Iscare Martin

4. jan 2022

Ahojte baby , chystáme sa do Martinu ISCARE , prosím Vás ako platí sa spermiogram to viem , ale platí sa tam každé usg (sono ) ? Lebo v cenníku je uvedené 30€ za sono . Pri mojom PCO budem potrebovať viac x sono pre sledovanie

kundiboo
24. okt 2022

AHOJ autorka, chodili ste do gyncare NR ? my tiež nie sme spokojní a premýšlam či Brno alebo Martin. vy ste išli do akeho centra?

petranelkova
3. nov 2022

@kundiboo ak by ti nevadilo napisat s cim tam ste mali problem? Co bolo zle? My s muzom mame v Martine s Iscare skusenost a hodnotim velmi dobre, aj kliniku, pana doktora, aj sestricky za mna vsetko fajn. Ak by si mala nejake otazky mozeme si napisat.

kundiboo
3. nov 2022

@petranelkova ahoj ja píšem o gyncare nie o iscare

petranelkova
7. nov 2022

@kundiboo ano to som pochopila, len som chcela vediet, ze aky ste tam mali problem, ak by ti nevadilo napisat, ze ci pristup alebo co? 🙂

kundiboo
7. nov 2022

@petranelkova prístup ako taký nebol zlý, ale už na prvom stretnutí za 3 minúty povedali ze jedine umelé , tvrdili že mi netreba priechodnost lebo isto to mam OK, nakoniec som si to nasilu vyžiadala zistili nepriechodné, tvrdili že žiadne iné vyšetrenia netreba ..toto mi troška prekážalo. Boli síce milí ale troška by mali viac podchytiť veci a nie ze potom niekomu nevyjde vklad len preto ze mal mat lieky na stitnu napr , alebo hemato . To sú také drobnosti ale keby mám investovať peniažky tak nech to stojí za to

petranelkova
7. nov 2022

@kundiboo aha, to ano, to ta uplne chapem, to nie je nic prijemne, to este aby si si ty ziadala co asi by to mohlo byt ake vysetrenia a pritom oni by mali byt ti ktori vedia, ktori ti navrhnu moznosti aj vsetko.

martaatram
28. jan 2023

Ahojte aj my sa chystame menit centrum z heliosu do iscare ..pocuvame len same chvali 🙏🏻🙏🏻🙏🏻ja ked som sa objednavala tak nas objednali k pani dr prochadzkovej ..mate niekto skusenost ? Ideme v marci

evinku
28. jan 2023

@martaatram ahoj... My sme boli u nej na prvej konzultácie... Je milá, ale mne na nej niečo nesedelo... Nevedela mi vysvetliť tak ako som to ja chcela... Ale Každý má iný názor... Niekomu sadla...

martaatram
28. jan 2023

@evinku ahaaa teraz som trosku taka no …ale co mam zavolat ze nechcem ist k nej 😩??

evinku
28. jan 2023

@martaatram možno budeš spokojná... Netreba mať predsudky dopredu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre