Iscare Bratislava

25. jan 2022

Ahojte chcela by som sa vás spýtať, vedeli by ste mi poradiť, ktorá dr ka v iscare je schopná nám pomôcť? Ktorá bude mať záujem nás riešiť keď máme nejaký problém? Nejakú ochotnu? Ďakujem

natasagregorova
25. jan 2022

Ahoj, Dr.Grossová je najväčšia profesionálka, veľmi rada ju odporúčam!

autor
25. jan 2022

@natasagregorova ďakujem 🙏🙏

aaatimejka
25. jan 2022

čo sa týka odbornosti tak Grossová je TOPka, vďaka nej som teraz tehotná + mám druhú malú dcérku. Doktorka Mišáková je asi najmilšia, ale nie je taká veľká odborníčka ako dr.Grossová. Kedy idete na konzultáciu? Alebo už tam chodíte?

autor
25. jan 2022

@aaatimejka my tam už chodíme dlhšie ale nevidím nejakú ochotu ze by nám chceli moc pomôcť, presne milé sú ale čo sa týka keď sa aj niečo opýtam tak moc nas neriešia, ja teraz chodím na iui viem ze to je malá úspešnosť no skúšame stále, ale neviem si mi stále zle vypocitaju ovulaciu alebo to neriasia len mi to spravia od oka to ma tak trošku mrzí ze neni tam ta ochota

aaatimejka
25. jan 2022

Ktorú doktorku máš ? Ano inseminacia ma velmi nizku sancu ked to nejde ani prirodzene, to ani nam sa nepodarilo.

autor
25. jan 2022

@aaatimejka dr. Machanekovej

petranelkova
25. jan 2022

My sme na tejto klinike boli a teda poviem ti, ze s kazdym s kym som prisla do kontaktu bol mily. Nemala som vobec problem zeby niekto bol odmerany alebo nieco. A dokonca aj ked sme sa pytali tak nam vysvetlili. Nam sa nedarilo sedem rokov a pozri teraz mame synacika 🙂

autor
25. jan 2022

@petranelkova ťažko povedať, chcem ešte vyskúšať dr grossovu, lebo tu veľmi chvália a uvidíme 😊

janocka
25. jan 2022
natasagregorova
25. jan 2022

Dr.Grossovej ťažko dostať termín, lebo má veľmi veľa pacientov, tak čo najskôr im zavolaj aby si dostala vo februari 🙂

autor
25. jan 2022

@janocka ďakujem

autor
25. jan 2022

@natasagregorova asi preto chodí k nej každá lebo je dobra 😊 ja počkám kľudne na termín len nech nám pomôže 😊🙏

sasenka6
25. jan 2022

Chodím do Iscare od roku 2016 a mala som česť s viacerými dr. Ti naj tam momentálne už niesu. pri poslednom ivf som mala dr. Grossovu, veľa ľudí ju chváli, mne sa až tak nepáčila, nastavila mi zlu liečbu aj napriek tomu čo som jej hovorila že aké som mala problémy pri prvom ivfku, nepočúvala ma, isla si podľa tabuliek a nasadila mi to iste čo každej. Potom keď som mala kolapsy z toho čo mi dala, si robila srandu s dr. Machanekovou zo mna cez telefón priamo predo mnou. Musela som chodiť na kontroly k de. Machanekovej, nakoľko dr Grossová nikdy nepracovala keď som mala mat kontroly počas stimulácie. Čiže je jedno koho si vyberiete, aj tak je mala pravdepodobnosť že to celé absolvujete len s ňou.
Po toľkých rokoch by som volila iné centrum. Naj naj odborník bol docent Valky. Ostatný podľa môjho názoru robia všetko len podľa nejakej tabuľky, a berú ženy len ako číslo.

zuzzi18
25. jan 2022

Určite Dr. Grossova.. Ja keď píšem aj tu na kroniku že aké vyšetrenia už mám spravené a aké postupy zvolené tak sa ma aj ženy z Brna pýtajú kam to chodím a ku komu hlavne. Ja chodím iba k DR. Grossovej a keď na plný kalendár tak jej napíšem mail a vždy ma vsunie niekam k nej aj my vždy hovorí ze iba ku nej aby som sa objednávala vždy. Som mega zložitý a komplikovaný prípad a iba keď s nou sa rozprávam, tak mam pocit ze ešte máme nádej a raz to vyjde! Ozaj vrelo ju odporúčam vieco robí a určite nemám pocit u nej že som len číslo alebo ze by nastavovala liečbu podľa tabuliek. Vždy práveže pozerá spätne do karty co mi najlepšie sadlo atď.

kellypiu
26. jan 2022

@sasenka6 s tymto nesuhlasim, aspon teda moja skusenost s klinikou je ina, ja by som nemenila, myslim, ze som urobila dobre, ze sme sa prave na tuto kliniku obratili, od zaciatku az po koniec boli vsetci fajn, poradili nam, odpovedali na vsetko, co sme chceli vediet a vysledok priniesol Tominka 🙂

sasenka6
26. jan 2022

@kellypiu no prepáč, nekazem ti súhlasiť. Píšem vlastnú dlhoročnú skúsenosť, a ta bohužiaľ pozitívna nieje.

kellypiu
27. jan 2022

@sasenka6 ale ved ja som to nemyslela zle, len som chcela povedat, ze ja som sa s tym co si pisala nestretla nic viacej, prepac, ak to zle vyznelo 🙂

kahh
2. feb 2022

@natasagregorova ty si k nej potom chodila cely cas, co si na kliniku chodila? Ci sa ti stalo aj ze si bola u niekoho ineho?

hapipa
4. feb 2022

@kahh Sestra mala tiež problémy a chodila na kliniku, čo viem, keď sme sa bavili tak spomínala, že viackrát mala jednu dr, ale že sa stalo, že vlastne chytila aj niekoho úplne iného, to častokrát sa nejako naplánovať nedá, predsa len oni si nemôžu nejako plánovať služby podľa tvojho cyklu alebo tak chápeš. Ale teda ono je to o tom hlavne aby si mala celý čas prehľad a predstavu o tom, čo vlastne ti robia, ako ste na tom a tak 🙂

natasagregorova
4. feb 2022

@kahh stalo sa že som bola aj u inej, maju strašne veľa pacientov,.tak moja lekárka nemá stále volne termíny

kahh
6. feb 2022

@hapipa na tuto do BA? Rozumiem jasne, len som chcela vediet, ze ci vlastne su ti lekari tam v pohode, ze keby som narazila na kohokolvek chapes alebo ci len na nejakeho jedneho sa obratit. Lebo vobec nemam paru ako to v takychto pripadoch chodi. Ale tak dakujem 🙂
@natasagregorova chapem chapem, vy uz mate cely ten proces za sebou, ci este tam chodis?

hapipa
9. feb 2022

@kahh Áno, preto som ti aj napísala. Myslím, že s tým by si nemala mať problém, viem, že ségra tá dlho mávala stresy už len z bielych plášťov a tak, ale chválila si prístup tu a všetko, takže myslím, že to hovorí za všetko a nemusíš sa báť. Ty si sa už aj informovala na termín, či v akom štádiu si?

kahh
14. feb 2022

@hapipa hej to teraz mam pocit, ze ma coraz viacej ludi taketo problemy, ze len vobec zajst niekam za nejakym doktorom. Dakujem. Uz ano, uz som si pozerala web a tam som vyplnila co bolo treba aby som sa mohla objednat, aby mi cinkli naspat, takze pojdeme tiez tam. Vela sme sa uz o tom s muzom rozpravali a nemame co stratit, mozeme len ziskat.

nikky1511
3. mar 2022

my mame doma uz jedneho trojrocneho teraz som opat isla na IUI ale podla toho co mi ukazuje trst ak sa este nestane zazrak tehotna niesom. ale par dni po IUI som dostala covid moze to mat vplyv ze som neototnela ? dakujem 🙂

natasagregorova
12. mar 2022

@nikky1511 bohužiaľ iui ma veľmi nízku šancu, nerozmýšľala si nad ivf?

beatta7
25. mar 2022

@natasagregorova ale to asi je pripad od pripadu ine, nie?

hapipa
31. mar 2022

@kahh Môžete len získať, to je fakt a hlavne budete vedieť na čom ste a ako ďalej. Veď ak budeš chcieť potom sa ozvi, že ako ďalej napredujete, čo vám na klinike povedali.
@beatta7 Samozrejme, že záleží, každé telo je iné a doktori vedia, čo by bolo lepšie vhodnejšie, ale je fakt, že sú aj ženy pri ktorých je IUI viac menej akoby zbytočné, že je lepšie hneď ísť do IVF, ale tak od toho sú lekári aby povedali, čo je lepšie a prečo.

pauli222
8. dec 2022

@sasenka6 úplne súhlasím s tým, že je to bezcitna Dr.Grossová, ktorá vidí všetko len cez čísla a tabuľky, individuálny prístup alebo prispôsobenie sa pacientke je u nej nulové..

pauli222
8. dec 2022

@aaatimejka myslolím si, ze Dr.Mišáková už len tým, že akceptuje požiadavky svojich pacientiek je ďaleko viac profesionál ako niekto, kto sa na Vás pozrie cez štatistiky.. a je im úplne jedno, že vás vystavia agresívnej liečbe,ktorá nemusí byť nevyhnutne potrebná,ak nie ste úplne beznádejný prípad..

kellypiu
9. dec 2022

@pauli222 kazdy lekar je iny, kazdy ma iny pristup a inak ho aj pacienti vnimaju, je to normalne, ale podla mna je dobre to na klinike, ze ak ti nesedi doktor, tak vies si poziadat o niekoho ineho a nemaju s tym problem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre