Iscare v Bratislave - recenzie

28. jún 2021

Ahojte.chcem sa spytat na Iscare v Ba.recenzie a s ktorou lekarkou ste boli spokojne?chcela som sa objednat k dr.Rybanskej ale citam o nej dost zlych recenzii.za kazdu odpoved dakujem

mikasz
28. jún 2021

@ajka251 dr.rybanska je za mna top doktor 🙏 vdacime jej za syna, mne sadla, aj povahou aj pristupom, mila dr., snazila sa riesit, hladat pricinu.
Potom bola na materskej, tak som chodila k dr.Lackovej, ta mi tiez velmi sadla, ale teraz tusim dokoncuje skolu, este je velmi dobra a naozaj skusena aj dr.Lapides, robi aj vo viedni a snazi sa vniest aj nove moderne veci. Kamoska chodi k dr.Grosovej a velmi spokojna, ma ju aj ako obv.gyn.v sukr.amb.
Moje odporucanie, vzdy vies dr.zmenit ked ti nesadne, kazda sme ina a ocakavame mozno iny pristup.

28. jún 2021

@mikasz lebo stale vaham.chcem este jedno Ivf skusit..piate...len vcera som si precitala o nej same zle veci 😏 ta Lapides mi je najsympatickejsia 🙂 a dr.Misakova?nevies aka je?

aaatimejka
28. jún 2021

Ja mam super skúsenosti s p.doktorku Grossovu, Lapides a Rybanskou. Maju skvelý prístup a su naozaj odborníci.

mikasz
28. jún 2021

@ajka251 ano, aj ta je strasne zlata. U nej som bola na kontrole pred opu. Lebo oni vsetky tieto dr.robia 2x do tyzdna, tak sa striedaju.
Mne jedina ktora fakt nesadla je dr.Machanekova, nie, zeby bola zly odbornik, ale ludsky mi nesadla...

nene1133
28. jún 2021

ja som za posledny polrok vyskusala asi vsetky doktorky, nie ze by som chcela, ale kazda tam robi par dni a je problem sa vzdy dostat k tej istej. Uplne mi nesadla Machanekova, mam pocit,ze sa stale ponahla a snazi byt mila, ale nejde jej to. K Rybanskej som chodila najviac, zo zaciatku som bola nadsena, potom uz ani nie...Teraz zvazujem skusit CAR v Brne, lebo v Iscare som sa citili len ako cislo....

zuzzi18
28. jún 2021

@ajka251 ja chodím k Dr. Grossovej, sme dosť zložitý prípad a ona je top doktorka, neskutočne mi pomáha, rieši, nechodíme len bezhlavo od vkladu na vklad. Vidieť na nej úprimný záujem pomôcť nám

28. jún 2021

@ajka251 chodila som k Rybanskej, bola super ale pptom išla na materskú. Tak som prestúpila ku Grossovej a bola rovnako super 😊

29. jún 2021

@ajka251 ahoj Rybanska je vraj super doktorka. Osobnú skúsenosť s ňou nemám,ale ja by som neváhala. Mne jediná lekárka tam úplne nesadla a to Machanekova. Pripadá mi taká poplasena,akoby tapala občas v tom obore,hľadala sa. Neviem to popísať. Inak sa snaží byť milá, čo je super,ale pôsobí tak akoby sa hľadala. Ja mám skúsenosti s Groosovou,Belusakovou,Lapides a Machanekovou. Lapides mi robila vklad a bola rýchla,milá, úžasná. U Belusakovej som bola na sono raz a tiež pôsobila milo, profesionálne. Groosova je aj moja gynekologicka osobná. A som s ňou veľmi spokojná. Pôsobí síce chladno,ale je profesional. A vôbec som nemala pocit akoby ma tam brali za číslo. Práve naopak. Nešli do vkladu keď videli,že sliznica mala zlú štruktúru. Radšej mi 4x zamietli vklad a riešili problém so sliznicou. A oplatilo sa čakať s odstupom času. ☺️ Vyšiel hneď prvý vklad.

29. jún 2021

@zuzka0706 vsade citam inak 🙂 ale isla som sa objednat cez mail..a dali ma k nejakej dr Dugatova?...poznas ju?..sice termin mi nevyhovoval

nene1133
29. jún 2021

@zuzka0706 ono kazda asi hodnotime podla vysledku.nam sa nepodarilo,stalo ma to dost penazi a bolesti.bola som na konzultacii v inom Care,tam sa hned cudovali,ze preco pri mojom veku neodporucili jedno vysetrenie...

29. jún 2021

@nene1133 ja som mala rovnaký názor ešte pred vkladom. ☺️ No každá máme iný názor a každej niečo iné vyhovuje. Mrzí ma Vaša negatívna skúsenosť...

@ajka251 nie nepoznam takú lekárku

engel76
29. jún 2021

Za mna iscare nie. Nic nechceli riesit, ani vysetrenia, tak sme boli v Brne.

17. aug 2021

My chodíme tiež do Iscare Bratislava. Zatiaľ mám z nich neutrálny pocit. Dostala som sa k Mudr. Machánekovej - za mňa je fajn, vždy usmiata, milá a hlavne dokáže si nájsť čas ASAP. Vždy mi zavolala aj skôr alebo ponúkla skorší termín na vyšetrenie, keď sa jej neplánovane uvoľnil termín. Akurát som bola prekvapená jej prílišným optimizmom, keďže nám stále hovorila, že nebude problém otehotnieť doma, hoci viac ako dva roky sa nám doma nedarilo. Napokon sa, samozrejme, nezadarilo a ideme k nim na IUI, ale k inému lekárovi, lebo ona v ten deň nerobí. Do budúcna zvažujeme aj Brno, ak by sa do nového roka v Iscare nezadarilo...

28. apr 2022

@zuzka0706 dobry den, mozem sa opytat na priebeh ivf v iscare? Davaju dlhy alebo kratky protokol- lebo som citala na internete, ze u nich trva stimulacia 8-10 dni... kedy byvaju kontroly krvi a sliznice pocas stimulacie?(rano?) a ako planuju ET, resp KET- kontroluju len vysku sliznice alebo robia aj vysetrenie krvi a podla toho stanovia termin Ket? Taktiez ma zaujima ci po Ket sa chodi len na krv alebo aj nieco ine? Dakujem vam za odpovede.

4. máj 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, tie čo chodíte do ISCARE, ako je to s platením? Pozerám na stránke cenník a je tam cena aj za folikulometrie, aj za hyfosy, aj za vstupné vyšetrenia a krv... Ja som toto všetko absolvovala okrem hyfosy, na to idem 12.5. ale nikto mi zatiaľ o žiadnom platení nič nepovedal. Iba frajer platil za spermiogram, nič viac. Ja idem na hyfosy v celkovej narkóze, lebo mi idú robiť aj hysteroskopiu... písala som si s jednou babou, čo jej robili hyfosy ambulantne ale nič neplatila...

Je to tak, že oni vystavia faktúru potom naraz alebo ako to je?

4. máj 2022

@pauli_s ceny sú tam len keď nemáš ZP(všimni si to na stránke je to tam rozdelene- so ZP a bez ZP) ak máš tak za to všetko čo si vymenovala je 0€..

4. máj 2022

@barus26 https://www.iscare.sk/sk/cennik/ no len to hyfosy je tam 150€ aj so ZP aj bez ZP a dokonca aj folikulometria je tam 30€ aj so ZP aj bez ZP a na nej som už bola niekoľko krát a nič som neplatila, preto mi to je čudné. No veď uvidíme, ak ma vyzvú zaplatiť, zaplatím.

4. máj 2022

@pauli_s to hyfosy netuším, to som neabsolvovala. Čo sa týka folikulometrie tu som absolvovala niekoľkokrát a neplatila som nič

4. máj 2022

@pauli_s hyfosy platíš v plnej výške.. folikulometriu neplatíš, ak ideš k nim na zákrok (IUI, IVF).. odo mňa si 2x vypýtali platbu vtedy, keď sa nedalo urobiť IUI, lebo bol víkend a poslali nás snažiť sa domov.. vtedy mi doktorka povedala, že musím zaplatiť.. inak som tiež neplatila

@7lenka11 nebola som na IUI ani IVF a neplatila som folikulometriu

4. máj 2022

@7lenka11 Len zaujímavé, lebo od @feketka si nevypýtali za hyfosy peniažky :D nerozumiem tomu. No veď uvidíme.

4. máj 2022

@barus26 tak potom neviem, ja som platila 2x, vždy v mesiaci, keď sa zákrok nerealizoval na klinike
@pauli_s za hyfosy sa platí v plnej výške.. ja som dokonca zaplatila dvakrát.. najprv som mala hyfosy ambulantne, kde lekár neprišiel k žiadnemu výsledky, lebo tekutina sa stratila, no musela som zaplatiť.. o mesiac sme to zopakovali v narkóze a znova som platila za zákrok

11. máj 2022

@7lenka11 v Iscare vobec nepracuju cez vikend? 😲 ani ked robia stimulaciu a vyjde na vikend odber vajicok? Ako to potom riesia?

11. máj 2022

@barus26 dobry den, mozem sa opytat na priebeh ivf v iscare-teda ak ste absolvovali? Mozete odpisat aj do spravy... Davaju dlhy alebo kratky protokol- lebo som citala na internete, ze u nich trva stimulacia 8-10 dni... kedy byvaju kontroly krvi a sliznice pocas stimulacie?(rano?) a ako planuju ET, resp KET- kontroluju len vysku sliznice alebo robia aj vysetrenie krvi a podla toho stanovia termin Ket? Taktiez ma zaujima ci po Ket sa chodi len na krv alebo aj nieco ine? Dakujem vam za odpovede.

11. máj 2022

@lenocka591 nie ja som na IVF nebola.

zuzzi18
11. máj 2022

@lenocka591 dobry den, protokol vam nastavia podla vasich diagnoz a zdravotneho stavu individualne..kontroly byvaju medzi 10-12 DC a tam sa urci, kedy bude vklad. Den pred vkladom kontroluju progesteron v krvi. Keby bol nedostatocny, tak nasadia este liecbu dalsiu. Potom uz idete len 14 dni po vklade na odber HCG.

11. máj 2022

@lenocka591 netuším, my sme neboli na IVF.. podstúpila som tam len "liečbu" ovulácie - vyvolanie ovulácie liekmi a potom IUI.. na jeseň sme chceli podstúpiť ďalšie 2 IUI, lebo nás doktorka presviedčala, že pred IVF je to nutné (hoci nie je), ale vždy nás poslali domov snažiť sa, lebo ovulácia vychádzala na víkend a že oni cez víkend nerobia.. pri IVF je to asi iné.. neviem si predstaviť, že by žene neodobrali vajíčka alebo neurobili vklad, ak by to vychádzalo na sobotu či sviatok..
naopak v Brne majú v tomto skvelý prístup.. ja som mala vklad minulú nedeľu, čo bol ešte aj sviatok a moja prvá otázka bola, či nevadí, že to vyšlo na víkend.. doktorka mi s úsmevom odpovedala, že to nemusím riešiť, že oni majú všetko zariadené a môžem v kľude prísť v nedeľu ráno

11. máj 2022

@zuzzi18 dakujem Vam za odpoved, a pocas stimulacie byvaju prosim ako casto kontroly? A v akom case-napr len rano v urcitom case? A este by ma zaujimalo- ci neviete ako dlho ss tam caka na vysledy krvnych testov ohladne trombozy a mutacii...(ide o to, ze ja som tam presla z ineho centra a nemala som odtial spravu, tak sme nevedeli, ci mi taketo krvne testy vobec robili-preto ma to zaujima....)

11. máj 2022

@7lenka11 no ved prave 🙁 to je zaujimave, necakala som takuto informaciu- ani v jednom pripade (IUI ani IVF) si neviem predstavit, ze by pri prave prebiehajucej liecbe povedali, ze nerobia cez vikend 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre