• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

17. januára 2017 
@mabumi na tom pohovore sa nás embryologička pýtala koľko chceme vložiť a vysvetlila veci ohľadom rozmrazovania. Podľa mna by ani nemusel byť, doklady podpíšete v deň ket. Som zvedavá, kedy ho budeš mať,či vo štvrtok alebo v piatok.....
5. máj 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeroma to som rada, lebo mm nemôže ísť, zabudol na to :angry: :angry: :angry: . a pritom mu na tom tak straaaašne záleží :sweat_smile: . sa mi zdalo, že kázali aby sme prišli obaja, tak som sa trochu zľakla.
veru, v piatok 13. by bolo lepšie, ale je to jedno. len keby sa chceli rozmraziť obe, aj to slabé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . a uchytiť samozrejme :grinning:
ako sa majú tvoje bábätká? a ich mamička ?
5. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mabumi ale teraz mm vraví,že sme už aj vtedy niečo podpisovali a aj v deň ketu. Ale si myslím,že ked im to vysvetliš,tak to bude v poho. My sa máme celkom fajn,aj ked stále sú tu obavy a strach, no ale snažíme sa.......
5. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeroma hm, tak to áno, obavy asi vždy budú. ale ja som presvedčená, že už bude u vás všetko OK :dizzy_face:. a kedy máš ísť na to sono?
5. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem až vo štvrtok,tiež nemôžem skôr kvôli mm....
5. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň tam už možno niečo uvidíte, dve bublinky malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . možno sa vo štvrtok aj stretneme :sweat_smile:
5. máj 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi skôr nie ako áno,ja pôjdem ráno na 7, a ty asi okolo 10 hod. ,ale budem na Teba myslieť!!!!!!!!
5. máj 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 aha ja teraz len čakam na tie visledki z ahm . mi sme ani primara nevideli vobec pichli ma a šli sme preč . do mesta potom som zbadala že som si zabudla potvrdit priepusku .tak som sa musela vratit a ta čo čupela pritebe tak mi dala razitko mislela si že som z pol cesty sa vratila tam ale som im vravela že som naštastie bola v meste su tam velmi mili ludia celi personal .
5. máj 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prisla som vas pozriet a povzbudit.Este nestiham chodit na net ani docitat ako sa vam dari.Drzim vam palceky aby ste boli coskoro vsetky tehulky :slight_smile:
5. máj 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi kdeste sedim tu už od pol siedmej a nikto tu velmi nepiše kde sa nachadzate teraz večer :slight_smile:
5. máj 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 tak to ste dlho nečakali, ale ja som bola minulý štvrtok a mne asi budú najprv robiť protilátky a potom až AMH
5. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 hurááááááááááááááááááá :wink:
5. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 áno, na druhé... a ty?? už som to myslím čítala, ale pamäť... :wink:
5. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 20:44  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 - my sme po neúspešnom 3. ivf, nemáme ani zmrzlinky..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... @mabumi -tak nech je všetko ok :wink: a budúci týžden idete pre krpčekov :wink:
@moniatko13 - tak už len vegeť a nalad strunu na jemné melódie.....a čo bolo s ostatnými...ste bez zmrzliniek? akú mu dala embryologička známočku? nebolkalo, však? dostala si obrázok a foto? budem na Vás myslieť.....
6. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 - dakujem budem ho potrebovať.........
6. máj 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, tak pre naše bábo si pôjdeme vo štvrtok :dizzy_face: :dizzy_face: . máme jedno dvojkové embryjko a jedno vraj veľmi slabučké trojkové. ale zázraky sa dejú, však? keby sa tak prebrali obe a boli by z nich dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

všetky vás pozdravujem, držte sa mi :wink:

ozaj, a k tomu estrimaxu, vraj mám zostať na dávke 3x1 až do KETu. a dnes bola sliznica 7 mm :slight_smile:
6. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahooojky, tak to sa tesim.....urcite budu embrijka krasne a dobre sa zavrtaju...treba hlavne verit!!!! hned nam daj vediet, ako vsetko pokdacuje:slight_smile:
6. máj 2011 o 14:51  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ahoj..dnes som mala zavolať,že ako sa dari jednému, z neho by bola zmrzlinka,ale dobojoval :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tak nemáme nič. :frowning2: .a trocha ma to štípalo,mam úzky kŕčok maternice,a ten si musel prichytiť a potom po vytiahnuť,a k tomu ešte plný mechúr,tak vtedy som sa modlila,nech už mam potom..zvládla som to a docent je úžasný,úžasný,úžasný najužasnutejší človek s dobrým srdiečkom,samozrejme aj embryologičky,sestričky nemôžme zabudnúť ani na ne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: áno aj fotečku mam doma,to je také krásne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty ako?mam pozitívnu náladu,dúfam,že hej.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi super,tvoju budu veľký bojovníci a vyhrajú..verime tomu,už aby si ich mala v brušku a budeme sa spolu vytešovať..držím palce.. :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 proti latki kvoli čomu na AHM pojdeš ked budu viac ženy objednane a budeš zato platit 6 eura abi si vedela tak si potom nachystaj . to je na tu krv AHM lebo to sa posiela do blavi
:slight_smile:
6. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeroma ahoj ako sa maš a ako postupujete v babetku držim palce tieš :slight_smile:
6. máj 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi a kto zabudol pan doktor a ako sa mate ako postupujete si natom okej :slight_smile:
6. máj 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13
drzim velmi velmi palce aby si o chvilu testovala na // :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 dakujem..no budeme sa snažiť,aby tam boli //,ale na to si musíme ešte počkať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13
pekne teraz oddychuj a hladkaj brusko :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista5 snažím sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 OK, dám :wink: , ďakujem. ako sa cítiš tehuľka? už máš nejaké príznaky?

@moniatko13 tak chvíľu budeme čakať aj spolu ak vydržíš netestovať :wink: a ak sa mne uskutoční vklad. a potom sa snáď budeme aj spoločne tešiť pekne jedna po druhej - ja až po tebe :grinning: :grinning: :grinning:
@helen5 my čakáme na vklad zmrazených embryjok. dúfam, že sa preberú a všetko dopadne podľa našich predstáv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@krista5 ahoooj kristuška :wink:
@sony44 ako sa nám máš?
6. máj 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - @mabumi - no mám sa asi tak v rámci našich možností :stuck_out_tongue_closed_eyes:...., pomaličky mi končí menzes...., včera som si bola v záhradke vybiť zlosť nad nespravodlivosťou :angry:, aj sa mi ulavilo..... v pondelok už idem do práce, snád zvládnem tie pohľady :frowning2: , ale v utorok a v stredu idem na služobku, tak sa tam snád odreagujem.....
čítala som, že vo štvrtok idete na vklad.....prajem Vám nech sa tieto zmrzlinky pekne rozmrazia....a potom nech už sú pekne len v teplúčku u maminky....daj potom info...... a špinenie prestalo???
prajem Vám pekný slnečný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok