Intrauterinná inseminácia - pocity

brmbola
7. okt 2014

Ahojte dievcata, mam za sebou prvu IUI a som strasne nedockava aky bude výsledok. Mali ste nejake príznaky ked vam IUI vysla, alebo ste to zistili az testom alebo krvym testom?

zabka88
7. okt 2014

keď si bola stimulovaná, tak nečakaj žiadne príznaky, resp. čakaj všetky a pritom nemusia o ničom vypovedať 🙂 takže ideálne keď zostaneš v kľude a počkáš na výsledky krvného testu 😉

monvitka
7. okt 2014

ja idem tiež 13.10 na krv, 29.9. bolo IUI. Pocity okrem bolestivých prsníkov žiadne....ale tie ma bolia bežne pred MS...

brmbola
autor
7. okt 2014

@monvitka ja idem na krv 15.10 tak sa musíme nechat len prekvapit 🙂 bola si prvýkrát?

monvitka
7. okt 2014

@brmbola veru bolo to poprvé 😀 tak dufam, ze mal Krajkovič štastnú ruku
😅

brmbola
autor
7. okt 2014

@monvitka ja som bola u neho tiez tak dufam ze mal dvojnasobne stastnu ruku 😀

brmbola
autor
8. okt 2014

@monvitka a tiez mas uzivat duphaston?

denika19
7. nov 2014

Ja som bola tiež dnes, tak dúfam baby, že nám to vynde a budeme sa tešiť: -)

carmmen
8. nov 2014

Ahojte dnes som absolvovala 1x IUI. Dufam ze to vyjde. Predpisali vam aj nejake lieky?

denika19
9. nov 2014

Áno,predpisali duphaston.

carmmen
9. nov 2014

@denika19 mne dr. nepredpisal nic. Len povedal, ze ak to nevide mam znova zacat s clostilom a pregnylom. Tak som z toho taka v rozpakom vacsinou tu citam, ze po iui uzivali duphaston alebo utro...
Snazime sa 4,5 roka, všetky vysetrenia mame v poriadku aj spermiogram je v norme.

denika19
9. nov 2014

@carmmen možno ten hormón nepotrebujes užívať...u koho si bola? Ja u dr.Krajkoviča. máš ísť aj na krv za 2týždne?

carmmen
10. nov 2014

@denika19 ja chodim do ferticentu dr. Pinter. Ano na krv mam prist.

denika19
10. nov 2014

@carmmen toje kde?

carmmen
10. nov 2014

@denika19 to je v ruzinove v bratislave. Ty chodis do ktoreho centra? Ako dlho sa snazite?

denika19
11. nov 2014

Do martina helios. 2,5Roka sa snazime.

carmmen
12. nov 2014

@denika19 bola 1x na iui? Dufam, ze tento mesiac bude stastny pre nas obe.

zuzicek88
12. nov 2014

Ahojte babulky pridavam sa,ak mozem,ja som vcera bola na IUI prvu a verim,ze aj poslednu

carmmen
12. nov 2014

@zuzicek88 ahoj dufam, ze sa zadari. Ja som bola v sobotu, tiez na prvom IUI. Kam chodis?

zuzicek88
12. nov 2014

@carmmen dakujem ti,chodime do GYN-FIV a ty? dufam,ze sa nam zadari obom

carmmen
12. nov 2014

@zuzicek88 my chodime do ferticentu. Uvidime ako to dopadne ja dufam, ze sa zadari na 1x aj ked doktor povedal, ze sanca je pri IUI tak 10% ☹

zuzicek88
12. nov 2014

@carmmen mne to nepovedali,ale citala som to,ze 10-15 percent,no mne to IUI robili hned na druhy den po prefuku a ze tam je ta sanca ovela vacsia a manzel mal velmi dobry spermiogram,akurat su stitnu zlazu liecim iba chvilku,no tak neviem,nic sa neda robit,musime len bojovat a nevzdavat sa,aj keby sa to hned nepodari a este povedali,ze tam dali tie najlepsie manzelove spermie tak snad sa to podariii

carmmen
12. nov 2014

@zuzicek88 zelam, aby nam to obom vyslo. Ja som na laparoskopii bola v januari - vysledok vsetko v poriadku, spg mame v poriadku aj vsetky zatial robene vysetrenia su OK. Snad sa coskoro stretneme v inej teme 🙂

zuzicek88
12. nov 2014

@carmmen no vidis,ved to je super,ked mate dobre vysledky a ja verim,ze sa raz stretneme urcite v teme o detickach ,aj tebe drzim palceky,ked budem mat nieco nove dam vediet

arat321
13. nov 2014

ahojte baby, aj ja sa pripajam , v utorok som absolvovala druhe IUI, tiež dúfam,ze doktor mal stastnu ruku...

zuzicek88
13. nov 2014

@arat321 tak drzim palceky aj ja som bola v utorok na prvom

carmmen
13. nov 2014

@arat321 zelam, aby to vyslo. To cakanie je najhorsie, ja som bola v sobotu na prvom IUI.

arat321
14. nov 2014

@zuzicek88 tak to mame mat v rovnakom case kontrolu HCG, rozmyslam ci mam vobec ist alebo rovno pockat na mrchu

arat321
14. nov 2014

@zuzicek88

@carmmen dakujem dievcata aj Vam drzim palce, aby sa zadarilo😉

zuzicek88
14. nov 2014

@arat321 len pekne nevymyslaj a chod,aj ked som nad tym rozmyslala aj ja,lebo 25 mam ist na krv a 28 mam dostat MS a zvykne obcas prist tak o den dva skor,no mam doma jeden tehu test a ako sa poznam,nevydrzim a ocikam hihi

zuzicek88
14. nov 2014

@arat321 a neviem teba som sa pytala do ktoreho centra chodis? lebo uz v tom mam zmatok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre