Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

123zzz
10. feb 2013

@jaruska74 mne to iste povedala moja gynekologycka ze tri mesiace to spolu skusime ak nie tak centrum tak 3krat inseminacka ak nie tak uz len sa zapisat do programu na IVF.takze teraz este 2pokusi s clostylom a potom sa mi zhorsi psychika ,lebo v tom centre mi to vobec nerobi dobre ,mesacne 3krat cestovat a velke ocakavania a potom sklamania

sarafortuna
10. feb 2013

@jaruska74
@123zzz
dievčatá a na laparke ste boli?
mne sa dr. stále pýta, či chcem ísť do centra a odporúča mi to kvôli psychike - mnohým kočkám to pomohlo a kým sa niečo začalo v centre diať, tak boli tehu.
ale ja nepatrím do tejto skupiny žien - mna CAR takisto stresuje, nie je v našom meste a mala by som iba stres. Dr. to rešpektuje - ponukla mi Nosifol a zvažujem na jej odporúčanie laparku. Ale stále ju odsúvam lebo sa jej bojím jak ďas 😅 .
Chce to hlavne psychicky kľud, dievčatá. Je to ťažké, ja viem - som 3 roky od MA a mám čo robiť, aby som stále našla ružové okuliare. 😒
Verím Nosifolu, schudnutiu a Metforminu... 😉

123zzz
10. feb 2013

@sarafortuna ja som bola len na priechodnosti,pod rengenom takzvane HSG,ja mam menzes pravidelny aj ovu asi naozaj u mna vedie ta psychika,ale mozno laparku podstupym ak by sa nadalej nedarilo

jaruska74
10. feb 2013

@sarafortuna no na laparke som bola, vysledok jeden vajickovod nepriechodny, ja mam klasicke PCO + manzel tiez nema 100%vysledky. Ja som uz bola aj v klude, aj v strese..........ja uz neviem co, mozno fakt IVF

lambrett
10. feb 2013

ahojte. no citam si vase prispevky. od pondelka 11.2. zacinam aj ja uzivat tento prasok. gynekolog mi ho navrhol, pretoze mam polycyst.vajecniky, nepravidelnu menstruaciu, zvyseny testosteron a akne aj ked mam o mesiac 26r. zatial sa o babo nepokusame so snubencom, tak neviem, ci aj ja ja by som patrila k vam, ale podla diagnozy asi ano :( lekar povedal, zevraj su s nim dobre vysledky, tak vam snazilky vsetkym drzim palce!!!!!!a tak okrajovo..mala niektora z vas akne pred uzivanim? pomohlo vam to?.....odveci sa pytat na akne, ked vy riesite dolezitejsiu vec a to babatko, ja viem, ale som zvedava.dakujem.

cristin_7
10. feb 2013

@lambrett mne to trošku už po týždni pomohlo na mastné vlasy, pleť mám na houby, samé akné tak čakám, či aj to zmizne

abusa
10. feb 2013

@lambrett ahoj ja mam to iste no lepsie povedane mala som a bere inofolic 2 mesiac a menzes sa mi upravil vajicka su poposlednej navsteve ok no teraz mi meska tak neviem.

sarafortuna
10. feb 2013

@lambrett , Inosifolic by mal pomôcť aj na akné, Nosifol nemusí - B6 a B12 pôsobi na akné negatívne (a tie sú v Nosifole tiež) - mam to potvrdené aj na sebe.

@123zzz , ja som na tom podobne - cyklus mám relatívne OK, ovulka sem-tam nepríde, alebo si príde bud skoro (po anovuláku) alebo chodí až v 4.tžýden cyklu... Na prvé tehu stačilo 6 ovuliek a teraz už mám asi 20.tu 😒 😒 a kedže mám dlhlšie cykly a občas anovulák - tak rok zbehne veľmi rýchlo a mám v nom 7-8 ovuliek... 😒 😒

miruuska
10. feb 2013

baby ako uzivate ten INOFOLIV?ja ho uzivam dva dni a pisu 1krat denne ale citala som ze aj 2krat denne ho baby uzivaju.a pomaha?ja mam nepravidelnu menstruaciu a som bez ovu...

abusa
10. feb 2013

@miruuska hej mne doktor po edal 2 krat denne a do mesiaca bolo vsetko omnoho lepsie aj vysledky aj menzes

lambrett
11. feb 2013

dakujem baby som sama zvedava ako budu vysledky 🙂

elebe
11. feb 2013

ahojte dievčatá.....ja by som tiež chcela Inofolic a chcela by som sa opýtať to sa dá kúpiť bez receptu v lekárni? som si to pozerala na nete a tam je písané že je voľnopredajný 😕

kominar
11. feb 2013

Ahojte dievčata ja som popstupila 5 krat IVF stoho 1 krat som bola tehotna neviem kolko ale moje telo neprialo naše dieťa povedali že nemam davať ďalšie peniaze na IVF .Tak som si kupila eva test-vesta ten potvrdil že mám ovulaciu dokonca aj signalizovalo tehotnosť 10dni ale dnes za svieťila zelena bola som u gyn ale ultrazvuk neukazal ešte že to je skoro tak som hladala na internete našla som ten produkt Inofolic dns si kupim Inofolic snaď pomože Gyn povedala že mám počkať až to ťehotensky test potvrdi.Ak gyn nepomaha tak si musime pomocť sami držim všetkym snažilkam palce Kominar

abusa
11. feb 2013

Ahojte ch em vam povedat ze po dvoh mesiacoch uzivania inofolicu som dnes videla dve ciarocky 🙂 takze vrelo odporucam 🙂

elebe
11. feb 2013

@abusa úúúúžasné....srdečne gratulujem 😵 😵 a to si ho kúpila normálne v lekárni bez predpisu?

a8
11. feb 2013

Ahojte dievcata, ja mam prave opacny problem.. Inofolic uzivam kolu liecbe polycystickych vajecnikov a na nehormonalnu liecbu nepravidelneho menstruacneho cyklu, a tehotna prave byt nechcem, mam docela dost strach z toho lebo s priatelom pouzivame ochranu tak striedavo, dava si pozor a vzdy to skonci niekde mimo ... ale aj tak, nemate tu niekto aj negativnu skusenost ze po uzivani vam to nevyslo ? ☹

nienna
11. feb 2013

@elebe áno je voľnopredajný, problém môže byť ho zohnať, málokde ho majú, ale mal by sa dať objednať v lekárni, musíš ich poprosiť nech skúsia. ja som si ho objednala z netu, magister.sk, a mala som pokoj, rovno 5 krabičiek čiže aj poštovné som mala zadarmo

elebe
11. feb 2013

@nienna ďakujem veľmi pekne,tak sa zbehnem opýtať do lekárne či by mi ho neobjednali....ale u nás v dr.Max mávajú stále všetko,tak možno sa pošťastí a aj ho budú mať 😉

nienna
11. feb 2013

@elebe no veď skús a uvidíš 🙂 v takých lepších lekárňach by ho mali mať....držím palce, vyzerá to tak, že ten inofolic je ozaj dobrý ked už máme toľko tehuliek 🙂

nienna
11. feb 2013

@abusa krása 🙂 gratulujem, nech ide všetko ako má. A ty si mala predtým aj nejaké problémy, napr. nepravidelnú mrchu, anovuláciu atď, či sa proste len nedarilo??

123zzz
11. feb 2013

@abusa gratulujem! 🙂

abusa
11. feb 2013

@elebe ano ale nie kazda lekaren to ma lebo je to novinka na slovensku

abusa
11. feb 2013

@nienna hej hej mala som neprvidelnu a to aj 3 mesiace som nemala a zistili ze mam male vajicka a chvala bohu pomohlo a teraz sa mozem tesit

zora256
11. feb 2013

Ahojte baby!Môžem sa kvám pridať?
Ja začnem užívať Inofolic od budúceho mesiaca,keďže teraz som začala Duphaston,tak doberiem tento cyklus ešte ten.Mám polycystické oba vaječníky ☹Som moc smutná ztoho,lebo lekár mi nič iné nevie poradiť buď zaberie Inofolic max do roka mám brať. min. do 6mesiacov :-/ A aj to na mesiac až 3 balenie je to dosť drahé ale vraj lacnejšie ako cestovať na vyšetrenia a na umelé oplodnenie,keďže muž mi nechce už viac ani na vyšetrenia pred 2 rokmi bol a mal len 50% životaschopných spermií a po vyšetrení na 9 mesiacov som otehotenla z malým,nuž od pôrodu sa mi vytvorili cysty na vaječníkoch z folikulov a tie sa aj upravili vlani v októbri a teraz znovu ☹som mocsmutná ztoho,ale čo už len ten Inofolic nám ostáva a muž bude brať kyselinu listovú z E vitamínom,a uvidíme že čo máám 1 rok na to celé a ak nič budeme sa musieť zmieriť z týmže budeme mať len synčeka.
@abusa Ahoj!A kvôli Pco si ho brala?A ako dlho ťa trápilo PCO?Moc gratulujem miežby sme nemuseli dlho brať,keďže je to nákladné .Moc sa stebou teším🙂

minka2206
11. feb 2013

@lambrett ahoj, ja som mala tiež problémy s akné a to už mám tiež 23 rokov. užívam inofolic ešte len mesiac, ale môžem ti povedať, že na akné mi to veľmi pomohlo. Mastné vlasy mám síce stále, ale akné sa už takmer stratilo. snáď to aj tebe pomôže 🙂

zora256
11. feb 2013

@nienna Ahoj!Mne lekár dnes vravel,že od Inofolicu je šanca až 80% ktoré ich užívali sú tehulky,tak kiežby každej zabral 🙂Za takú cenu 😉 A sú aj na inernete v mojej lekárni,už presne ani neviem na ktorej stránke je vyše 16eu krabička a na inej zas len 14,50eu,tak trebaobjednať z netu a máš doma do 3dní 🙂A možno aj lacenjšie naž v lekárni.

nikaaaaa
11. feb 2013

ahojte natrafila som na dobrú cenu http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

zora256
11. feb 2013

@minka2206 Vau super🙂Aj ja mám teraz riadne vriedky z akné ☹tak moc dúfam,že aj mne zaberie 🙂Ale ak zaberá na akné tak by to aj ovuláciou malo byť lepšie,moc prajem aby sa vám zadarilo 😉

zora256
11. feb 2013

@nikaaaaa ĎAkujem to je fakt super cena 🙂Link som si hneď aj odpísala🙂Ty ho už ako dlho berieš?

nikaaaaa
11. feb 2013

@zora256 nemáš začo teraz som si ho objednala nie ešte som ho nebrala tak dúfam že zaberie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre