ISCARE Bratislava - skúsenosti

barbie5518
4. aug 2022

Ahojte,máte niekto skúsenosti? Iscare v Bratislave ? Teraz sme tam boli na konzultáciu po 2 neúspešne IUI v GynFive tiež Ba som si myslela že tam mame väčšiu sancu podľa ich recenzií keď máte skúsenosťi ,alebo názor tak dajte mi vedieť ďakujem všetkým❤️

abbies
4. aug 2022

Ja som chodila najprv do GynFive, prvý pokus ET sa síce vydaril, ale nedopadlo to dobre, potom sa nepodarilo rozmraziť embryo na KET. Prešli sme do Iscare, tam prvý pokus nevyšiel vôbec, druhý z KET vyšiel a máme syna. Druhé sa nám podarilo prirodzene.

adriana1912
4. aug 2022

@barbie5518 my chodime do Iscare v Ba,a sme velmi spokojni😊uzastny pristup,kolektiv,spokojnost z nasej strany...

hapipa
4. aug 2022

Sestra chodila na túto kliniku a veľmi ich chválila. Síce, že niekedy na termín čakala dlhšie, že to nemala do pár dní, ale že čo sa týka lekárov a prístupu tak na jednotku. Ona je ten typ, čo proste máva paniku už len z bielych plášťov, takže mala obavy ako to zvládnu, tie vyšetrenia a tak všetko, ale že to ako sa s nimi bavili, vysvetľovali, že tým všetok ten stres z nej opadol.

zuzzi18
4. aug 2022

@barbie5518 ja som tehotná iba vďaka Dr. Grossovej v Iscare. Príbeh má na dve knihy kopec diagnóz a pokusov ale stálo to za to a som v 24tt. Držím všetkým palce a verte, že keď som ja mohla otehotnieť, tak môžu všetci. Niekedy je tá cesta ťažšia a dlhšia ale nakoniec sa to vždy podarí!!!

barbie5518
autor
5. aug 2022

@zuzzi18 gratulujem ti ❤️ Dala si mi silu vazne ! Lebo už som moc sklamaná,a väčšinou nervózna kde netreba tam dá pán boh 🥺som fakt zúfalá z toho

zuzzi18
5. aug 2022

@barbie5518 ja som tiež bola a neverila som tým rečiam že raz sa to podarí a vidíš už aj ja rozdavam tie rady. Treba veriť, podarí sa to!!!! Mne až piaty vklad vyšiel, šieste embryo posledné.

szkiti
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petranelkova
8. aug 2022

@szkiti no nie zakazdym to ide takto, ze na prvykrat, ale podla mna hlavne sa netreba vzdavat a treba dat tomu sancu aj viackrat, vyplati sa to 🙂
My tiez keby sme nenavstevovali kliniku, tak ozaj neviem co by bolo, asi by sme ozaj uz boli zufali. A takto mame krasneho zdraveho syna.

katka999990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre