Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

selinaliana
15. aug 2017

@ragija inofolic sa berie cely cyklus?

katikaa222
15. aug 2017

To by aj mna zaujimalo odkedy dokedy ci cely cyklus?

violet77
15. aug 2017

@zirafka86 ahoj, este prosim ta mas nejaky inofolic volny? Dakujem

ragija
16. aug 2017

@selinaliana Ahoj, mne bolo povedane ze cely cyklus, tu som sa docitala ze niektore baby brali len do ovu a potom mali pauzu do ms.

selinaliana
16. aug 2017

@ragija aha vdaka

simkamatko
16. aug 2017

@violet77 ahoj mam na predaj 38ks 20€+posta exp.2019

edita0527
16. aug 2017

Ak máte záujem, mám inofolic 35ks,exp 2019,cena 18 Eur

katikaa222
16. aug 2017

@ragija a kto ti to povedal? Gynekolog?

ragija
16. aug 2017

@katikaa222 ano gynekolog a tiez aj pani v lekarni.

katikaa222
16. aug 2017

@ragija tak asi ma potom vacsi ucinok
.alebo koli peniazom 😀

zitusss
31. aug 2017

Ahojte,dočítala som sa že sa inofolic berie raz denne no niektoré píšete že ho beriete 2x denne,odporučil vám to lekár či? Myslíte že bude stačiť aj jedno denne? Dnes zacinam

bubinka138
31. aug 2017

Ak by mal niekto záujem mám na predaj nosifol....

natalia11111
31. aug 2017

@bubinka138 ake snim mas skusenosti prosim ta? 🙂 je dobry alebo len vyhadzovanie penazi?

uzovka68
1. sep 2017

@kakatulik a jaka je listovka nejlepsi

kakatulik
1. sep 2017

@uzovka68 tazko povedat. Z lekarnd acidum folicum. Ak niekto potrebuje vysisiu gramaz,tak to predpisuje lekarka. Obycajny sa da kupit.

coccinella
2. sep 2017

@zitusss
Ahoj, lecebna davka inositolu (= ucinna latka v inofolicu) jsou 4g na den. 1 sacek ma 2 gramy, proto se maji brat 2 denne..

coccinella
2. sep 2017

@uzovka68
Udajne Femibion, protoze ta kyselina listova je v nem v nejake vstrebatelnejsi forme pro telo..

natalia11111
3. sep 2017

@bubinka138 mala by som zaujem prosim cena?🙂

smejulinko
10. dec 2017

Dievčatá máte niekto na predaj Inofolic za výhodnú cenu

annie89
24. dec 2017

Ahojte, kočky 🙂
Idem si ku vám po radu, či náhodou niektorá nemala rovnakú skúsenosť.
Inofolic (2 vrecúška - ráno/večer) užívam už druhý týždeň.
Keďže sa aktívne snažíme o bábätko, všetko sledujeme.
Do mrchy mi zostáva ešte celý týždeň, ja už však neviem zmestiť prsia ani do jednej podprsenky (o bolestivosti nehovoriac), navyše sú veľmi horúce a počas posledných štyroch dní mám neznesiteľné bolesti v podbrušku.
Tehotenský test mi zatiaľ nič neukazuje. Takže sama neviem, čo sa mi s telom deje.
Mali ste niektorá takéto "príznaky" počas užívania inofolicu?
Veľmi krásne ďakujem za akúkoľvek správu 🙂

malakocka
24. dec 2017

Mne napríklad ešte ani v 7. týždni tehotenstva test nič neukázal... A to som si spravila 3 rôzne druhy 🙂

lenkalika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka973
24. jan 2018

Ahojte je táto téma ešte aktívna? 🙂)))

dlucy
24. jan 2018

Ahojte predam inofolic 59ks(cele balenie obsahuje 60ks) exp 05/2019 za 25 eur plus postovne alebo osobny odber v BA.

ivka973
24. jan 2018

Pomohol vám ten inofolic? 🙂)))

dlucy
25. jan 2018

@ivka973 ja som ho nebrala teraz pred otehotnenim ale predtym som mala s nim silnejsiu ovulaciu.

diablito01
27. jan 2018

Ahojte, predám inofolic 40 vrecúško z balenia 60. Dátum použiteľnosti 05/2019. Cena 20€, na dobierku alebo platba na účet.

spurky
28. jan 2018

@dlucy dobry den prosim vas mate este ten inofolic?

dlucy
28. jan 2018

@spurky dobry den ano mam ked mate zaujem vklude mi napiste spravu

ivka973
31. jan 2018

Ahojte baby 21 dni mi to mešká mávam 37 dňové cykly 10 dni užívam inofolic posledné 3 dni mam spinenie prvý deň to bolo len ružové druhý krvavé a dnes mam tmavo hnede az krvavé neviete ci to môže byť inofolicom beriem 2x1 sacok denne...žiadne bolesti nemám ani ako pred ms takze nerozumiem uz som zúfalá sama zo seba ze mi takto hocijak chodi mrcha preto som si kúpila aj tento prípravok lebo môj doktor to nechce riešiť lebo mám len 20rokov..naposledy ked som u neho bola to bolo pred týždňom ci náhodou niesom tehotná na ultrazvuku nič nevidel len niečo povedal za sliznicu ale uz si nepamätám co a povedal ze mam prísť 8 nechcela mi ani HP spraviť neviete mi poradiť prosím vás ☺☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre