora? Je to dobre znamenie?

denisias
31. jan 2013

@anetka2911 sme na tom stejne, ja ho beriem asi cca 2 týždne... ,tak uvidím ,4.2. to mám dostať, tak ti potom písnem ;)

anetka2911
31. jan 2013

@denisias 🙂 dobre budem cakat 😉 ja som mala dostat dneska ale nic, no uzivam to druhy den tak sa ani necudujem, ze to neprislo...uvidime ako dalej...dufam, ze to zaberie 🙂

123zzz
1. feb 2013

dnes som 17DC,a dost citim lavy vajecnik,aj prsia ma na pritlacenie bolia ,a druhy den mam biely vytok ,ma niekto nieco ako ja?dakujem za odpovede

sarafortuna
1. feb 2013

@123zzz , nemôžeš byť už po ovu? príznaky by sedeli... 😕

sarafortuna
1. feb 2013

@anetka2911 , to že máš nepravidelny menzes neznamená na 100 % že nemáš ovulku...
mal by pomôcť upraviť cyklus a aj k "peknej ovulke" 😉

sarafortuna
1. feb 2013

kočky, ktorá beriete NOSIFOL a nie inositol?
jaj mám asi práve z tých B-vitamínov tie chute ☹ 😔 😔 😔 😔 a aj sa mi zhoršila pleť, už som ju mala OK vdaka Metforminu... 😉

isabellaa
1. feb 2013

@sarafortuna ahoj, ja beriem nosifol. Aj ja mam chute, musim sa zacat krotit 😀 . Podla mna je lepsi, lebo je tam magnezium, bcka, kys.listova, vad vies co tam je....ja som pcockarka a ja tieto vitaminy k inositolu potrebujem.

Treba mat len pevnejsiu volu a chut na sladke zajest jablkom 😉

123zzz
1. feb 2013

@sarafortuna ja som mala pichnuty Pregnyl na 10DC a podla bolesti ovu bola 11DC a 13DCuz na folikulometrii bol folikul uvolneny

cristinna
1. feb 2013

@kitulka
Ahoj, je to ta lekaren Centrum, ako spravne pises. Tam ho mavaju a podla dopytu aj objednaju co je fakt super. Aj ked sice od ruky z Ba-Lamac, ale autom je to hracka. 😀
Ja mam uz 33 rokov, uz rok a nieco skusame s manzelom a zatial nic. Preto tento tyzden som bola na povinnej rocnej prehliadke a lekarka vyhlasila ze budeme riesit 🙂 Tak mi odporucila tento Inofolic, ze mam skusit na tri mesiace dvakrat denne..O dva tyzdne budem mat vysledky z povinnej prehliadky a zacnem brat inofolic..A potom sa uvidi. 🙂 Nic ine neberiem okrem kyseliny listovej od Jamieson.

cristinna
1. feb 2013

Babenky, este mam prosim otazocku, na ktoru som zabudla spytat u gyn. Ze Inofolic sa ma brat od zaciatku menzesu, ci kedykolvek? Dakujeeem 😎

123zzz
1. feb 2013

@cristinna najlepsie ked zacnes brat ho vkuse rano vecer cele 3mesiace😀su to len vitaminy a nie hormonalna liecba niak to nemoze uskodit len to pomoze but docielit ovulaciu ci upravit menstruacny ciklus:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre