Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
27. apr 2011

@moniatko13 v piatok držíme palce a ked sa vybuvinkáš čakáme info!!! 😉
@hope2011 - jasné...., ale nepredbiehajme sa..... dobre!!!! 😀
@lubka0506 - no to veru netušia, my sme ani vo sne nemali, že budeme musieť o bábatko takto bojovať, ale ked ho budeme mať, tak to bude náš najväčší životný úspech - naše šťastie........a už sa naň teším

hope2011
27. apr 2011

@moniatko13 jasne ze zvladnes....pozitivne myslenie je najdolezitejsie...a hlavne robime to pre nase lasky, takze urobime pre ne vsetko....inak mne uz dva krat pichala pregnyl sestricka...na pohotovsti vecer doktorka ani nevysla....ale vobec mi to nevadilo, lebo ta sestricka bola uzasna.....takze to je asi jedno, kto to picha🙂

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 som zvedavá ako dopadneme ja dnes na v IL na pohotovosti,ved to je ich práca ,hádam ma neodbijú.. 🙂 🙂 🙂 🙂

lubka0506
27. apr 2011

@sony44 pre mna to bude životná výhra,kedže ja možem jedine "umelo"... 😒

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 no tak to je samozrejme, to je neskutocne podstatne....uvidis...tento rok je prelomovy a urcite budes tehulka....my sa snazime druhy rok....zo zaciatku by som chcela vsetko hned, hned....ale teraz, proste si hovorim...dolezite je, nech sa to podari....anjelik pride vtedy ked ma, urcite!!!! a citim, ze to je blizko....a nielen prileti ku mne, ale k nam vsetkym.....uvidite kocky moje!!!!!! 🙂

hope2011
27. apr 2011

@sony44 no dobre...nepredbiehajme...ale dufajme🙂 a verime!!!! dobre???? 🙂 ale ja u teba nemam pochybnost.....uvidis!!!! buduci tyzden mi to len potvrdis🙂

lubka0506
27. apr 2011

@hope2011 si zlatá a dúfam že nás budeš zásobovat tehu vírusmi!!!... 😉

moniatko13
27. apr 2011

@sony44 samo,že keď prídem dom,hneď podávam info..ja som ešte uspaná nebola,čo keď nezaspím a budem všetko cítiť

sony44
27. apr 2011

@lubka0506 - myslím si, že pre každú z nás to bude to najkrajšie v živote a som rada, že existujú takéto centrá, ktoré nám vedia splniť naše sny a túžby, aj ked to niekedy nejde hned.....

lubka0506
27. apr 2011

@sony44 viem že to nejde hned,ale mohla som počítat s tým že ani 3 pokusy nemusia vyjst!...aj ked si to človek nepripúšta!...ale raz to vyjde!!!..musí🙂

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 juuuuj, tak to je jasneeeeeee.....len keby sa to podarilo🙂🙂🙂 to by som bola zasobovac tehu virusikov pre vas vsetkych!!!!! no len aby to tak bolo, klop, klop, klop🙂🙂🙂

sony44
27. apr 2011

@moniatko13 😀 😀 😀 určite nebudeš pri zákroku nič cítiť, ale ak ti budú dávať čipky proti bolesti si zober, lebo môžu do večera prísť.... doma budeš možno oťapená a pri chôdzi ťa bude pichať a bolieť, ale to tak v ten deň max. na druhý....
@lubka0506 @moniatko13 - my s hope Vás budeme zásobovať vírusikmi, musia ti predsa prísť nové tehule, ved nám tu zostala už len silver..... takže do TOHO

danutta
27. apr 2011

Dakujem kocky,ste zlate,vsetkym Vam zelam vela stasticka a ako pozeram niektore toho mate tiez dost za sebou.Ja som samoplatca preto,lebo ma uz po 39tke a vsetky 3 preplacane pokusy mam neuspesne za sebou v Heliose.Mala som aj 2krat ET,ale embrijka sa neujali.Potom sme boli skusit aj Brno,ale tiez neuspesne.Tak chceme skusit este toto,zajtra ideme na genetiku.Toto je nasa asi posledna nadej.Paaa................ 😒

hope2011
27. apr 2011

@moniatko13 urcite zaspis...uvidis...zevraj to je slabsia narkoza, ale zaspinkas urcite...ja som bola raz uspata, ked mi vyberali mandle...to bola hlbsia narkoza, ale kazali mi napocitat do 10 a pamatam si ze som napocitala do 3 a uz dalej neviem...je to teda sila, ale citit urcite nic nebudes, nebojkaj!!!! 🙂

moniatko13
27. apr 2011

@sony44 dakejeme za vírusikmi,hurá do toho.. 🙂 🙂 🙂

lubka0506
27. apr 2011

@danutta prechádza mi mráz po chrbte... 😒 Dúfam že ti to vyjde!!! Budú to "pálky" ale dúfam že výsledok bude stát za to!!! Vela štastia! Ozaj a kam idete na genetiku???

sony44
27. apr 2011

@danutta - jooj moja, tak toho už máš tiež veľa za sebou.... tak Ti budeme držať palce, nech tie neúspechy prelomíš a budete sa tešiť z bábatka....

hope2011
27. apr 2011

@danutta ahaaa, tak uz chapem....urcite to vyjde...uvidis...treba stale verit...a my ta tu podporime....mne to psychicky neskutocne moc pomaha...neviem, kde by som bola bez tychto skvelych zienok...tie vedia tak povzbudit, poradit...ze to clovek uplne inak preziva....tak drzkam palce zajtra na genetiku...to idete mat to klasicke geneticke vysetrenie pred ivf??? alebo nejake ine????

lubka0506
27. apr 2011

@moniatko13 mne dávali po OPU niečo do infúzie myslím že Novalgin. Inak pohoda... 😉 Drž sa a ked sa vyspíš tak napíš!...🙂
@hope2011 máš pravdu povzbudí to človeka...🙂
...babule ja idem želám pekný večer...🙂

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 paaaaa🙂

moniatko13
27. apr 2011

@danutta prajem veľa,veľa štastika a verime,že o také 3 mesiace nám napíšeš..baby som tehulka..držím palce.. 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 😲

sony44
27. apr 2011

@lubka0506 - papa

moniatko13
27. apr 2011

@lubka0506 ahoj

moniatko13
27. apr 2011

baby ako to vlastne bude prebiehať cely ten ober vajíčok...ktorá ste to už zažila,ja idem na to prvý krát.. 🙂 🙂 🙂

danutta
27. apr 2011

Na genetiku ideme tam do Martina k dr.Tomasovi,a to najma preto,aby sa zistilo preco sa embrijko nevie udrzat v maternici.Potom by chceli robit este aj genetiku embrijka tvz.PiGD,ale to s este uvidi.Len toto PiGD stoji 880eur.A my sme potom vsetkom dost vystaveni.Ved uvidime co nam zajtra povedia.Ale aspon je tu este ta nadej,ze aj na nas sa este moze usmiat stastie,ved tak vela nechceme,len taky 3kg balicek. 🙂

helen5
27. apr 2011

@terry123 a ty si ako vlasne natom kolko si už zacvakala pemiaze za to všetko moja už maš aspon babo či ešte stale tieš nič a už kolko rokov chodiš za tym doktorom chodila si aj do ružomberka zanim či ako vlasne . a odkial si mi od popradu

helen5
27. apr 2011

@janemari a uteba ktomal problem ty či manžel a ako dlho si ty bojovala moja ja len teraz začinam a mam už aj velki vek budem mat 41 ty si určite mladšia

helen5
27. apr 2011

@terry123 manžel je okej len ja som už asik nanič ako sa to povie do stareho železa . a uteba ako ty či manžel ma problemi a kolko si už poplatila čo tam si bojovala na dvarazy

lubka0506
27. apr 2011

😀 už som tu zas!...baby toto tu je ako droga!!!!... 😀 😀 😀 Namočila som orchidee do vody a ešte chvílu budem pri vás... 😉
@danutta máš pravdu nechceme vela "len" 3 kilový uzlíček ale vezmi si kolko to stojí úsilia-niekoho.
...pre mna bolo pred 2 týždnami najhoršie pozerat telku a vtedy hovorili o tej "kočke" čo porodila a zabila bábatko... 😠 -keby sa mi dostala pod ruky!!!... 😠

helen5
27. apr 2011

@moniatko13 a čo ti idu robiť že ta maju aj uspat moja držim palce a kedy ideš do martina potom daj vediet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre