Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

spurky
10. máj 2017

@martina7905 Čítala som ze to viacerým nepomohlo tak som taká v rozpakoch.... Len som sa tak nejak útesov ala že u nich bol možno iný ešte problém....

ssandra123
10. máj 2017

@spurky mne konkrétne pomohol

spurky
10. máj 2017

@ssandra123 tak to vám gratulujem 🙂 a prosím vás koľko ste ho užívali?

martina7905
10. máj 2017

@spurky no vsak uvidis ci ti zaberie teda pomoze alebo nie

ssandra123
10. máj 2017

@spurky ja som ho brala dlho, najskôr rok otehotnela som, minulý rok 01.05. som potratila v 6TT, tak som si ho nasadila znova a otehotnela som vo februári tohto roku, ale tak ja mám už aj vek vyšší, takže tak jednoducho to nešlo, ale podarilo sa. Pila som aj alchemilkový čaj raz denne, ale len do ovulácie potom zase po menštruácii každý ciklus

spurky
10. máj 2017

@ssandra123 mne vo februári zistili endometriozu a gyn mi chcel dať hormóny... To som odmietla tak som sa dala na TCM... Teraz mi jedna poradila doktora z BB ktorý je vraj odborník a ten mi napísal ze endometriozu mm minimálnu že mám radšej začať brat inofolic lebo ze nemám pravidelnú ovulaciu.... Tak ja dúfam ze mal pravdu a aj nám sa podarí konecne

ssandra123
10. máj 2017

@spurky držím palce, určite to klapne, treba to trochu vypustiť z hlavy u nás to bolo tak, že keď sme sa snažili až príliš, tak sa nedarilo a paradoxne, keď prišli iné starosti, nemala som toľko času na to myslieť, tak to klaplo, inofolic mi síce trochu rozhádzal cyklus z pravidelného 28 dňového bol raz 25 raz 26 a tak, aj som pribrala asi 5 kg, strašne mi z neho chutilo jesť, ale stálo to za to

katusik596
11. máj 2017

Ak by mal niekto záujem, ponúkam inofolic combi 40 kapsúl za 25€ už s obyc.postovnym.

spurky
11. máj 2017

@ssandra123 ďakujem 🙂 no mne je už druhý deň ako náhle niečo zjem zle.... Tak neviem ci ma na mňa iný vplyv... Ale tak uvidím 🙂

katusik596
11. máj 2017

Ponúkam balenie Inofolic combi 40ks gelovych kapsúl. Cena už aj s poštou 25€.
Expiracia 04/18

ssandra123
12. máj 2017

@spurky myslím, že ja som ho brala jeden sáčok denne večer, čiže nie na lačno a nebolo mi z neho zle, skôr naopak, chutilo mi jesť 🙂

simkamatko
12. máj 2017

@ssandra123 folandrol mame ale zatial nic fertil up vyskusame tiez mi mame tiez spomalene lenive verim ze to pomoze

simkamatko
12. máj 2017

Baby nema niektora na predaj fertil_up

ssandra123
12. máj 2017

@simkamatko držím palce, nám fertil up pomohol, poradila som ho aj kamoške, nedarilo sa im 3 roky, po 3 mesiacoch, ako to jej manžel bral otehotnela, z skúšku nič nedáš, je trochu drahší, ale obsahuje kopec vitamínov v jednej tabletke

simkamatko
13. máj 2017

@ssandra123 pisem ti spravu

spurky
21. máj 2017

Ahojte 🙂 musím povedať že inofolic je fakt super... Síce nie som ešte tehotná..... Ale ten to mesiac som konečne aj cítila ze ovulujem 🙂 bolesti v krížoch v podbrusku ako pri MŠ 🙂 len jedno mi nejde do hlavy..... Ze mi zhruba prsty.... Snubak co mi skoro padal z prsta tak je akurát práveže občas aj tlači.....

ssandra123
22. máj 2017

mám na predaj Inofolic 60 vrecúšok, dátum exp 05/2019 za 30,-€ + poštovné.

nikajaja
23. máj 2017

@spurky to bude tym ze ti tela zadrziava vodu. Pi viac vody a malo by sa to upravit alebo aspon trochu zlepsit 🙂

spurky
24. máj 2017

@nikajaja ďakujem 🙂

simkamatko
25. máj 2017

Cawte baby brala som inofolic ale v tabletovej forme 5.5 som mala poslednu menstruaciu od vtedy nic dnes mi lekar bral krv na HCG bo vystielku mam vysoko vcera po pohlavnom vstyku som troska krvacala ale menstruacia nikde brucho a ma neboli sem tam citim miernu bolest prsnikov berem aj gynex uz 3m neviete mi poradit co to moze byt?mavam aj nepravidelnu menstruaciu ale takto mi este nemeskala

kakatulik
25. máj 2017

@simkamatko ak si mala poslednu ms 5.5.,tak si este le 25Dc,ci?

simkamatko
25. máj 2017
kakatulik
25. máj 2017

@simkamatko a to mavas ake kratke cykly ze ti uz akoze ms meska?

simkamatko
25. máj 2017

@kakatulik oprava 5.4 som mala poslednu menstruaciu nie 5.5 kazdy mesiac inac niekedy 7dni niekedy 9dni 6dni kazdy mesiac inac

kakatulik
25. máj 2017

@simkamatko tak 5.4. to je nieco ine...😉

simkamatko
25. máj 2017

@kakatulik 5.4 a od vtedy som nemala test som si nerobila nechcem byt potom smutna ale mam problen aj s PCO myslis ze mohlo nastat tehotenstvo?

kakatulik
25. máj 2017

@simkamatko tak stat sa mohlo vselico,ale tazko takto,lebo ktovie ci a kedy si ovulovala. Urob test a basta.

simkamatko
25. máj 2017

@kakatulik uz pol dna nad tym rozmyslam ze ho urobim ak sa to malo stat stane sa uvidime hned po praci dujem do lekarni no po pravde s ovulkou som mala problem nemavala som ju uvidime

kakatulik
25. máj 2017

@simkamatko viem ze sa bojis sklamania,ale budes si ista.Drzim palce!🙂

ivusinecka026
13. jún 2017

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ako dlho treba brať inofolic mi by sme tiež chceli mimi rok sa snažíme a nič tak sme sa rozhodli kúpiť inofolic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre