Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

evangelina23
22. mar 2018

@sisina812 a myslíš že sa vám podarilo vďaka Inofolicu? ☺️

sandra151
23. mar 2018

@evangelina23 kým človek neskúsi ajtak mu to bude vŕtať hlavou a tiež je individuálne na koho to ako zaberá, mne napríklad moja gyn.povedala že to nepotrebujem lebo mám ukážkový cyklus,ja som si ho kúpila ajtak a stále sa nám nepodarilo

vrds
23. mar 2018

@evangelina23 pravda je ze to nefunguje😉 ale kludne do toho vlozte 40€ mesacne.

evangelina23
23. mar 2018

@vrds prečo si taká presvedčená?

mimusa154
23. mar 2018

40€ mesacne to nestoji,ja som ho kupula v polsku v akcii za 11€ a po polroku snazenia zabrala hned prva skatula,druhu som predala a tiez mi baba pisala,ze cakaju,tak za mna aj pri druhom,ano

sunflower109
23. mar 2018

Pridávam sa do klubu...keďže mám mesiac pauzu od clostilu dala som sa na inofolic+vit.E a zinok aby sa mi nezdalo že nejako na sucho som😁

evangelina23
23. mar 2018

Ja tiež beriem vitamín E, ale keď ja na sebe nevidím žiadne zmeny. A už neviem čo mám robiť, už ma to hnevá. Sexik máme pravidelne takže v tom by problém nemal byt.. Co poradíte? Potom ako nám umrelo bábätko nemyslím na nič iné..

vrds
24. mar 2018

@evangelina23 brala som to pol roka. 2 sackx denne. a nic. esze som aj potratila. poznam par zien ktore z toho prasku dostali zaludocne potiaze. takze neviem
podla mna to nefunguje, skor je to ako placebo.

evangelina23
25. mar 2018

@vrds ja užívam inofolic combi - v tabletkách, tiež dve denne, ale nezostáva mi nič iné len veriť..

ludka0611
9. apr 2018

Ahojte, prosím vás užívala som Inofolic 1 mesiac a teraz mám problém s menštruáciou myslím že prave kôli Inofolicu. Už roky mávam ms slabú iba 3 dní a teraz 7dni na mňa dosť silnu a ešte stále mám spinenie.Myslite že to mohol spôsobiť Inofolic, máte niektorá podobnú skúsenosť? Ďakujem

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketere
2. máj 2018

Ahojte, predam inofolic, už nie je potrebný,
mam cele balenie 20 vreciek + 16 vrecusok z nacateho balenia, spolu 36 sačkov,
Predam za 19€ plus postovne

amarilka26
2. máj 2018

Pridam aj ja svoju skusenost. Po inofolicu som otehotnela dva krat, len prvy krat to bohuzial nevyslo kvoli problemu so zrazanlivostou krvy. Prvy krat som uzivala dva mesiace inofolic a druhy krat som zostala po mesiaci uzivania tehotna. No a teraz som v 24.tyzdni, picham si denne injekcie na riedenie krvy a dufam ze uz vsetko bude len dobre 🙂 No a musim povedat ze sme sa predtym snazili dlhsie, no nedarilo, tak neviem s urcitostou potvrdit, ale myslim si ze pomohol inofolic. Len mi gynekolog odporucil uzivat dva balicky denne ak ma to nezatazi financne. Len pre info, mam 37 rokov, takze snazili sme sa ozaj dlho.

zuzka992
2. máj 2018

@amarilka26 jeeej, tak to z celého srdca gratulujem 🙂 musí to byť úžasný pocit 🙂 my sa s manželom stále snažíme, už to bude rok, ja beriem štvrtý mesiac Inofolic a jemu som pred mesiacom nasadila folandrol 😁 dnes mi má prísť mrcha, zatiaľ nechodí, posledné dva mesiace prišla o dva dni skôr...tak uvidíme, ale som už tak netrpezliva 😀 inak ja mám 25 a manžel 30 🙂

lia261
2. máj 2018

Mne ho dali v lekarni, mala som pravidelnu menstruaciu a chceli sme babo tak som si pytala nieco pred otehotnenim. Tyzden som to uzivala po menstruacii a dostala som dalsiu. Hned som to vysadila. Doktorka mi povedala ze to je pre take kore nemozu dlho otehot iet,su po zakrokoch alebo maju nizku moznost otehotniet. A ja som nikdy problem ani operaciu nemala len sa mi zda ze to potrebovala lekarnicka predat.

amarilka26
2. máj 2018

@zuzka992 je to krasny pocit 🙂 len stale obavy 🙂 mala som byt od zaciatku tehu PN kvoli operacii maternice, ale odmietla som bo by som sa doma zblaznila, asi by som po kazdom "pichnuti v zadku" vyhladavala na google co to moze byt 🙂 Mam za sebou dva potraty, ten jeden bol davnejsie uz, potom operacia mymomu, kde mi museli rezat brucho, cize som ako po cisaraku 🙂 a uz som ani nedufala ze by to este niekedy mohlo prist 🙂 Drzim palce 🙂 my sme tiez uzivali obaja ten inofolic+folandrol a verim ze to bolo vdaka tomu 🙂 dve tehotenstva po uzivani tohto nemozu byt nahoda 🙂

anabelkaa
7. máj 2018

ponúka niekto inofolic na predaj?

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketere
7. máj 2018

@anabelkaa písala som správu

marcimi
8. máj 2018

Ahojte žienky, mne zostalo 40 kapsúl Inofolic plus, ak by niektorá chcela.

zuzka992
9. máj 2018

@amarilka26 tak držím palce, nech ide všetko tak ako má 🙂 ja som nakoniec v ten deň dostala, takže zase nič... musím sa začať sústrediť na niečo iné....ale zajtra idem na preventivku tak jej to chcem povedať, tak som zvedavá 🙂

zuzula802
9. máj 2018

Ahojte. Kupim infolic,neviem ci pomaha,ale vyskusala by som.

marcimi
10. máj 2018

@zuzula802 Ahoj. Ja mám inofolic plus, ak by si chcela😉

zuzka1120
14. máj 2018

@zibi Ahoj🙂 našla som tvoj komentár v diskusii z pred pomaly štyroch rokov, môžem sa spýtať prečo si nemohla užívať inofolic? Robilo ti to zle?

zibi
14. máj 2018

@zuzka1120 uf uz si ani nepamatam..asi som mala bolesti vo vajecnikoch

zuzka1120
14. máj 2018

@zibi ďakujem pekne🙂
To aj ja pociťujem, ale idem cez to. Dúfam pomôže .

katka3342
14. máj 2018

@alinka333 dobrý deň, je ešte inofolic aktuálny? Ďakujem ;)

ketere
14. máj 2018

Dobry den, predam inofolic, už nie je potrebný,
mam cele balenie 20 vreciek + 16 vrecusok z nacateho balenia, spolu 36 sačkov,
Predam za 17€ plus postovne
@katka3342

zibi
14. máj 2018

@zuzka1120 drzim palce😊

zuzka1120
15. máj 2018

@ketere Po akom čase pomohol ak sa môžem spýtať? Prípadne ako dlho bolo nedarenie pred inofolic a koľko s inofolicom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre