Iscare verzus Helios

bambulka161
27. nov 2016

Ahojte snazilky 🙂.Prosim vas poradte a podelte sa so svojmi skusnostami ktore cntrum asistovanej reprodukcie je v Martine lepsie Iscare alebo Helios? Tu su iba stare recenzie tak vas prosim o nove infosky 🙂 diki moc 🙂

dominika_klara
27. nov 2016

Nam gyn. odporucal istotne ISCARE.A sli sme tam. Ja som však bola len pre vyšetrenie proti trofoblastom...

bambulka161
autor
27. nov 2016

Jaj tak diki aj tak 🙂

dani125
28. nov 2016

my sme chodili do Heliosu, máme doma už krásne 3-ročné dvojičky🙂 Prístup bol v pohode, so všetkým sme boli spokojní, robia veľa vyšetrení.

bambulka161
autor
29. nov 2016

Gratulujem 🙂. Dufam ze aj nam sa podari a tiez sa budeme radovat. My sme boli na konzultacii aj v Iscari aj v Heliose tak preto sa neviem rozhodnut ze komu sa zverit do ruk,kazdopadne dufam ze sa rozhodnem spravne.

dani125
30. nov 2016

@bambulka161 skús pokukať aj cenník...myslím, že v tej dobe, keď sme chodili my, tak bol Iscare lacnejší, ale teraz už neviem...

bambulka161
autor
5. dec 2016

No tak v Iscari je to drahsie,ale zasa je tam kratsia cakacia doba na zaradenie na liecbu.V heliose mi zobrali len krv a povedal aby sme sa do mesiaca rozhodli co a ako dalej ale v Iscari mi povedal aby som sa rozhodla v ten den,ze by bolo najlepsie podat hned ziadost na poistovnu lebo ta to mesiac schvaluje.Takze skoro o dva mesiace by som zacala liecbu v Iscari 🙂

babusik85
8. dec 2016

@bambulka161 sice ja som nechodila do Martina, ale do BA. Ale do Iscare by som uz neisla.
A ano, u nich vsetko ide rychlo... Az prilis rychlo...
V Heliose som nebola, co som citala, su tam tiez odbornici, my tam ideme v januari na konzultaciu.

bambulka161
autor
19. dec 2016

Ahoj babusik85 a preco by si uz nesla do iscare? Mali nejaky zly pristup alebo co.A ak sa smiem spytat ty si tam uz chodila na konzultacie ci si bola iba na jednej a potom si sa rozhodla pre helios.

babusik85
19. dec 2016

@bambulka161 my sme tam mali cely IVF, zial ani jedno embryjko sme nemali.
ale nie je to nas hlavny dovod, preco odideme.
velmi su naorientovany na peniaze... tlacia IVFka, tlacia aby sme isli cez darcovske... ale riesit problem, to nie.
napr. tu neriesili, ze mam zvysenu hodnotu TSh, v Brne to bolo prve, ze to treba preliecit. Krv v Iscare mi brali v oktobri, odvtedy by som mohla byt uz preliecena. a este by som mohla pisat...
ale to je len nasa skusenost.

lenka1318
19. dec 2016

My sme boli v heloise a max. spokojnosť máme doma krasnu bambulku 🙂 prvý krat sme tam boli v júni 2015 a teraz v auguste sa bambulka narodila 🙂

bambulka161
autor
21. dec 2016

Ahoj bambusik85,tak to mi je luto. No ak mozem ppovedat svoj nazor tak si myslim ze kazde CAR je len na peniaze a zaraba na nasom nestasti,no v heliose mi nedali sancu na to aby som mala vlastne dieta chceli aby som uvazovala nad darovanymi vajickami coz v iskari nie.A to je sakra velky rozdiel v plateni.Tak neviem.

bambulka161
autor
21. dec 2016

Ahoj lenka1318 gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre